Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Teşekkür ederim kuzum destek verdiğin için inşallah

Canım daha çok erken bişey söylemek için. En erken 3-4 gün sonra belli olur. Bünyeye göre değişiyor 14 e kadar yolu var. Sen yokmuş gibi davran olursa sevin olmazsa da üzülme. Bak hepimizin derdi aynı ve ben şundan çok eminim bizim en büyük problemimiz stres ve kaygı. Bir sürü elverişsiz koşulda hamile kalan insan var.sen içini ferah tut yoluna bak bebekler geleceği zamanı biliyor.

Üzülmiycem desem yalan olur bundan sonra napacağımı bilmiyorum tüp bebek düşünüyorum 3.aylarda kendime 3 ay ara vereceğim bakalım. Evet en büyük sorun stres ve kaygı üzerimizden atsak her şey daha güzel olacak

Teşekkür ederim kuzum destek verdiğin için inşallah
Ne demek canım aynı ruh hallerini paylaşıyoruz hepimiz. Ben epey sabrettim 13. güm test yaptım negatif adet görene kadar yine bir umut dedim , adet gördüm, ilk olduğum gün ya varsa bazıları adet görüpte anlamazmış gebe olduğunu diye diye umudum soldu sonunda yani: )) iki gün çok üzüldüm çok bozuldu moralim ama sonra bir aşka geldim hormonlarıma birdaha baktırdım bir sürü takviye şu bu başladım yine.önce kendimi kendim tedavi etçem diye bir hırsla sarıldım yine. Ocak ta tekrar deneyeceğim aşılamayı . Allah büyük. Inşallah bu senin son üzülmen olur pozitifi görürsün ama olmazsa da iki günden fazla bozma moralini

İnşallah canım inşallah rabbim büyük ol derse olr yüzümüzü güldürsün en kısa zamanda

Kızlar selam. En alttaki yeni onun üstündeki dün yaptım pazar sabah vurulmuştum geçem hafta ilacın etkisi geçmiş dimi

Eki Görüntüle 3350207 Kızlar selam. En alttaki yeni onun üstündeki dün yaptım pazar sabah vurulmuştum geçem hafta ilacın etkisi geçmiş dimi
Bana sanki pozitif sonuç alacaksın gibi geliyor dün sanki çizgi gitmiş bugün yeniden gelmiş gibi sen arka arkaya yapmaya devam et inşaAllah güzel haberi alırsın

Canımm öyle düşünme umutsuz olma tekrar denersin umudunu kaybetme elbet bir gün bizlerde pozitifi görücez

Ben şuan itibariyle kırmızıları görmüş bulunmaktayım. Aşılamanın 12. Günü adetim geldi. 3. Aşılamada başarısız

Ben şuan itibariyle kırmızıları görmüş bulunmaktayım. Aşılamanın 12. Günü adetim geldi. 3. Aşılamada başarısız
biraz ara ver kendini dinlendir tedavi ister istemez bedenen ve ruhen yoruyor. sadece ve sadece kendini düşün. Önemli olan sensin. elbet bizim de günlerimiz gelecek

Kızlarım ben testleri genelde akşam 7 de yapıyorum işten gidince eve sizce yanlış zaman mı sabah uyanınca mı yapılmalı

Kızlarım ben testleri genelde akşam 7 de yapıyorum işten gidince eve sizce yanlış zaman mı sabah uyanınca mı yapılmalı
Yani:))) gebelik sabah ilk idrarda daha doğru sonuç veriyor canım.ilk günlerinde düşük beta da anca öyle görebiliyorsun yani, biraz ilerlediğinde zaten kaçta yaparsan yap her türlü çıkacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…