Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Canım et parçası gibi oluyor bende de bazen onuda doktora sorduğumda rahim kendini gebeliğe hazırlıyor gebelık oluşmayınca adetle dısarıya atıyor demişti
Bende merkeze git gel uzun süre lavaboya gidemedim, sanırım ped sıvı kısmı çekti, iyice köyü göründü pıhtı gözüme.
Atması iyi kist yapmasında.
edahandro

Benim iğne etkisi geçti söndü gögüsler bence ben fitil kullandığım için anlayamıyorum tam olarak akıntımı

İnşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz inşallah. Sende bir belirti var mı canım bir değişiklik. Eşimim sadece ileri hıI bir tık düşük. Her iki doktor da çok çok önemli değil dedi ama benim doktor eşime de fermotil man verdi oda onu kullanıyo.

Benim iğne etkisi geçti söndü gögüsler bence ben fitil kullandığım için anlayamıyorum tam olarak akıntımı
İğne etkisi mi benim bilmiyorum. 9. Güne kalır mı ki. Yarın sabah bi lvulasyo merhaba. Testi yapayım iğne etkisi geçmiş mi diye ama onda da direk tek çizgi görmekten de korkuyorum. Sonra pozitife dönmezse falan. Normalde adetime 1 2 gün kala gögüslerim şişerdi o kadar.

Yok ben böyle bir sey yasamadım daha önce adet zamanı ama bilmiyorum ne olcak içimde umut yok ama hayırlısı ya of Allah şifa versin sen ilaç içme tabi her ihtimale karşı belkide hamişsin ondan grip oldun bünyen düştü

Dr muayene 650 aşılama 6500 anestezı 2000 ıns yumurta yıkatma falan ekstra almaz gonal f 450lık 3000 orvıtelmıydı adını unuttum o 600tl
Bende yazayım da fikir olsun insanlara. Ben Adıyaman'da bir doktor kliniğinde yaptırdım aşılamayı.
Muayene 650
Aşılama 6000
Gonalf ve eşimle bana veriken takviye 8.500
Ovitrelle 650

Canım ben de hiç hissiyat yok. Beklemedeyim bakalım bi umut. Bizim de ileri hız düşük. Toplam hareketli %62 sperm ama ileri hareket %1e kadar düştü bu ay, geri kalan %61 yavaş ve doğrusal olmayan hareketli.. bizimki de eşime klomen önerdi, onu içti bu ay ama bir değişiklik olmadı. Bence en çok keçiboynuzu özü fındık fıstık etki ediyor.

Onuda deneriz. Yapmadığımız birşey kaldı mı ki kendi adıma ben neler yedim içtim

Sorma sorma herşeyi yedik içtik. Daha eşime çakşır, kendime hayıt suyu içiriyorum onları demiyorum utancıma içmediğimiz şey kalmadı.
Biz onları yaptık bişi olması bizde muz domates sperm sağlığına faydalı diye okudum eşime her gün bir muz bir domates yedirdim. Kabak çekirdeği içi aldım uzun bi süre onu yedik. Ne macunlar ne kürler. Gülerek anlatıyorım ama içim de bi üzüldü kendime. Nelere katlanmışım be

İnsallah canım insallah gribim gebeliktendir insallah sendede oyle bisey yoksa gebeliktendir cokca umıtlanma ama umudum yokta deme önce sen inanki allahta nasip etsin

Valla canım ilk 2 3 gün kasık ağrım vardı ama geçti benim. Sadece arada iğne batar gibi oluyo günde birkaç kere anlık geçiyor. Ama bel ağrım geçmedi. Eğilip kalkarken zorlanıyorum. Gazım oluyo benim 2 gündür. Göğüslerim de normalde bir belirti yoktu ama bugün başladı. elleyince bir şey yok ama kendi kendine batmalar oluyo, uçları yanıyo arada anlamadım. Bir de benim progestanı fitil olarak kullanmamdan sanırım kaşıntım çok var.

Bir de miğde ekşimem çok var bütün gece rahatsız ediyo beni. Bu sabah da aç uyandım karnım o kadar açtı ki anlatamam

Ay inşallah ya tüm gebelik belirtileri var gibi hatta kasıntı da dahil ama işte progestan vajinal mantara da enfeksiyona da neden oluyormuş bende normalde vardı tedavi oldum gecti inşallah yoktur sende de olursa direk tedavi ol eşinde olsun spermin içerde yaşama süresini ilerlemesini engelliyor etkiliyor ama aşılama olduğun için suanlık bence bir sey olmaz ama aklında olsun

Bir de miğde ekşimem çok var bütün gece rahatsız ediyo beni. Bu sabah da aç uyandım karnım o kadar açtı ki anlatamam
Ahahah bende aynı dünyaları yiyorum resmenn kilo alcam kesinnn midem normalde benim sıkıntılı ama hiç eksime yok kız senin belirtiler bizden baya farklı heyecanlandım inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…