2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Yok sadece ultrasonla baktilar amh falan yumurtaliklarin qayet iyi bawka bir problem olamaz dediler

bu linke tıkla canım konumuzun ilk sayfası bu zamana kadar verdiğim hamiş arkadaşların listesi var bir de bu senekilerin listesi en aşağıda 50. sıradasın

Yok sadece ultrasonla baktilar amh falan yumurtaliklarin qayet iyi bawka bir problem olamaz dediler
eşin muayene oldu mu canım onlafrı ikna etmek de zor oluyor keçiboynuzu pekmezi falan yedir eşine kendinde bal kuruyemiş falan işte bakmak lazım kendimize de bunları da yap yani nereden geleceği bilinmez şifanın

eşin muayene oldu mu canım onlafrı ikna etmek de zor oluyor keçiboynuzu pekmezi falan yedir eşine kendinde bal kuruyemiş falan işte bakmak lazım kendimize de bunları da yap yani nereden geleceği bilinmez şifanın
Evet oldi sperm haraketsizliyi aqlunatasyon falan var tedavi oluyo aama pek bi fark yok

Gördüm wimdi tewekkurler
InwaAllah o listede hamile gibi devam ederiz
Bu arada ben azeriyim yanı yazımda yanlışlar olabilir
önemli değil canım olabilir biz de bazen eksik yanlış yazıyoruz..
hangi şehirdesin ben samsundayım
inşallah ya seviniriz peş peşe hamile haberlerimize canım

insAllah Amin
kendini harap etme ben seni anlayamam seni anladim demiyorumda sana demekki vakit saat bu degil Rabbimin bildigi var . ne evlatlar hayirsiz belki senin ser bildiginde vardir hayir oyuzden ne eylerse mevlam eyler mevlam ne eylerse guzel eyler. Rabbim ser ise hayra cevirip nasip etsin hepinize Aminn

önemli değil canım olabilir biz de bazen eksik yanlış yazıyoruz..
hangi şehirdesin ben samsundayım
inşallah ya seviniriz peş peşe hamile haberlerimize canım
InwaAllah.Kac yawindasin
Ben Azerbaycandan yaziyorum

ALLAH'IM hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize canım.
evimizde ne ses var ne seda ne uğraş yani bir boşluk bakalım sabrımızın sonu selamettir yani..
çocuğu olmayıp sonradan olan bile geçiyor karşıma 3.yü doğurmuş ya hamile kalacaüım diye ödüm kopuyor diyor sen de meyvesiz ağaç gibi karşısında duruyorsun öyle bebek eşyalarına bakarken doluyor gözlerin bir hamile görüyorsun doluyor gözlerin film izliyorsun bebek görüyorsun doluyor gözlerin yani gerçekten de beni benim gibi olan anlar ..
yani dua edin yoksa teselli cümleleri yarama merhem olmuyor inanın

vakit saat ben de oglumu cok bekledim 5 seneden fazla . ee dunyada rizki buzamanaymis. insAllah Allahim sizlerede nasi p etsin Aminn

canım ben aralıkta 35 olacağım senin yaş kaç?
oralar nasıl azerbaycan güzeldir heralde kardeş ülkemiz bizim sizler de kardeşlerimiz..
Tewekkurler ablacim duygularimiz karwilikli guzel bende hep turkiyeyi merak ederim hep soylerim bi gun mutlaka gelicem
Ben 24 yawimi yeni tamamladim

vakit saat ben de oglumu cok bekledim 5 seneden fazla . ee dunyada rizki buzamanaymis. insAllah Allahim sizlerede nasi p etsin Aminn
kesinlikle kolay değildir canım ama oğlunu bile beklerken kızın vardı yani yine de bizim gibi deil gülüm ya insan kendini çok bir çaresiz hissediyor ALLAH OL demeden olmuyor sabrediyorsun nerede eksik duam diyorsun adaklar adıyorsun mevlüdler okutacağım diyosun insanlar sanki bir hayalin peşinden koşuyormuşsun diye bakıyor sana ..
ama sen de eşinden dolayı çok sıkıntı çektin o konuda da sana inan denecek laf yok işte bizim çaresiz bekleyişiz gibi bir durum ya bilmiyorum gülüm ALLAH taşıyamayacağımız yük vermez vermesin de inşallah ağır yüklerle denenmeyelim inşallah bizler de sevindiğimizde burada düğün bayram gibi her konuya hamileyim diye yazarım heralde

Tewekkurler ablacim duygularimiz karwilikli guzel bende hep turkiyeyi merak ederim hep soylerim bi gun mutlaka gelicem
Ben 24 yawimi yeni tamamladim
daha çok gençsin canım ALLAH'IN İZNİYLE en yakın zamanda olur inşallah amin..
ben de gezmek istiyorum ama ilerde inşallah..
eşin git gide düşünceleri değişir inan doktorlar gerekli açıklamaları yapar hem tüp bebek de de hep sıkıntıyı kadın çekecek erkek bir sperm verecek yani

ınstagramda bir bebek yelekleri örgüleri yapanlar var ya ALLAH'IM ne güzeller ya diyorum

Bu mübarek günde Rabbim açılan elleri geri çevirmesin en hayırlı zamanda kimin ne dileği varsa kabul olsun inşallah ❤ hayirli kandiller.

Allahıma bin şükür bu listeye 3. katılıșım ilki 2016 Malesef ölü doğum oldu.
Yıl 2017.. nasip oldu 70.ci olarak
..oğlum 2 yaşına bastı bu ay.
Veeee 2 Kasım'da transferim oldu ve bugün gebelik testinde ikinci çizgi silik de olsa göründü dualarım sizinle. aaynaa seni listeme pozitif diye kaydetmek için dilimden düşürmiyecem inşallah seni..

2019 liste de 47.hamile olarak tekrar girmek nasip oldu (gebelik lerimin hepsi tüp bebek)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…