Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
edahandro edahandro yarın 1 de aşılamam olacak beni de listeye dahil edebilirsiniz. İlaç olarak pergoveris kullandım 2 yumoşum oldu. Gece 2 de çatlatma iğnesi vurdum. Göğüs dolgunluğum ve kasık batmalarım var iğnelerin etkisiyle sanırım.
Bu 2. Aşılamam ama 1 önceki aşılamam olumlu olmuştu. Yeni hamilelik için ilk aşılama diyebilirim. 🥲

Canım senin son durumun ne 😍 gittin mi doktora?
Canım biraz kafa karışıklığı yaşadım o yüzden yazsam mı yazmasam mı bilemedim bir de eleştirilmekten korktum. Yumurta sayım çok çıktı ama doktor sorun olmadığını söyledi çoğul gebelik şansını sadece biraz artırdığını söyledi cumartesi aşılama olacak yarın gonal f sonra da ovitrelle yapıcam cuma dinlenicem cumartesi sabah da aşılama olacak. bunu ben özellikle sordum doktor konu bile etmedi çoğul olursa eliminasyon yapıyorlarmış. Geçen ay da 7 de 0 tutmuştu sadece çatlatma olmuştum. bu sefer çipli aşılama olacak. Çok umudum yok açıkçası önümüzdeki ayı daha çok düşünüyorum bir kere daha olsam mı diye. yoksa dinlensem mi diye bakalım. siz kaç ay üstüste gonal ve ovitrelle kullandınız?

edahandro edahandro yarın 1 de aşılamam olacak beni de listeye dahil edebilirsiniz. İlaç olarak pergoveris kullandım 2 yumoşum oldu. Gece 2 de çatlatma iğnesi vurdum. Göğüs dolgunluğum ve kasık batmalarım var iğnelerin etkisiyle sanırım.
Bu 2. Aşılamam ama 1 önceki aşılamam olumlu olmuştu. Yeni hamilelik için ilk aşılama diyebilirim. 🥲
🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
@minadilda4 EylülGonal-F
2​
🧿🤰
1. Aşılamadan sonraki ay kendiliğinden hamile kaldı🐣🐞 mucizenin kanıtı 🙏
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
@sumeyye 130611 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
@-nelly14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
@TOMURCUK_2721 EylülGonal-F
3​
🧿🤰
1. Aşılama
Çipli​
@mirasanne21 EylülGonal-F
3​
🧿🤰
3. Aşılama​
@mucizeolsunnnn22 EylülGonal-F
4​
🍀
1. Aşılama​
@balkalp25 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
merryliya merryliya 27 EylülGonal-F
4​
🍀
2. Aşılama​
@bsrgnr585827 EylülGonal-F
Letu
2​
🧿🤰
1. Aşılama​
@hayaldunyasi9228 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
@kuppkuppkupp28 Eylül
Gonal-F​
1​
🍀
1. Aşılama​
@karkedkah28 EylülGonal-F
2​
🍀
2. Aşılama​
K keug0 29 EylülKlomen
1​
💜
1. Aşılama​
@Hayvanseverbiri29 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
Safransari Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
🍀
1. Aşılama​
@blue21044 Ekim
Gonal-F​
1​
💜
1. Aşılama​
@Teletabi5 EkimGonal-F
5​
🍀
1. Aşılama​
@Kbude6 EkimGonal-F
2​
💜
2. Aşılama​
@C1202996 EkimGonal-F
2​
💜
1. Aşılama​
@Pasiphea6 EkimFemara
1​
💜
1. Aşılama​
edahandro edahandro
7 Ekim​
Klomen​
2​
💜
4. Aşılama​
damlasu14 damlasu14 9 EkimLetu
Fostimon
1​
💜
1. Aşılama​
@Gzzdtk9 EkimFemara
2​
💜
1. Aşılama​
@GRCLK9 EkimGonal-F
3​
💜
1. Aşılama
Çipli​
U ugurbocegi72 9 EkimKlomen
2​
💜
1. Aşılama​
@kediannesinino16 EkimGonal-F
1'den fazla​
💜
1. Aşılama​
M Melyy1026 18 EkimFemara
1​
💜
1. Aşılama​
M Minik Mucizemi Bekliyorum 19 EkimPergoveris
2​
💜
1. Aşılama​
kuzu_ kuzu_ Gonal-F
💜
1. Aşılama
Çipli​
@seldakayavuzFemara
💜
1. Aşılama​
@feyzakhygl09Femara
💜
1. Aşılama​

