Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bebeğim sen ilk idrarla yapmadın bir de sabah yapar mısın kaset test ile. Bende bel ağrısı çok fena ya sizde de oluyor mu? Bide bugün aşırı duygusalım ağrım var diye ağladım çok saçma 😐
Kız ben şarkılara bile anlam yüklüyorum bu aralar aglıyorumm😂 kaset testim yok aynısından erken gebelik testim var erken testte daha kırmızı olması lazım değilmi ya olsaydı

Kızlarımm yok gibi ama bazen görüyor gibi oluyorum bazen göremiyorummm belkide telefon yansıma vs dir bilemedim
Bunda ben de yakalayamadım 🧐🧐😲😲 nereye gitti ya çizgimiz 🙏🙏 lütfen yarın sabah geri gelsinnn

Eklentiler

• AirBrush_20231011190629.jpg
    AirBrush_20231011190629.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 34
Kız ben şarkılara bile anlam yüklüyorum bu aralar aglıyorumm😂 kaset testim yok aynısından erken gebelik testim var erken testte daha kırmızı olması lazım değilmi ya olsaydı
Kuzucum yok anca idrara düşüyor. Normal 12. Günde böyle çok silik çıkıyor tüm testler

Canım cumartesi Aşılamanın 12. Günü (ilk aşılama gününü saymıyoruz) evet çıkabilir inşallah. Bence gün olarak çok güzel değerlendirmişsiniz kuzum. İnşallah pozitifi göreceğiz 🥰😍
Canım benim lekelenmem başlamış 😔
Bugün 9. Gundu.
Normalde yumurtlamadan 10 gün sonra regl gelir. Yani yarın adet gunumdu.
İlaç kullanınca 14 günü bulur diyordum ki 1 gün daha erken oldum.
Niye böyle oldu ki :KK43:

Evet bebeğim ışıktan belki çizgi çıktı bakalım yarın sabahtan yapıcam hakkımızda hayırlısı olsun inşallahh❤️❤️❤️
O kadar netti ki çok şaşkınım. Çizgi nereye gitti ya. İlk bir kaç dakika test tarama yapıyor o esnada çıkarmış olabilir eğer hem yapar yapmaz çektiysen.

Canım benim lekelenmem başlamış 😔
Bugün 9. Gundu.
Normalde yumurtlamadan 10 gün sonra regl gelir. Yani yarın adet gunumdu.
İlaç kullanınca 14 günü bulur diyordum ki 1 gün daha erken oldum.
Niye böyle oldu ki :KK43:
Canım hiç ümidimi kaybetmiyorum. Yerleşme lekelenmesi olabilir. Kahverengi mi? Nolur üzülme. O kadar ilaca 10. Gün gelmesi zor bence. 14. Günü buluyor. Hatta benim 16. Günü bile bulmuştu.

Canım hiç ümidimi kaybetmiyorum. Yerleşme lekelenmesi olabilir. Kahverengi mi? Nolur üzülme. O kadar ilaca 10. Gün gelmesi zor bence. 14. Günü buluyor. Hatta benim 16. Günü bile bulmuştu.
Yerlesme için de erken değil mi canım 9. Gün.
Yerleşme kanaması kaçıncı günler oluyordu acaba ?

O kadar netti ki çok şaşkınım. Çizgi nereye gitti ya. İlk bir kaç dakika test tarama yapıyor o esnada çıkarmış olabilir eğer hem yapar yapmaz çektiysen.
En son attıklarım sonradan çektim 15 20 dk sonra ilk gördüğünü 5 dk da çektim hatta baya çok çektim onlardanda atiyim göremedim ben sadece galiba o açıdan gözükürmüş gibi oldu
IMG_4149.jpeg

Eklentiler

• IMG_4150.jpeg
    IMG_4150.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_4143.jpeg
    IMG_4143.jpeg
    72,4 KB · Görüntüleme: 34
Yarın yine dene bebeğim sen bidaha bakalım. Doktor bana pazartesi kan ver dedi ona kalsa çocuk doğarken bakıcaz net olsun diye:halay:

X