Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Canım ben o kadar inanıyorum ki buradaki enerjiye ve dualara. İnsanların birbirlerine ettikleri dualar daha makbuldür. Biz de burda inşallah maşallah diyerek birbirimize dua ede ede inanıyorum ki pozitif haberlerimizi alacağız. 🍀🤰🧿🙏 Allah bizleri de görecek, bebişlerimiz bizi bulacak inşallah 🍀🤰 ben hepimiz için hep dua ediyorum @festina lent M minadilda turuncummm turuncummm @GulcanKarakayaTurker NZ @Mihra95 sumeyye 1306 sumeyye 1306 @Mimeily @esray35 @-nelly
Ya benim progesteronum 27 çıktı ne anlama geliyor acaba bilen yorumlayabilir mi ?

Bilmiyorum ki canım henüz hamilelik şüphem yok aşılamanın 4 günü 🤷🏻‍♀️
Bekliyorum sabırsızlıkla 🥰
Ya benim progesteronum 27 çıktı ne anlama geliyor acaba bilen yorumlayabilir mi ?
Kuzum arkadaşinki 30muş değeri ve sonra hamiş olduğunu öğrenmiş. Heveslendirmek istemem ama hamiş olma ihtimalin var 🍀🍀🍀🙏🙏🙏. Peogestan fitil hap kullanmıyorsun değil mi?

Bekliyorum sabırsızlıkla 🥰
Başk bir arkadaşım daha cevap vermiş o da adete bir gün kala 27 progestanla öğrenmiş canım. Testin yapıldığı tarihin adete yakın olmasıyla ilgili var mı bilmiyorum. Bekleyip göreceğiz canım. Umarım bebeğin seninledir. Aynı gün aşılama yaptırdık. Meraktan çatlıyorum 🙏

M minadilda canım nasılsın? Test aldın mı? Yarın için kendini hazır hissediyor musun? Bak yıpranacağını düşünüyorsan yapma kuzum. İyi düşün taşın 😍🍀 pozitif de çıkabilir 🙏 nagatif de 🍀

Başk bir arkadaşım daha cevap vermiş o da adete bir gün kala 27 progestanla öğrenmiş canım. Testin yapıldığı tarihin adete yakın olmasıyla ilgili var mı bilmiyorum. Bekleyip göreceğiz canım. Umarım bebeğin seninledir. Aynı gün aşılama yaptırdık. Meraktan çatlıyorum 🙏
İnşallah bende çok heyecanla bekliyorum ama hamilelik hiç hissetmiyorum şuan ufak ufak akıntım var beyaz başka bi belirtim yok

@merry58 Yok kuzum ondan değil benim sağ tüpüm tıkalı sol açık solda yumurta gelişmedi o yüzden iptal oldu
Hangi şehirdesiniz İstanbul Şişli'de echomar da doktor Cevat Bayrak var tıkalı tüpleri açıyormus benimde tıkalı sol tüpüm ben kendisiyle watsaptan konuşup rahîm filmi fotoğraflarıni gösterdim bana açılabilir rendevu al gel dedi ona gidicem açtırmak için

İlkti kuzucum benim sağ tüpüm tıkalı gelişen yumurtalar da sağ taraftaydı sol geriden geliyordu ondan oldu . Evet 8 gün boyunca Gonal f 75 doz kullandım yine de aşılama yapıldı olarak saydı doktorum normal ilişki önerdi adet olunca yeniden gidicem ikinci aşılama için oda olumsuz olursa tüp bebek tedavisine başlıcaz
Şişli echomarda rahim filmi çekerken tupleri açan doktor Cevat Bayrak var ona git benimde sol tüpüm kapalı çıktı Aşılama yaptırdım tutmadı şimdi Cevat hocaya gidicem rahim filmi fotoğraflarıni gösterdim açılabilir rendavu al dedi.

M minadilda canım nasılsın? Test aldın mı? Yarın için kendini hazır hissediyor musun? Bak yıpranacağını düşünüyorsan yapma kuzum. İyi düşün taşın 😍🍀 pozitif de çıkabilir 🙏 nagatif de 🍀
Teşekkür ederim canım benim dün gece regl olacağım diye bi sancı vardı bildiğin regl sancısı kesin oluyorum dedim olmadım cesaret edemıorm kalkıp test yapmaya çünkü ailem hiç
Kimse bilmiyor bn ve eşim tek oda çalısyor evde tek başıma bu sürece hazır değilim 🥺

Ayy çok heyecanlı ya bitmiyor bu bekleyiş çok yorucu 8. Günü de akşam ettik şükür🥰🥰
Çok çok az kalmış canım 4 güne idrar testine başlaybilirsin gibi. Ama haftaya cuma test yapacaktım diye hatırlıyorum 🙏🍀 az kaldı az. Bi de pozitifleri görürsek 🙏🍀 hayal bile edemiyorum, mutluluktan uçarım heralde

X