Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Amin canım inşallah yarın gideyim de önümüzdeki aşılama ne zaman olacak onu öğreneyim
Öğren kuzum iki aşılama çok ideal bence. Ben aşılamadan yanayım o kadar aşılama oldum hiç aşılamaya küsmedim. aşılama mantığı çok mantıklı geliyor bana ama işte tüp bebek yolu göründü bana o ayrı. Herşeyi kontrol edemiyoruz

Kızlar iyi akşamlar. Ben çarşamba günü aşılama olacağım. Doktor normalde bugün gel yumurtaların durumuna bakalım ona göre çatlatma iğnesi vereceğim dedi. Sabahında da lh, e2, progesteron için kan verdim. Fakat bugün doktora gidemedim maalesef. Doktorum kan sonucuma bakıp çarşamba aşılama yapalım dedi ve iğne vermedi. Femara kullandım 5 gün 5 günün sonunda 3 yumurta görmüştü 10 mm, 9 mm boyutundalardı yanlış hatırlamıyorsam. Buna benzer durum yaşayan oldu mu?

Muayene olmadan aşılama yapılıyor mu? Aşılama günü gittiğimde kaç yumurtanın çatladığını görebilir mi?

Kızlarımmm napıyorsunuz ben adet zamanımı bekliyorum 8 gün felan kaldıı galiba aşılama için yine ilaç başlıycam aşılamadan ümidim yok ama bir kez daha denşycem

Merhaba bende 3. Aşılamamı oldum çatlatma iğnesi yapılmadan aşılama yapıldı kendi çatlamıştı yumurtam ve belirtilerde sık idrara çıkma göğüste aşırı ağrı ve ufak ufak kasık ağrım var bugün 8. Günüm acaba bu belirtiler normal mi yoksa hamileliğin belirtileri mi

Kızlar birşey sormak istiyorum gebe kalmak için hacamat yaptıranlar var mı aranızda bir süredir bunu duyuyorum iyi geliyor mu acaba

Kızlar bugün aşılamanın12 .günü erken gebelik testi yaptım negatif sonucum beklenen adet tarihim 12 kasım sizce bişey degişir mi bunu yaşayan varmı

Kızlar bugün 13. Günüm sanki regl olcakmışım gibi hissediyorum ama az önce çok afedersiniz koyu renkte akıntı gibi de değil küçük parça gibi bişey geldi leke de gelmişti öğlen kahverengi böyle bişey yaşayan var mı acaba adetmi oluyorum anlamadım korktum açıkçası adetim 2 gün sonra benim aşılama yaptırdığım yerde aşılamanın tutup aynı gün düşük olduğunu söyleyenler karşılaşmıştım böyle bişey mi diye endişe ettim açıkçası

Arkaşım bugün 12 günüm testim negatif çıktı 12 kasım da adet tarihim sizce erken mi yaptım
Adet tarihine göre hesap yapılmıyor canım. Aşılama gününden ertesi günü 1. Gün sayarak ilerle. 12. Gündeysen yoksa genelde yok çıkıyor. 11. Gündeysen dönme ihtimali var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…