2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aaa bugün ilk gün mü e daha ilaçları almadın pazartesi baslayacak mısınız? Aynı gün rapor cıkarıp ilac alabilecek misin
bilmiyorum canım adetin en geç 3. günü gelin 2 güne rapor çıkar diyorlardı..
ama sanırım doğum kontrol hapı içtim ya az kanama oldu sonra durdu adet oldum sandm ama yok

canım doktora ulasma sansın yok mu. ara kanama normal degıl.
şuan durdu azcık kanama oldu sonra durdu doğum kontrol hapı ilk kez kullananlarda oluyormuş onu da bir hafta içtim sonra bıraktım çok stres yapmıştı beni ondan oldu sanırım daha da aman aman tövbe içmem..
heralde yine aynı tarihte adet olurum ayın 23-24 ü gibi

şuan durdu azcık kanama oldu sonra durdu doğum kontrol hapı ilk kez kullananlarda oluyormuş onu da bir hafta içtim sonra bıraktım çok stres yapmıştı beni ondan oldu sanırım daha da aman aman tövbe içmem..
heralde yine aynı tarihte adet olurum ayın 23-24 ü gibi
canım doktorun bir ay iç demedimi niye bırakıyorsun?

canım bir dokundu bana midem apzımda psikoloji gitti stresten panik atağım başladı uyku yok kafayı yicem sanki dedim bıraktım yani
ya kuzum hormon ılacları da aynı seyı yapıyor iğnelerde sınırlerını bozuyor ınsanın . işte tedavının zor yanı zaten bu. keske kafana gore bırakmasaydın

adetime şuan canım bir hafta var olmasına eğer gecikirse sorarım canım daha var adetime ama bakalım gecikme yapar mı?
İnşallah yapmaz.
Ben birkere kullanmıştım dış gebelikten sonra kist için vermişti başka bir doktor da 1 hafta sonra bıraktırdı gecikme olmuştu soğan suyu felan içip öyle olmuştum

İnşallah yapmaz.
Ben birkere kullanmıştım dış gebelikten sonra kist için vermişti başka bir doktor da 1 hafta sonra bıraktırdı gecikme olmuştu soğan suyu felan içip öyle olmuştum
adetim geldi canım biraz erken geldi bugün hastaneye gittim tüp bebek merkezine gittim çarşamba muayene edecek doktor sonra dosyam açılıp tedaviye başlayacağız inşallah amin..
heyecanlıyım çok

adetim geldi canım biraz erken geldi bugün hastaneye gittim tüp bebek merkezine gittim çarşamba muayene edecek doktor sonra dosyam açılıp tedaviye başlayacağız inşallah amin..
heyecanlıyım çok
aynacım inşallah güzel geçer bu süreç. güzel haberlerini yazmak nasip olsun.

Gece acildeydim gene, bır oncekı gidişim 15gün önceydi bulantı ishal kusma sabah eve geldım tekrar gttm ve endoskopi yapılacak bu ara hastanelerdeyım, ne yıyebıldım ne yatabildim.. Yarın Is var, tahliller yapıcam bıkacgun ıcınde, anestezi lı endoskopi arastırıorum, acaba tup bebek aralıkta baslıcak nasıl yapayım bılmıorum midem canımı cok yaktı
Arısütü bal polen yaptrdm yumurta takviyesi ıcın ama bir tatlı kaşığı zor yedim zaten geceye hastaneye kostum
Midem basımın belası

X