2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Rabbim inşallah doğum gününde çifte sevinç yaşatsın canım.Amin hepimize nasşp etsin inşallah .zorlukları aştık şükür birde ben şehirdışından ankya geliyordum.eşimden ayrı geçirdim hamileliğimin çoğunu. Şükür bende kusma bulantı olmadı istediğim herşeyi dikkat ederek yedim gezdimde dolaştımda.ilk 6 ay rahat geçti.7de biraz zorlamaya başladı.zaten 8nci aya girerken 30+4 nerdeyse doğum yapacaktım rahim ağzı kısalığımdan ve düzenli 100ü bulan sancılardan.hastanede 2 gün kaldım.bugüne kadar haftalık kontrollerle takiple yatarak dinlenerek geldim.şimdi zorluyor artık 38 40ları bekleyen ikizlere helal olsun.benim bacak ağrılarım var yürümeyide uyumayıda zorlaştırıyor.koskaca 5 yıl geçtide sanki son 2 3 gün geçmiyoe gibi inşallah cuma vaktinden önce doğmazlar diye dua ediyorum.

geri sayim ... Allah kurtar sin biavazda

pazartesi ben de dişimiz çektireceğim kızlar korkuyorum braz ama artık yaşlandık ya
tedavide başıma iş çıkarmasın diş

evet tatlım bugundu. doktor ıyı gectıgını dusunuyor. benım ıcın felakettı. cok canım yandı
canım diğerinde de bu kadar canın yanmışmıydı tek yumurta mı kondu çift mi canım?
neden o kadar yandı canım doktor bir şey demedi mi hayırlısı ile sağlıcakla inşallah sevineceğiz ya senin için gülüm

yok canım öncekinde hıssetmedim bile. rahim girişi dar olan kadınlarda olurmuş bu agrılar.çift yumurta kondu sansı arttırmak için.

yok canım öncekinde hıssetmedim bile. rahim girişi dar olan kadınlarda olurmuş bu agrılar.çift yumurta kondu sansı arttırmak için.
bence de çok iyi olmuş canım hadi hayırlısıyla sağlıcakla canım sevineceğiz inşallah amin amin..
benim de addete 8-9 gün kaldı..
ilaç falan verdi mi jel falan gibi..

Cabukca atlatırsın umarım canım, inşallah güzel haberlerini alırız burdan,
banada tanısal amaclı hıtereskopı yaptılar Nasıl canım yandı off doktor dar dedi ondan acımış, aynı senin yazdığın gibi.. IKI seyden korkuyorum bırı bu dar olma meselesi ikincisi progestan.. Asılamada da canım yandı baya bu sebeple sanırım okuyunca aklıma geldi

Ah canım canlı canlı histeroskopi olurmu ya. Cok zorr.progestan iğnesi benimde korkulu rüyamm nasıl dayanıcaö bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…