2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bende aynı şeyi düşünüyorum canım. Yukarıya da yazdım. Ona kalırsak tüp bebek yapmayalım günah demeye getiriyor. İlla ki bitkilerin tedavi edici özelliği var ama alternatif tıp bir yere kadar
Dimi sonuçta olmayacak ise zate olmuyor . Bitkiler taşlar su herşey bir şeye iyi geliyor doğru kullanabilmek önemli

Dimi sonuçta olmayacak ise zate olmuyor . Bitkiler taşlar su herşey bir şeye iyi geliyor doğru kullanabilmek önemli
Kesinlikle canım. Birde kendime bakıyorum misal ben sol tüpüm tıkalı iki defa dış gebelik yaşadım ne yapabilirim yani başka elimden ne gelir. Allah bize bir yol açmış kullanmak lazım diye düşünüyorum. Elimizden geleni yapıp gerisini ona bırakıyoruz illa ki verecek Allah. Belki bir bitki belki bir Dr vesile

arkadasim yapti karaciger tmizligi. karaciger yaglanmasi vrdi. 15 gun sinra.parca taslar dustu
ya açıkcası ilgimi cekti ama 10 günlük aclıgı uygulayabılen var mı ki. benbı gun oruc tutunca tansıyonum yerlerde oluyor. kaldıkı 10 gun ac durcam 11. gunde greyfurt suyu ıcersem sanırım oracıkta ölürüm :) denenebilirde insan bi yandan cekınıyor. gerı donusu olmayan zarar vermeyeyım kendıme dıye

kendine gore uyarla cnm. karacigerde corba falan vr herhqlde. ben twm.okumadm. tedaviye baslicm

maldelmor hosgeldin araamiza... bunu sordun sanirim

Allah hakkında hayırlısını versin canım. En doğru en hayırlı en sağlıklı zamanda. Sen yine de dikkat kendine. Benim ki bir anlık aklıma gelen bir temenni dua gibi. Allah'tan sana ve herkese hayırlısını diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…