🤰🧿 Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏
Canım ekledim tablomuza aşılamann hayırlara vesile olsun 🙏🥰

Canım biraz kafa karışıklığı yaşadım o yüzden yazsam mı yazmasam mı bilemedim bir de eleştirilmekten korktum. Yumurta sayım çok çıktı ama doktor sorun olmadığını söyledi çoğul gebelik şansını sadece biraz artırdığını söyledi cumartesi aşılama olacak yarın gonal f sonra da ovitrelle yapıcam cuma dinlenicem cumartesi sabah da aşılama olacak. bunu ben özellikle sordum doktor konu bile etmedi çoğul olursa eliminasyon yapıyorlarmış. Geçen ay da 7 de 0 tutmuştu sadece çatlatma olmuştum. bu sefer çipli aşılama olacak. Çok umudum yok açıkçası önümüzdeki ayı daha çok düşünüyorum bir kere daha olsam mı diye. yoksa dinlensem mi diye bakalım. siz kaç ay üstüste gonal ve ovitrelle kullandınız?
Hayırlara vesile olsun inşallah kuzum. Yapacak birşey yok, senin çok yumurtan oluyor. Nasıl hayırlı olacaksa öyle olsun. Ben toplamda 4-5 kez klomen, 2 kez femara kullandım, 4 kez çatlatma iğnesi oldum canım.

Hayırlara vesile olsun inşallah kuzum. Yapacak birşey yok, senin çok yumurtan oluyor. Nasıl hayırlı olacaksa öyle olsun. Ben toplamda 4-5 kez klomen, 2 kez femara kullandım, 4 kez çatlatma iğnesi oldum canım.
canım hatırladım seninkileri söyleyince ciddi bir emek var sende güzel Allahım emeklerini zayi etmesin..özellikle ovitrelleden sonra insan mutlaka hissediyor etkisini bence insanı az ya da çok sarsıyor. eşim önümüzdeki ay bence ara verelim sen de dinlen dedi ama ben de bir ay daha deneyim diye düşünüyorum şansı artırmak adına bakalım. bu ay gluteni şekeri kestim spor yapmaya çalışıyorum belki bir faydası olur dedim en azından şişkinliğim azaldı. bu sefer aşılamadan sonra beklicem test yapmıcam günü gelince kan testine gidicem inş. ara ara güncellerim sizi.

canım hatırladım seninkileri söyleyince ciddi bir emek var sende güzel Allahım emeklerini zayi etmesin..özellikle ovitrelleden sonra insan mutlaka hissediyor etkisini bence insanı az ya da çok sarsıyor. eşim önümüzdeki ay bence ara verelim sen de dinlen dedi ama ben de bir ay daha deneyim diye düşünüyorum şansı artırmak adına bakalım. bu ay gluteni şekeri kestim spor yapmaya çalışıyorum belki bir faydası olur dedim en azından şişkinliğim azaldı. bu sefer aşılamadan sonra beklicem test yapmıcam günü gelince kan testine gidicem inş. ara ara güncellerim sizi.
Ben iki ay üst üste olması taraftarıyım canım. Sonra mola verirseniz daha iyi olur. Az önce adetim geldi. 4. Aşılamam da tutmadı. Dağıldım biraz

Ben iki ay üst üste olması taraftarıyım canım. Sonra mola verirseniz daha iyi olur. Az önce adetim geldi. 4. Aşılamam da tutmadı. Dağıldım biraz
Canın sağolsun güzelim hiçbirşey senden önemli değil. o moral bozukluğunu yıkıntıyıyı hepimiz az çok tattık seni çok iyi anlıyorum. Dök içini kendini sıkma İnş. çabucak iyi hissedersin. Ağrın var mı ? ağrın olursa mutlaka bişey al bir de ağrı çekme.

