2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aynen randevum vardı devlette bi gideyim dedim alamadılar kalp atışını sonra diğer 2 doktoruma da gittim malesef dün ya da bugün durmuş yarın sabah önce düşürtcekmiş sonra kürtaj yapcakmış doktor
ne diyim ablasi sen daha onemlisin
madem oyle yapacak bisey yok Allah verdi Allah aldi Rabbim daha iyisini bilir. ne yaparsan yap Allah in dedigi oluyor.
geçe atma olacaksin diyorsa butun doktorlar zehirlenirsin Allah korusun.
ne diyim gulum Allah yardimcin olsun tez zamanda tekrar nasip etsin saglikla almayi kucagina Amin

ne diyim ablasi sen daha onemlisin
madem oyle yapacak bisey yok Allah verdi Allah aldi Rabbim daha iyisini bilir. ne yaparsan yap Allah in dedigi oluyor.
geçe atma olacaksin diyorsa butun doktorlar zehirlenirsin Allah korusun.
ne diyim gulum Allah yardimcin olsun tez zamanda tekrar nasip etsin saglikla almayi kucagina Amin
Yarın alcaklar abla kesin emin olduk zaten beklemenin bir faydası yok veren de Allah alan da dün gece durdu muhtemelen çünkü gece bir korkuyla uyandım tekrar uyuyamamıştım hissetmişim demek ki hayırlısı olsun

Yarın alcaklar abla kesin emin olduk zaten beklemenin bir faydası yok veren de Allah alan da dün gece durdu muhtemelen çünkü gece bir korkuyla uyandım tekrar uyuyamamıştım hissetmişim demek ki hayırlısı olsun
nediyim canim Allah yardimcin olsun
gene olur korkma uzulme kaderin boyleymis Allah herseyin mukafatini verir senide sabrindan dolayi en guzel sekilde mukafatlandiracak unutma sakin .
gene de sukret ya habeerin olmasaydi sana bisey olsaydi . iste bu daha kotu.
elden bisey gelse inan ben bile gelir yanina yaparim ablasi ama yapacak bisey yok Allah verdi Allah aldi . zaten evlat dediginde Allah in kullara emaneti..

nediiyim gulum sana Allah im gonlune ferahlik versin.
cok gencsin ben inaniyorum olucak ve busefer saglikla kucagina alacaksin inisAllah

öncelikle geçmiş olsun,Bir daha hiçbirimiz yaşamayalım inşAllah,ben bu folibol falan gibi değilde ilaç olmayan gıda takviyelerinden aldım,benimde şu an kürtajın 26.günü
bu arada ikinci kürtajım yani ben eylülden beri kullanıyorum folik asit,zaten 1.ay sonunda baktıklarında üst sınırı geçmişti,doktor gördü üst sınırda olduğunu kullan yada kullanma demedi,çünkü aynen bende ağlar durumdaydım o anda,şimdi de gıda takviyesini bir gün alıyorum bir gün almıyorum,yani günde 400 lük alınması lazım ya ben 200 lük almış oluyorum,kendi kendime böyle çözüm buldum

Çok teşekkür ederim. İnşallah bir daha yaşamayız dilerim Allahtan. Ben de gıda olarak folik asit içeren şeyler yemeğe dikkat ediyorum bu süreçte. Ceviz,yumurta,ıspanak vs. Ama dediğiniz gibi 2 güne 1 almakta mantıklı fazla yüklenmemiş oluyorsunuz hemde.
Şu anda adetim bitmek üzere, biter bitmez randevu alıp doktora danışacağım. Bakalım ne diyecek. Teşekkür ederim öneriniz için :)

Arkadaşlar ablalar bebeği kaybettik malesef kalbi durmuş hakkınızı helal edin çok destek oldunuz
Ne diyeceğimi bilemedim çok üzüldüm burda ezan okunuyor rabbim sana ve eşine saglik versin mucizen sağlıkla tekrar gelsin inşallah bizi habersiz bırakma kendinden hakkım varsa helal olsun

resmini koymussun
ay MASALLLAH CANIM YA Allah nazarlardan korusun Rabbim saglikli omurler nasip etsin anne babasiyla abisiyle Amin
Canım rabbim sanada nasip etsin saglikla hayırlısı ile Allah razı olsun

Nasılsın canım kizcen nasıl.

nediyim canim Allah yardimcin olsun
gene olur korkma uzulme kaderin boyleymis Allah herseyin mukafatini verir senide sabrindan dolayi en guzel sekilde mukafatlandiracak unutma sakin .
gene de sukret ya habeerin olmasaydi sana bisey olsaydi . iste bu daha kotu.
elden bisey gelse inan ben bile gelir yanina yaparim ablasi ama yapacak bisey yok Allah verdi Allah aldi . zaten evlat dediginde Allah in kullara emaneti..

nediiyim gulum sana Allah im gonlune ferahlik versin.
cok gencsin ben inaniyorum olucak ve busefer saglikla kucagina alacaksin inisAllah
Sağol abla Allah razı olsun hayırlısı neyse o olsun artık

Arkadaşlar ablalar bebeği kaybettik malesef kalbi durmuş hakkınızı helal edin çok destek oldunuz
Allahım sana sabır versin. Hepimiz yaşadık maalesef ..Sadece güçlü olmanı ve güçlü durmanı diliyorum.
Sakın pes etme. Kendini hazırla ve bence gerekirse doktorunu değiştir.
Herşeyin bir nedeni var bu hayatta bunun da bir nedeni vardır mutlaka. Şimdiden geçmiş olsun canım..

Allahım sana sabır versin. Hepimiz yaşadık maalesef ..Sadece güçlü olmanı ve güçlü durmanı diliyorum.
Sakın pes etme. Kendini hazırla ve bence gerekirse doktorunu değiştir.
Herşeyin bir nedeni var bu hayatta bunun da bir nedeni vardır mutlaka. Şimdiden geçmiş olsun canım..
Teşekkür ederim Allah razı olsun

Canım çok üzüldüm aynı acıyı yaşadım 2017 de rabbim güç kuvvet versin. Sabırlı ol ve yeniden dene elbette Allah sağlıklı evlatlar nasip edecek

:KK43: çok üzüldüm canım ne diyeceğini insan bilemiyor evladın melek oldu sen de melek annesisin canım inşallah en yakın zamanda hayırlarla sağlıcakla evladını kucağına alırsın inşallah amin hepimiz de sevineceğiz inşallah amin

:KK43: çok üzüldüm canım ne diyeceğini insan bilemiyor evladın melek oldu sen de melek annesisin canım inşallah en yakın zamanda hayırlarla sağlıcakla evladını kucağına alırsın inşallah amin hepimiz de sevineceğiz inşallah amin
Allah razı olsun inşallah hayırlısı olur hepimizin hakkın da

X