Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112

Teşekkür ederim canım. Amin amin
9 Eylül aşılama tarihi

Aşılama yaparken doktora sordum yıkanmış olarak 6 milyon
Hareketlilik ise %70

çok az kalmış canım bir kaç güne inşallah senin de güzel haberlerini alacağız hangi yumurta geliştirici ilacı kullandın canım? Kaç yumurtan oluştu?
Allah razı olsun 2 yumurta oluşmuştu gonaf kullandım fakat regl günümü beklim yoksa kan testi vermek için 14 günü mü bekleyeyim kararsızım

Allah razı olsun 2 yumurta oluşmuştu gonaf kullandım fakat regl günümü beklim yoksa kan testi vermek için 14 günü mü bekleyeyim kararsızım
Kan için acele etme bence. Önce idrarda görmeye çalış 13-14. Günlerde zaten idrar pozitif çıkar o zaman hemen kan verirsin kuzum

Ben de test yapmayacağım, bir anda öğrenmek daha iyi gibi geliyor

İnşallah canım işte 14 günden sonra regl olanda varmis ondan biraz korktum açıkçası
Ben önceki aşılamalarımda iğneden 16-17 gün sonra adet oluyordum. Olabilir yani canım... minik yüreğimiz kaldırsa idrarda gün gün çizgi takibi yapsak iyi olur aslında ama benim de yüreğim pozitif negatif kaldıramaz heralde. Ben aşılamadan 12 gün sonra yani haftaya cumartesi idrar testi yapacağım. Aşılama gününü saymıyorum. Aşılamadan sonraki günü 1. Gün olarak alıyorum

Aynen canım ya Ben haftaya cumartesi aşılamanın 12. Günü yapacağım nasipse ama gün gün takip edemem, kalpten giderim heralde günü gelince yapacağım.
Ben de haftaya pazar yapacağıımm ya da hiç yapmayıp direkt kan vermeye giderim, bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…