Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kızlar özel sağlık sigortaları varya bi araştırsanız onu aşırı çok para verilmiyor yıllık alınıyor. Özel hastanelerden falan ücretsiz yararlanıyorsunuz. Geniş kapsamlı olanlarıda var bebek tedavisi gibi.

Kızlar çarşamba günü 12 günüm sizce bu test nasıl daha önce yapan var mı eşim almış çarşamba günü yapacağım inşallah

Eklentiler

• 16954666095334038863496694521316.jpg
    16954666095334038863496694521316.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar özel sağlık sigortaları varya bi araştırsanız onu aşırı çok para verilmiyor yıllık alınıyor. Özel hastanelerden falan ücretsiz yararlanıyorsunuz. Geniş kapsamlı olanlarıda var bebek tedavisi gibi.
Benim eşimin işyerinde var ama sadece muayene ücretsiz oluyor özellerde. Bu tür şeyler özele girdiğini söylediler. Tabi bazı yerlerde değişiklik gösterebilir

Kızlar çarşamba günü 12 günüm sizce bu test nasıl daha önce yapan var mı eşim almış çarşamba günü yapacağım inşallah
Ben 1.5 senedir test yapma aşamasına hiç grcemedim :KK43: hep regl geldi gününde.
Erken gebelik testleri çok güvensiz oluyor ama bu normal sanırım. Pozitifleri görürsün inşallah canim.

Hiç kullanmadım canım 🙏 umarım testin güzel haberlere vesile olur. Asla ümidini kaybetme. Bu forumlarda insanlar tükenmiş oldukları için bazen sadece kendi pencerelerinden, umutsuzca yorumlar yapabiliyorlar. Hepimizin durumu biricik, kendimize özgü ve farklı. Bugün benim negatif haberi almış olmam sizlerin de benzer haberleri alacağınızı asla göstermez 🙏🍀 vakti geldiyse, biyolojik olarak hazırsak mucizelerimiz en doğru zamanda bizi bulacaktır. Ben bu topiği birbirimize moral, motivasyon sağlayalım, destek olalım diye açtım 🙏🥰 güzel haberler yakında, olumsuzluğa yer yok ♥️

Sabah kendi şokumu atlatamadığım için sana destek olamamıştım 🥰 ben inanıyorum ki bu gruptan en az 2-3 arkadaşım daha pozitifi görecek 🙏🍀
İnşallah hepimiz pozitif görürüz emek veriyoruz acı cekiyoruz. Psikolojik olarak sıkıntılar yaşıyoruz. Kolay bir sürec değil ama sonu çok güzel olacak inşallah

Kızlar aşılamadan sonra 12. Gün. Testim negatif artık dönmeyecektir. Muhtemelen 4. Aşılamamı olacağım. Destekleriniz için teşekkürler 🙏🍀 sumeyye 1306 sumeyye 1306 @iftade M minadilda @Mimeily merryliya merryliya turuncummm turuncummm @yenibirhayal Safransari Safransari
Yaaa o kadar çok istiyordum ki pozitif olmasını yine canını sıkma bu süreçleri hep birlikte atlatacağız çok şükür imkan var en son tüp bebek yapacağız hakkında hayırlısı olsun inşallah demekki Allah’ımın vardır bi bildiği hiç moralini bozma 🙏🏻🙏🏻

Hiç kullanmadım canım 🙏 umarım testin güzel haberlere vesile olur. Asla ümidini kaybetme. Bu forumlarda insanlar tükenmiş oldukları için bazen sadece kendi pencerelerinden, umutsuzca yorumlar yapabiliyorlar. Hepimizin durumu biricik, kendimize özgü ve farklı. Bugün benim negatif haberi almış olmam sizlerin de benzer haberleri alacağınızı asla göstermez 🙏🍀 vakti geldiyse, biyolojik olarak hazırsak mucizelerimiz en doğru zamanda bizi bulacaktır. Ben bu topiği birbirimize moral, motivasyon sağlayalım, destek olalım diye açtım 🙏🥰 güzel haberler yakında, olumsuzluğa yer yok ♥️
Ya senin motivasyonunu yesinler nekadar pozitif bi enerjin var.🥰 Bilmiyorum canım pek olacak gibi gelmiyor ama kırmızıları görene kadar umudumuzu kaybetmeyelim yinede olmazsa bidaha bidaha denicez olana kadar..:KK43:

Kızlar aşılamadan sonra 12. Gün. Testim negatif artık dönmeyecektir. Muhtemelen 4. Aşılamamı olacağım. Destekleriniz için teşekkürler 🙏🍀 sumeyye 1306 sumeyye 1306 @iftade M minadilda @Mimeily merryliya merryliya turuncummm turuncummm @yenibirhayal Safransari Safransari
Vakti varmış canım üzülme sakın hemen toparlan 4 aşılamana odaklan hakkınd hayırlısı neyse Rabbim onu nasip etsin ben mfk ya başlıyorum pazartesi sipariş vericem bakalım geldiğinde kullanmaya başlicam inşallah şifayı onda bulurum 🤲🏼 sende pes etme devam Allah görüyor bizleri çabalarımızı elbet mükafatı olacak 🤲🏼🍀

Bende aldım mfk seti 2 kere hatta onun d vitaminini falan kullanıyorum. Tüm takviyeler içinde var. Zaten doğal sağlıklı beslenip günlük yürüyüş yapıp takviyede alınca herşey cok düzene giriyor. Ben uyamıyorum keşke uyabilsem bu kadar sıkıntı çekmem ama olmuyor
Eş paketimi aldın canım sen ondan alıcaz biz bakalım inşallah şifası olur 🤲🏼

Vakti varmış canım üzülme sakın hemen toparlan 4 aşılamana odaklan hakkınd hayırlısı neyse Rabbim onu nasip etsin ben mfk ya başlıyorum pazartesi sipariş vericem bakalım geldiğinde kullanmaya başlicam inşallah şifayı onda bulurum 🤲🏼 sende pes etme devam Allah görüyor bizleri çabalarımızı elbet mükafatı olacak 🤲🏼🍀
İyi yapmışsın canım mfkya da çok iyi diyorlar. Ben de salmamaya çalışıyorum kendimi 🙏 umut etmek istiyorum 🍀 g
Hakkımızda hayırlısı olsun

Eş paketimi aldın canım sen ondan alıcaz biz bakalım inşallah şifası olur 🤲🏼
Evet eş paketi aldım. Sonra 1 set daha aldım. Çok düzenli kullanmadım tabii d vitaminini kullanıyorum. Doktorun dediği gibi kahvaltı tabağına uyup sağlıklı beslenince birde günde 5 bin adım demişti onlara uyunca zaten herşey yolunda gidiyor. Hatta ben yanında sirkeden de almıstım birde adalis le evenus athena almıstım extra

X