2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

çok geçmiş olsun canım benim de midem çok uğraştordı beni...
antibiyotiklerden hep reflum azdı..
hayırlısıyla sağlıcakla hepimiz seviniriz inşallah amin..

Allah sifa versin geçmiş olsun

geçmiş olsun canım. endoskopiden korkma. canın acımıyor. sadece cok rahatsızlık verıyor. agzında ve mıdende bırseyın olması. bır an once yaptır. ınan anestezıye gerek yok.

geçmiş olsun canım. endoskopiden korkma. canın acımıyor. sadece cok rahatsızlık verıyor. agzında ve mıdende bırseyın olması. bır an once yaptır. ınan anestezıye gerek yok.
Sağ ol limoncicegi41 dayanamam diye anestezili araştırıyorum. Bişey yemeyede korkuyorum sanırım ince düşünen biriyim aslında relaks olmak lazım ama yapımda yok. Psikiyatriste gitmeyi düşünüyorum bu arada.
tv açıyorum heryerde öldürülen kadınlar genç kızlar. haberlere de bakmayım diyorum. İçten kahkaha atmayalı epey zaman olmuş. Havalardan mı nedir ...

anlıyorum ama şöyle düşün sen üzülünce durumda değişme olmuyor. dikkatını baska seylere ver bellı kı cok hassassın.

en guzeli narkozusuda herkes dayanamaz iste.
hayatta mutlu olmanin yolu aslinda hep senden daha kötülerini dusun yuksektekileri degilll..

insan o kadincagizlari kizlari gordukce zaten sukretmeli hemcinsine iyi davranmali. ancak birbirimizin dedi kodusunu yapariz birbirimizi kollayacagimiza. abla kardes anne teyze hep birbirinw bagli olmasi gerekn kavramlar ama sartlar hayat herkese adil olmuyo iste....
aslinda biz kadinlardanda geciyo bu isler oglandir yapar erkektir yapar iste oyle degil o isler ..erkek siddete egilimi varsa o hayatinda hep oyledir ikinciyide vurur ucuncuyude sinirlenir vurur kizar dover...
nediyim nediyim Allah ailelerine sabir versin yazik gunah 19 yasinda eski erkek arkadas kurbanı yazik ailesine de Allah kolayli versin besle buyut okutmaya yolla gozunun icine bak gelsin vursu oldursu Allah im islah etsin böylelerini...

onu al canım önemli o kaliteyı cok etkılıyor
arısütü bal polen karışım yaptırdım, normalde eğriçayırdan ampul şeklinde olandan geçen sene 2 ay aldım hiç hasta olmadım neyse bu ampulden geçici olarak tedariki olmadığından bende karışım yaptırdım bu ay nasıl olsa tedaviye gidicem diye güvenerek aldım tabi midem müsade etmedi onu bir kaşık yediğim gece acillik oldum ama ampül şekilde içebiliyorum şu an nette bulamadım kavanoz şekilde olanları da ben tercih etmedim 3 gündür ac geziyorum dünya kan verdim gastroentolojiden istediler. korkudan yiyemiyorum da. keşke yiyebilsem ama ne fayda.
aaynaa mutlaka yemeye çalış çok faydalı arısütü yada karışımını yaptır başlamadan mutlaka ye ki sana faydası olsun.

Aa o mide agrısınada iyi geliyor peki kaşık dediğin hangi kaşık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…