Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Çok mutsuzum kızlar sanki hiç anne olamayacağım gibi.. 18 ay oldu 1 kere bile hamile kalmadım ne yaparım ne ederim bilmiyorum aşılama 2 kere daha denemek istiyorum ama yıpranıyorum içten içe kimseye üzüldüğümü belli edemiyorum dışardan mutluyum.. :KK43:

Çok mutsuzum kızlar sanki hiç anne olamayacağım gibi.. 18 ay oldu 1 kere bile hamile kalmadım ne yaparım ne ederim bilmiyorum aşılama 2 kere daha denemek istiyorum ama yıpranıyorum içten içe kimseye üzüldüğümü belli edemiyorum dışardan mutluyum.. :KK43:
Ben de öyle canım. Katılıyorum sana. Ben sanırım direkt tüp bebeğe geçicem artık ne sabrım ne yaşım ne zamanım var hiçbirine. Olur olmaz o da artık en azından denedim derim

Ben de öyle canım. Katılıyorum sana. Ben sanırım direkt tüp bebeğe geçicem artık ne sabrım ne yaşım ne zamanım var hiçbirine. Olur olmaz o da artık en azından denedim derim
Yaşın kaç canım evleneli ne kadar oldunuz galiba 5 yıldır deniyordun sen dimi bence arkasından 1 aşılama daha denemeliyiz bende tüp bebeğe geçicem mart ayı gibi

Yaşınız kaç bılmıyorum ama nolur umutsuzluğa düşmeyin Allah dılerse olur vaktı degıl demekkı ama içinize atmayın ben artık yazıyorum korkularımı umutlarımı hıslerımı tam 10sene oldu evlenelı bırakın hamıle kalmayı ılıskıyı bıle başaramadım ama umutsuz muyum değilim kabullendim herseyı 2.aşılamamı oluyorum onu da sebeplere başvurmadım her yolu denemedım dememek için belkı kaderimde anne olmak vardır dıye umut edıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun

Yaşınız kaç bılmıyorum ama nolur umutsuzluğa düşmeyin Allah dılerse olur vaktı degıl demekkı ama içinize atmayın ben artık yazıyorum korkularımı umutlarımı hıslerımı tam 10sene oldu evlenelı bırakın hamıle kalmayı ılıskıyı bıle başaramadım ama umutsuz muyum değilim kabullendim herseyı 2.aşılamamı oluyorum onu da sebeplere başvurmadım her yolu denemedım dememek için belkı kaderimde anne olmak vardır dıye umut edıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun
yaşım 24 henüz gencim biliyorum herşeyin vaktini oldugunuda biliyorum daha 2 ay sonra 2 yıllık evli olacağım. Çok haklısınız bendede vajinusms var ilişkiye giriyorum zorlada olsa alışıyorum fakat doktora muayene olamıyorum hsg anestezili aşılamam anestezili oldu hep

Yaşım 32 canım. 5 yıldır deniyoruz evet. Aşılamayla zaman kaybetmek istemiyorum artık sanırım yaşım da geçiyor
İstanbulda mısın canım burada güzel tüp bebek doktorları var intagramda gördüğüm kadarıyla bence aşılama hızla oluyor 1 kere daha dene canım tabikide kendin bilirsin 5 yıldır tedavi olamamış mıydın hiç

Canım benim de 18 ay oldu. 4. Aşılamamı oldum. Hiç hamile kalmadım. Aynı durumdayız ♥️🙏 bir şekilde tüp bebekle birşeyle üstesinden geleceğiz inşallah. İnşallah hiç ihtiyaç kalmaz ama zaman geçtikçe malesef karamsar duygular hücum ediyor. Allah sabır versin diye dua ediyorum artık. Sabrın sonu selamettir inşallah

yaşım 24 henüz gencim biliyorum herşeyin vaktini oldugunuda biliyorum daha 2 ay sonra 2 yıllık evli olacağım. Çok haklısınız bendede vajinusms var ilişkiye giriyorum zorlada olsa alışıyorum fakat doktora muayene olamıyorum hsg anestezili aşılamam anestezili oldu hep
Canım sen çok gençmişsin. Bak ben 35 yaşındayım . Elbet bir yolunu bulacaksın. Benim için süre gittikçe azalıyor. Ona rağmen ara ara depresif olsam da bir plan yapıp toparlanıyorum. Doktorunla birlikte plan yapıp ilerle canım. Bir kaç aşılama olursun, sonra olmazsa tüp bebek denersin. İllaki Allah'ın izniyle çocuğuna kavuşursun canım

Ben de tüp bebek istiyorum çok uçuk fiyatlar okudumbu forumda. Şu an o bütçemiz yok. Devlette de sebepsiz infertilitede 3 sene evli olma şartı varmış. Benim gelecek ağustosta 3 sene olacak. Bu da canımı sıkıyor. Her geçen ay yumurta rezervinin azalması demek :KK43: Bunlar düşündükçe kar topu gibi büyüyüp üzerime devriliyor sanki
Kuzum sen nerelerdesin 😍🥰 test yaptın mı?

Merhaba arkadaşlar Allah hepınızın yardımcısı olsun ben de 5 ekımden berı gonal f kullanıyorum hersey yolunda gıderse ctesı gıbı aşılama yapılacak korkuyorum tedırgınım burdakı başarılı sonuçları okuyup umut depoluyorum Allah hepımıxın evını senlendırsın inş
Canım kaç yumurtan oldu belli değil miydi? Ara Kontrole gidebildin mi?

Evet öyle bu günümüze de şükür elbet nasip olur. Asla umutsuz değilim olacağını biliyorum sadece vaktini bekliyor o vakte kadar rabbim hepimize sabır verir inşallah. Allah böyle çırpınan herkese hayırlı sağlıklıli evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🤗
Canımmm nasılsın? Bir aşılama daha olacak mısın? Bu ayki planını belirleyebilir mi?

Canım sen çok gençmişsin. Bak ben 35 yaşındayım . Elbet bir yolunu bulacaksın. Benim için süre gittikçe azalıyor. Ona rağmen ara ara depresif olsam da bir plan yapıp toparlanıyorum. Doktorunla birlikte plan yapıp ilerle canım. Bir kaç aşılama olursun, sonra olmazsa tüp bebek denersin. İllaki Allah'ın izniyle çocuğuna kavuşursun canım
doktorum 1 ay ara vericez diğer adetinde başlayacagım diyor mesaj attımda

doktorum 1 ay ara vericez diğer adetinde başlayacagım diyor mesaj attımda
Tamam kuzum. Muhtemelen bir kaç kere aşılama denenecek. Bazen duyuyorum böyle mola verince kendiliğinden bile oluyor. Bazı rivayetlere göre ilaçlar etkisini devam ettiriyor kuş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama öyle diyorlar. Lütfen moralini yüksek tut. Doktorunla bir yola çıktınız ona güven. Güvenmiyorsan da güvenebileceğin bi doktorla değiştir. Beni ayakta tutan şey plan. 5. Aşılamayı da çipli yaptırıp, sonrasında tüp bebek fikrine alışmaya çalışacağım sanırım. Tabi ben 5 aşılama önermem. Bu benim tercihim. Ama 2-3 aşılama çok ideal bence. Rabbim nasip etsin kuzum 🥰

X