2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

3 ay sure vermesi rahim kendini toparlasin diye .. folik asit fazla kullanimi kilo yapiyo dedi eczaci bana herseyin fazlasi zarar aslinda. banada doktorum kurtajdan sonra kan yapiciyla bir verdi 3 ay kullan dedi kullandim. 4. ay alirken eczaneye sordum dedim boyle boyle 3 ay kullan dedi dedim ozaman demisti bana eczaci.
keske doktoruna sorsaydin .

yumurta takibi yaptirman iyi iste en azindan nedir ne degildir ogrenirsin buyuyomu catliyomu gerekirse mudahelede eder doktor .Rabbim vesile kilsin inisAllah

En son kürtajdan 10 gün sonra gitmiştim doktora,rahmimin durumuna baktı . O zaman psikolojim iyi değildi, aklıma bile gelmedi sormak. Ama haklısın en yakın zamanda randevu alıp gitmem gerekiyor.

aslinda bebek dusundugunu soylediysen vermeside gerekidi belki dikkatinden kacmistir
Yok o zaman söylemedim . Sadece ağlıyordum.. Kendisi beni telkin ediyordu 3 ay sonra yeniden deneyeceksin bu sefer olacak göreceksin falan diyordu. Bir daha denemeye korktuğumu bile söylemiştim hatta. Kadın beni telkin etmekten başka birşey yapamadı maalesef o gün.

biraz kafani toparla 3 aydan sonra hamile kalma ihtimalin cok yuksek. inisAllah Allah izin verirse.
neler soracaksin kagida yaz oyle sor unutma ben oyle yapiyorum hatta alisti elimden aliyi cevapliyo:))))

biraz kafani toparla 3 aydan sonra hamile kalma ihtimalin cok yuksek. inisAllah Allah izin verirse.
neler soracaksin kagida yaz oyle sor unutma ben oyle yapiyorum hatta alisti elimden aliyi cevapliyo:))))
Evet haklısın önce kendimi ve kafamı toparlamam lazım. Allahın izniyle ,inşallah sağlıkla olur ..
Kağıda yazmak çok mantıklı ,doğru söylüyorsun. Bak sen doktoru bile alıştırmışsın

kiz limon naber okullar acildi yoksun :)
kuzumm evet bıraz uzak kaldım. hem moralım bozuktu. hemde okul basladı. anca kendıme geldım. üzerimden attım o moral bozuklugunu.ıyıyım sımdı. ogrencılerım bana hepp iyi geliyor.:)). pazartesı laparoskopi ve hısteroskopi olucam. rahmi genişletcek doktorum . balon koyacakmıs. yapısma olmasın vs dıye.

Canım şimdiden geçmiş olsun. Histereskopi bende olmuştum şifa olsun inşallah

ALLAH'IM şifa versin canım ağrısız sızısız geçer bu işlemler inşallah canım amin

ay canim ya Allah im bu ugraslarinin karsiligini en kisa zamanda Ser ise Hayr a cevirip versin Amin Seni evladina kavustursun Allah im inisAllah vesile kilar Amin..
narkozlu olucaksindir herhalde

öncelikle geçmiş olsun,Bir daha hiçbirimiz yaşamayalım inşAllah,ben bu folibol falan gibi değilde ilaç olmayan gıda takviyelerinden aldım,benimde şu an kürtajın 26.günü
bu arada ikinci kürtajım yani ben eylülden beri kullanıyorum folik asit,zaten 1.ay sonunda baktıklarında üst sınırı geçmişti,doktor gördü üst sınırda olduğunu kullan yada kullanma demedi,çünkü aynen bende ağlar durumdaydım o anda,şimdi de gıda takviyesini bir gün alıyorum bir gün almıyorum,yani günde 400 lük alınması lazım ya ben 200 lük almış oluyorum,kendi kendime böyle çözüm buldum

Rabbim emeklerinin karşılığını nasip etsin inşallah sağlıkla

Arkadaşlar ablalar bebeği kaybettik malesef kalbi durmuş hakkınızı helal edin çok destek oldunuz

benden yana varsa en ufacik hakkkim helal olsun canim Nedmek

sen kontrole gittin galiba ablasi
Aynen randevum vardı devlette bi gideyim dedim alamadılar kalp atışını sonra diğer 2 doktoruma da gittim malesef dün ya da bugün durmuş yarın sabah önce düşürtcekmiş sonra kürtaj yapcakmış doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…