Ya dikkat etmem gereken birşey var mı doktorum 2 gün sonra normal devam edebilirsin dedi böyle yemek gereken faydalı şeyler varsa deneyeyim

Canın sağolsun güzelim hiçbirşey senden önemli değil. o moral bozukluğunu yıkıntıyıyı hepimiz az çok tattık seni çok iyi anlıyorum. Dök içini kendini sıkma İnş. çabucak iyi hissedersin. Ağrın var mı ? ağrın olursa mutlaka bişey al bir de ağrı çekme.
İçtim içtim canım ilacımı sağol. Tüp bebek fikrini düşünüyorum şimdi 😢

Canımmmmmm❤️ sana sımsıkı sarılıyorum 🤗 dağılmak yok. Ne dedik pes etmek yok. Aşılamalar olmazsa tüp bebek deniycez. Bu yolda beraberiz. 🌸
Ah yavrum kuzum 😢 tüp bebek için bi yere yazdım inanır mısın fiyat almak istedim. Sağolun eksik olmayın 😢

Canım kaçıncı gün geldi
9. Gün mü ?
11. Gün geldi kuşum 💜 tüp bebek için bi yere fiyat sordum. Kafam çok bulandı. Beklemeli miyim acele mi etmeliyim. Dağıldım ya. Hiç çocuk olmayınca korkum arttı şuan zaman kaybediyorum diye. Şuan hiç sağlıklı düşünemiyorum. Panik haldeyim 😟 işyerinden izin aldım çıktım. Eve geldim. Normalde aşılama için izin alıyorum diye izin almamaya çalışırdım. Bugün dayanamadım. Herkesin içinde ağlamak istemedim.

11. Gün geldi kuşum 💜 tüp bebek için bi yere fiyat sordum. Kafam çok bulandı. Beklemeli miyim acele mi etmeliyim. Dağıldım ya. Hiç çocuk olmayınca korkum arttı şuan zaman kaybediyorum diye. Şuan hiç sağlıklı düşünemiyorum. Panik haldeyim 😟 işyerinden izin aldım çıktım. Eve geldim. Normalde aşılama için izin alıyorum diye izin almamaya çalışırdım. Bugün dayanamadım. Herkesin içinde ağlamak istemedim.
Ay canım benim cok üzüldüm inan ama allahtan ümit kesilmeyecegini biliyorsun allah cok büyük . O tüp bebegi yapmadan insallah hamile kalırsın cok zor seni cok iyi anlıyorum . Allah gonlune gore versin canım

İyi yapmışsın canım, sıkma kendini ağlamak istiyorsan ağla.
Ben tüp bebek surecine girmeye kadar verdim canım.
Aşılamada oran yüzde 20 ise, tüp bebekte sorunlu yumurta ve spremle bile yuzde 50.
Vakit kaybetmek istemiyorum.
İnsanın bir şeye tutunması gerekiyor. Ben bundan sonrası için tüp bebeğe tutundum.
Bugün 3 gibi doktoru arayıp süreci konusacagim.
Herkesin bir sınavı var canim. Sağlıkla, evlilikle, aileleyle, çocukla......
Biz de bu dönem çocukla sinaniyoruz. Rabbim girdugumuzden geri koymasin. Çok şükür güzel yumurtaların oluyor, spremde bir sorun yok, mutlaka olacak, sabredip bunun bahanesini de aramak bize düşüyor.
Tüp bebek fiyatini kendi doktorunla mi konuştun ?

Tüp bebek için nereye yazdıysam hiç fiyat vermiyorlar tamam net fiyat görmeden veremezsiniz ama sadece tek dedikleri şey görüşmeye gelin

X