Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112

Amiinn inşallah sennde tutar çok fazla zorluk çekmeden sağlıkla kucağınıza alirsiniz üroloji doktoruna göründük ama bı ilaç vermedi bizde keçi boynuzu özü aldık aktardan onu kullaniyoruz şuan inşallah kullandıkça şifa buluruz sayfaya da göz aticam teşekkür ederim

Kabak çekirdeği de çok büyük etki ediyor günde bir avuç kabak çekirdeği tüketsin kuzum umarım hayırlı haberler alırsınız

Cok sagol canım destegin için insallah Allah nasp etsin bizlere aynı gün yapmıştık sanki asılamayı nasıl gidiyor belirtilerin varmı

Kızlar doktorum iğneyi 5 gün kullan 6. Kullanma muayeneye gel demişti bugün 4 ü vurdum yarın 5. Gün fakat 6. Gün pazara denk geliyor sizce yarın mı gideyim pazartesi mi
Gidebiliyorsanız gidin benimde 3 tane iğne vermişti letu sonrası 3. Yü vurdurmadı kendiliğinden çatlar aşılama yapamayız dedi riske atmayın

Canım
Proxeed plus
Promen k
Sperra
İmpryl
Çakşır suyu
Bunları erkek için bi araştır kuzum.

Evettt aynı gün oldu aşılamalarımızz bende ksık ve bel ağrısı var ama kasılma gibi arada şiddetleniyor senin nasıl durumlar
Canım vallah asılamayı yaptıgım ilk 2 gün sırt agrısı vardı o azaldı ama kasık agrısı oluryor adet olacak gibi bayada sürüyor. Benim adetim baya onceden belirti veriyor insallah adeten degildir

Canım vallah asılamayı yaptıgım ilk 2 gün sırt agrısı vardı o azaldı ama kasık agrısı oluryor adet olacak gibi bayada sürüyor. Benim adetim baya onceden belirti veriyor insallah adeten degildir
Valla hiç birimiz umutlu değiliz gibi geliyor ya hepimiz resmen adet bekliyoruz insallah değildir ama belirtiler adet benziyormuş zamanda geçmiyor daha teste çok var

Valla doktor bize promen verdi o daha kötü etkiledi bilmiyorum canım cok sıkıldı aşılama günü bi kutu bitirdi daha iyi olsun derken kötü oldu
Canım kişiden kişiye değişir etkisi muhtemelen. Ayrıca sperm sayısını düşüp, hareketli sperm sayısını arttırrmış olabilir. Yani kişiden kişiye değişiyordur illaki. Biz bu yazdıklarımın hepsini dönüşümlü kullandık. Ben etkili olduklarını düşünüyorum. İmpryl zaten tüp bebekte bile önerilen bi vitamin. Kadın erkek kullanabiliyor. Erkek için bir de maxigo var, içeriği çok zengin. Biz en çok proxeed'den fayda gördük diye düşünüyorum.

Valla doktor bize promen verdi o daha kötü etkiledi bilmiyorum canım cok sıkıldı aşılama günü bi kutu bitirdi daha iyi olsun derken kötü oldu
Bi de kuzum en büyük etken bence stres. Bu ay benim eşimin de yarı yarıya düştü. Stresten diye tahmin ediyorum. Eşime hemen keçiboynuzu özü ve çakşır başlattım. Daha önce de kullanmıştık ama bırakmıştık vücudu yormasın diye. Proxeed'e de devam ediyor şimdi... bol bol fındık ceviz, bitter çikolata yemeleri lazım. Bir de nar, erik, üzüm suyu içirmeye başladım. İster istemez baya strese girdik karı koca. Bence asıl etkileyen stres oldu bizi. Yoksa iyiydi değerleri. E elif18181

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…