Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Peki idrar 12 belli
Olur mu ? Neden 12 gün kanda yapmıyorsun canım

Peki idrar 12 belli
Olur mu ? Neden 12 gün kanda yapmı
Aynen canım ya Ben haftaya cumartesi aşılamanın 12. Günü yapacağım nasipse ama gün gün takip edemem, kalpten giderim heralde günü gelince yapacağım.
acaba yarın mi yapsam 12 gün oluyor

Ya aynı belirtiler bendede var aşırı bi iştah kan şekerim düşüyor yememeye çalışıyorum ama olmuyor elim ayağım titriyor evet benimde çok ağrım oluyor inşallah tutunuyordur Bebişlerimiz ben yarın progesteron testi vericem sabah istediler sende yapacakmısın

Peki idrar 12 belli
Olur mu ? Neden 12 gün kanda yapmıyorsun canım
Canım kan daha meşakkatli. İdrar testi daha kolay. Kollarımı boşu boşuna deldirmek istemiyorum. Ben önce idrarda pozitifi görüp, bir süre idrarda koyulaşmayı takip edip sonra kan vermeye giderim diye tahmin ediyorum. 12. Gün ya yalancı pozitifi ya da gerçek pozitifi göreceğim. 13. Gün yaptığım testle de koyulaşma olmuş mu ona bakacağım. Zaten koyulaşma yoksa çizgi kaybolduysa tutmamış demek olacak.

Peki idrar 12 belli
Olur mu ? Neden 12 gün kanda yapmı

acaba yarın mi yapsam 12 gün oluyor
Canım senin 12. Günün cumartesi. Cumartesi idrara düşme ihtimali var karar senin.. o gün pozitifi görürsen ya gidip kan verirsin ya da benim yapacağım gibi idrar testinde koyulaşmayı takip edebilirsin.

Ay inşallah bebiştendir kuzum yok ben test vermeyeceğim. Bebek tutunduysa progestandan da belli olabiliyormuş sanırım biliyor musun yüksek çıkarsa ihtimal var diyorlar. İnşallah güzel sonuçların gelsin canımm

Canım önceki testimizde sanırım totalde 24 milyon, hareketlilik %25 idi.
Aşılamada canlı olanlar seçiliyor ve 6 milyon vardı.
Anladım kuzum Allah nasip etsin mucizen sana gelsin inşallah canım. Aşılamanın amacı zaten spermi hareketlendirmek olduğu için şansınız artıyor diye düşünüyorum. Benim doktorum 1500 (bin beşyüz) spermle aşılama yaptım tuttu diye anlatır, sayılara takılmayın bir sperm yetiyor diyor Umarım güzel haberlerini alacağız canım benim

İnşallah ondandır benden istediler yumurtlaman sağlıklı olmuş mu olmamış mı diye yaaa ben hiç bilmiyordum nasıl anlaşılacak ki progesterondan aa hiç. Bilmiyordum vallahi

N -nelly canım nasılsın? Bugün aşılaman vardı? Nasıl geçti? Kendini nasıl hissediyorsun kuzum ? bu aşılama sağlıkla bebeğine kavuşmanda vesile olur inşallah

İnşallah canım.

Sen tecrübelisin ne güzel ben ha bire kendimi deliyorum boş yere kan için kollarımdan kan aldırtıyorum

Sen tecrübelisin ne güzel ben ha bire kendimi deliyorum boş yere kan için kollarımdan kan aldırtıyorum
Canım ben de burda tecrübelendim inan. Yoksa ben de kan vermeye koşa koşa giderdim sanırım ama idrarda görmeden kan vermek artık saçma geliyor. tabiki bu benim için geçerli canım, herkesin öyküsü bambaşka, herkese saygı duyuyorum, ben 17 aydır deniyorum ve bir kez bile idrarda pozitifi göremedim. Düşünsene 17 aydır her seferinde hastaneye koşsam muhtemelen psikolojik olarak mahvolurdum. Bu üçüncü aşılamam onun için de sakince idrar testinde çift çizgiyi görmeyi bekleyeceğim canım... Sen de düşün taşın bakalım cumartesi test yapacak mısın bi değerlendirr

Ay hadi İnşallah kuzum..senin de 12. Günün Perşembe. Cumaya heralde net sonucu görürsün cumartesi de ben güzel haberi veririm pazar da meirda inşallah arka arkaya geleceğiz inşallah
Herkes birbirine uğur getirsin inşaAllah, ilk hamiş haberini aldıktan sonra daha çok umutluyum. İnşaAllah hepimiz güzel haberler veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…