Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Canım bu konuda edahandro arkadaşımız daha tecrübeli ama 3-4 kez aşılamadansa tüp bebeğe geçmek daha iyi olabilir.

Canım bu konuda edahandro arkadaşımız daha tecrübeli ama 3-4 kez aşılamadansa tüp bebeğe geçmek daha iyi olabilir.
Biliyorum canım onunla da konuştum bayağı o da 4 kere yapınca tüp bebeğe geçmiş inşallah geçiş aşamasında da hamile kalır. Ben anca yaza geçebilirim yaza kadar da boş durmayayım mantığındayım şuan . Allah büyük. Sen nasılsın asıl be zaman test yapacaksın

İgnenin 12.gunu aşılamanın 10.günündeydi
İğne için çoğunlukla 12. günde etkisi geçer diyorlar ama çok sınırda bir değer kimisinin 9 10.Ggünde etkisi geçiyor hatta. Bana bebiş gibi geliyor ama tekrar bir kan testi ya da kaset testlerle koyulaşma takip etmek daha mantıklı daha garanti olur.inşallah bebeğin seninledir

İnşallah öyledir şimdi tekrar kan testi verdim acilde bakalım sonucu bekliyorum

Bende pazar gunu test yapacağım evde. İnsallahhhh

Yaa çok sevindim vallahi gözün aydın canım Allah sağlıkla devam ettirsin inşallah takip edersin artık heyecanla
Çok sağol canım hiç beklemiyordum bu ay olucagini rabbim nasip etti çok şükür 2. Denemede oldu burdaki herkese nasip etsin inşallah doktorum 1 hafta sonra keseyi görmek için çağırdı

Çok sağol canım hiç beklemiyordum bu ay olucagini rabbim nasip etti çok şükür 2. Denemede oldu burdaki herkese nasip etsin inşallah doktorum 1 hafta sonra keseyi görmek için çağırdı
Maşallahöyle de devam eder inşallah. Benim de az toparlansın önümüzdeki ay 2.aşılamayı yaptıracağım inşallah bana da nasip olur. Arada haber ver gelişimini.anneler grubuna geç artık

üzme kendini canım benım çok dua edıyorum hepimize mevlam nasıb edecek inşallah zamanı var demekki. mevlam gönlünün yükünü hafifletsin

Bende aşılamadan cıktım bu sefer ki çok acılı oldu. Diğerleri cok rahattı. 2 kere o takılan şeyden taktı makasla falan uğraşmıs eşim izledi o anlattı. Bilmiyorum ama bu sefer ki diğer ikisine göre daha acılı ve farklıydı. Birde eşimin spermi yıkama sonrası 2.6 milyon yazıyordu. Bu değer iyi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…