2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bilmezmiyim bana sor duvarlari tirmalayasim geliyodu disari cikip bas bas bagirasim geliyodu.
Esmalardan cek sakinlesiyosun
kaynanam hala bugün kendi kendine olur diyor delirtti beni aha adet oldum hani nasıl oluyor dedim kafandan sil artık anla tüp bebek çaremiz dedim borç da harç da olsa bu işe girişeceğiz dedim ama anlamıyor ki

*** !!!*** 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a :anneadayı: :anneadayı: ikizler
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera

8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35
11.@Greeneliton
12.@bebegim-gel
13.@Yariiimm
14.@aziz misafir
15.@SchonerDuft
16.@TgNcNc
17.@Z2ytin
18.@benderyayimki
19.@hamzam06
20.@teacheralla
21.@Eren6161 :anneadayı:
22.@papatyakokankadin
23.@Eylul16
24.@cennetkokulumm
25.@Huzur45
26.@Ozgenin annesi
27.@ Siyahkelebekkk
28.@Efembahya
29.@ Meyra_naz
30.@olmazsanOlmaz01
31.@sivas5858
32.@Bebegim2019
33.@I am mad :anneadayı:
34.@sstsessizol

HAMİŞ SAYIMIZ :):anneadayı::KK200::emir_bebek:=====> ŞUAN 3

kaynanam hala bugün kendi kendine olur diyor delirtti beni aha adet oldum hani nasıl oluyor dedim kafandan sil artık anla tüp bebek çaremiz dedim borç da harç da olsa bu işe girişeceğiz dedim ama anlamıyor ki
madem huyu bu anlatmak zorundamisin deme

aaynaa aaynaa olan sana oluyo sonra sinir stres etkiliyo
cumartesi memlekete bırakacağım kaynanamı ondan sonra kafam biraz rahat olacak zaten bu sene daha ramazana kadar gelmez tedaviye gireceğimiz için şiştim gerçekten de kadın sıkıntı veriyor bana çok anlamıyor ki

Bi sey sorabilir miyim adetten hemen sonraki hafta birliktelik olmasa riske mi atmis oluyoruz acaba?o_O Cogu zaman duzenli adetim var.
duzenliyse bu iyi bisey. tek tavsiyem stres yapma oluruna birak Hacet namazi kil pesine internetten bak Buyuk Hacet duasini seccade seriliyken hemen pesine oku. duani et. 3 kulhu 1 elham oku olmuslerimize hediye eyle .

X