Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Tamam kuzum. Muhtemelen bir kaç kere aşılama denenecek. Bazen duyuyorum böyle mola verince kendiliğinden bile oluyor. Bazı rivayetlere göre ilaçlar etkisini devam ettiriyor kuş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama öyle diyorlar. Lütfen moralini yüksek tut. Doktorunla bir yola çıktınız ona güven. Güvenmiyorsan da güvenebileceğin bi doktorla değiştir. Beni ayakta tutan şey plan. 5. Aşılamayı da çipli yaptırıp, sonrasında tüp bebek fikrine alışmaya çalışacağım sanırım. Tabi ben 5 aşılama önermem. Bu benim tercihim. Ama 2-3 aşılama çok ideal bence. Rabbim nasip etsin kuzum 🥰
doktorum 4 aşılama öneriyor canım benimde 4 yaptırmam en fazla 3 mart ayında tüp bebek araştırmalarına başlamak istiyorum biraz birikim yapıp

doktorum 4 aşılama öneriyor canım benimde 4 yaptırmam en fazla 3 mart ayında tüp bebek araştırmalarına başlamak istiyorum biraz birikim yapıp
Benim doktorum da tercihi bana bırakıyor, 6. Aşılamaya kadar yaptırabilirsin diyor. Ben 5de bırakacağım sanırım kuzum.

Canım benim de 18 ay oldu. 4. Aşılamamı oldum. Hiç hamile kalmadım. Aynı durumdayız ♥️🙏 bir şekilde tüp bebekle birşeyle üstesinden geleceğiz inşallah. İnşallah hiç ihtiyaç kalmaz ama zaman geçtikçe malesef karamsar duygular hücum ediyor. Allah sabır versin diye dua ediyorum artık. Sabrın sonu selamettir inşallah
Canim sende izlemissindir belki yotube de bir prof yumurta geliştirme tedavisi yani catlatmayi 6 kez denemeyen, bu tedaviden sonuç alamıyorum demesin diyor.
İnşallah senin de bu 4 hayırla pozitif sonuçlanır inşallah

Ya kızlar bu ağrılar ne kadar devam edecek ben çok kötü oldum bu kadar ağrı çeken var mı regl de olamadım test negatif şu ağrılar çalışmama bile izin vermez oldu

Valla bende öyle her dk burdayım ben bide kimseye söylemedim heycanımı stresmi herşeyi içimde yaşıyorum ondan her dk mesaj gelmıs mı dıye burdayım 🥰
Bende de durum aynı kimsenin haberi yok heyecanlanmasın kimse diye ama sürekli burayı kontrol ediyorum gebelik haberi var mı bana da umut olur mu diye ☺️

Kızlar bir sorum var size bugün 9. Gün ve kasıklarımda bAskı tarzı ağrı var özellikle sol tarafta arkadaş tutunma ağrısı bu bende de böyle olmuştu dedi daha kan vermeme var ama bir umut işte olabilir mi sizce

yaşım 24 henüz gencim biliyorum herşeyin vaktini oldugunuda biliyorum daha 2 ay sonra 2 yıllık evli olacağım. Çok haklısınız bendede vajinusms var ilişkiye giriyorum zorlada olsa alışıyorum fakat doktora muayene olamıyorum hsg anestezili aşılamam anestezili oldu hep
Bende de aynı sizin gibi 27 yaşındayım 2 yıl oldu evleneli açıklanamayan infertilite dediler bu ay ilk aşılamamı olucam bende dediğiniz gibi ilişkiye zor giriyorum kısmen vajinismus olabilirsin dedi doktor hsg de anestezili oldu aşılamayı nasıl yapsam diye düşünüyorum dayanabilir miyim acaba

Bende de aynı sizin gibi 27 yaşındayım 2 yıl oldu evleneli açıklanamayan infertilite dediler bu ay ilk aşılamamı olucam bende dediğiniz gibi ilişkiye zor giriyorum kısmen vajinismus olabilirsin dedi doktor hsg de anestezili oldu aşılamayı nasıl yapsam diye düşünüyorum dayanabilir miyim acaba
muayene oluyorsan dayanırsın ben olmayı denemiyorum bile korkuyorum

Kızlar bir sorum var size bugün 9. Gün ve kasıklarımda bAskı tarzı ağrı var özellikle sol tarafta arkadaş tutunma ağrısı bu bende de böyle olmuştu dedi daha kan vermeme var ama bir umut işte olabilir mi sizce
Canım hamile olanlarda da bu belirtileri okudum olmayanlanlarda da.
Yarın kan tahlili yaparsanız çıkar insallah

X