Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bence aşılama yaptırarak iyi yapmışsın kuzum. Boş geçememen iyi olmuş. Sevindim ben senin adına. Evet psikolojik olarak yorucu ama napalım boş durmak daha da stresli oluyor. Tatil de iyi gelir hem inşalah güzel sonuçlarını alırız

CANIM BENIM İNCİR KÜRÜDE DENESEYDIN DENEDİN Mİ ?
İncir kürünü teee geçen sene yapmaya çalıştım ama üşendim kuzum ya.. Havuç kürü de yapmıştım. Sonra ilaca geçince klomen vs. Kürleri bıraktım. Bakalım şimdi zeytinyağlı cevizli incir deneyeceğim ona da baya iyi diyorlar

CANIM BENIM İNCİR KÜRÜDE DENESEYDIN DENEDİN Mİ ?
İncir kürünü ben denedim gecen ay ama doktor kontrolünde değildim o yüzden yumurta sayısı falan birsey diyemem. Kullandığım zaman aşılama tedavisindeki gibi kasıklarım ağrıdı. Yumurtam büyüyormus gibi hissettim.

Ben hazır yapılmısını aldım canım. Zeytinyağının icinde incirler her sabah kahvaltıdan önce yiyordum. Bugün tekrar baslıycam bi

Tek kutu 3 bin olmus ya şok oldum. Bende yumurta cok ya riskli oluyor biraz çok da olursa iptal ediyorlar ekstra yorucu oluyor. Dediğin gibi teslim olmak en iyisi

Evet kapalı kutu canım sağol uyardığın için Allah razı olsunda daha hiç açılmamıs umarım doktor da kabul eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…