2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canlar cıktı sonuç. Negatif sağlık olsun. İnşallah burda bekleyenlerin güzel sonucunu alalım bizde önümüzdeki maçlara bakacağız.
Canım nasip kısmet hep inandık. İnşallah rabbim en kısa zamanda zahmetsizce nasip edecek.
Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

Arkadaşlar merhaba. Trasferimin 9. Gününde test sonucum 73.9 du bugün tekrarladık 11 gün sonuç 171.3 çıktı şükürler olsun Rabbime artış güzel gidiyor. Pazartesi tekrarlıycaz testi
Maşallah canım gözünaydın bundan sonrası da sağlıkla gelsin inşallah

hangi şehirdesin canım?
özele mi gitmiştin devlete mi ne kadar tuttu canım maddi olarak?
Canım ben kayseri hüma tüp merkezinde yaptırdım özel. 6.500 tüp bebekti canım bende sıkıntı çıkınca transferim ertelendi o yüzden yani mecburi olarak. Embriyo dondurma + çözme + transfer ücretide 1.500 lr tuttu. 1.800 lr da ilaçlar tuttu. Yani ortalama 10.000 lr. Ama ilaçlar kişiye göre değişiyor. Aklında bulunsun eğer tedaviye başlamayı düşünüyorsan ilaçlar konusunda gezmediğin eczane kalmasın yapabildiğin kadar pazarlık yap direk gidip alma. Tanıdığın eczane bile olsa her yersen fiyat al.

bayağı tutmuş gerçekten de canım...
ilaçlarda bakalım rapor çıkarsa inşallah daha uyguna olur diye düşünüyorum..
yakın yerlerde olan arkadaşlarda olsa kalan ilaçları soracağım limoncicegi41 de araştıracaktı benim için bir tedavi başlasın da dedik bakalım borç harç artık göze alarak bu işe girdiğim için herkes gibi çok zor süreçler

Canım bende tedaviye başlayınca 0 olarak başladım ama Rabbim o kadar büyük ki öyle güzel ilerletiyor ki anlatamam kara kara düşünürken nasıl oldu o kadar para nasıl temin edildi anlamadım bile. Rabbim biliyor canım senin niyetini ona görede nasip ediyor

dusunme onlari canim Bismillah de Allah buyuktur inisAllah

haklısınız arkadaşlar bakalım bizim de işimiz hayırlarla sağlıcakla ilerler inşallah senelerdir beraber beklediğim arkadaşlarımla ve yeni arkadaşlarımla dualarla hayırlı sağlıklı evlatlarımızı bekliyoruz bu sene işte dediğimiz geçmiş senelerimiz var inşallah bu sene umudumuzun meyvesi bizlere nasip olacak inşallah amin

*** !!!*** 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :)

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE

1.@svd_a ikizler
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera
8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35
11.@Greeneliton
12.@bebegim-gel
13.@Yariiimm
14.@aziz misafir
15.@SchonerDuft
16.@TgNcNc

17.@Z2ytin
18.@benderyayimki
19.@hamzam06
20.@teacheralla
21.@Eren6161
22.@papatyakokankadin
23.@Eylul16
24.@cennetkokulumm
25.@Huzur45
26.@Ozgenin annesi
27.@ Siyahkelebekkk
28.@Efembahya
29.@ Meyra_naz
30.@olmazsanOlmaz01
31.@birumut58
32.@Bebegim2019
33.@I am mad
34.@sstsessizol
35.@LadinBesler
36.@harikamo
37.@Duaherderdedeva
38.@

HAMİŞ SAYIMIZ :)=====> ŞUAN 8

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…