2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aminn canim benimm

Aman dikkat etseydin ev tasimak cok zorlu ve yorucu bir iştir. Insallah sizin ve evlatlariniz icin hayirli ve bereketli olur tasindiginiz yer

canım benımm umarım ıyısındır. az kalmıs masallah. darısı bıze olsun.evet maalesef kiimyasal oldu. benım. insallah bı dahakı sefere hersey yolunda gıder

Insallah canim. Rabbim korktuklarinizla sinamasin tez zamanda mucizesini kondursun kucaginiza. Benimde 2 gundur kasilmalarim baslamisti dun doktora gittim. Rahim agzinda yumusama ve hunilesme varmis. Erken dogum riski var diye ciger gelistirici vurdular her ihtimale karsi. Tuvalet haricide kalkmamam gerekiyormus. Dogum icin cok erken haftalardayim. Icim gidiyor aniden dogum olacak diye halbuki rahat geciyordu ama birden hesap etmedigimiz seyler cikabiliyor. Insallah vakitlice gelirler. Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.

Canım sen stres olma.guzel düşün ve hep dinlen birkaç hafta daha seninle kalacaklar inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzularini
Arada yaz merak ederiz

Canım benim hiçç endişe etme bundan sonra yatacaksan her sey yplunda gider allahın izniyle doktorun sözünü harfiyen dinle canım inşallah vakitli gelecek dünyaya

gecmis olsun canim insallah bebeklerin zamaninda gelir saglikla.
Canım benim hiçç endişe etme bundan sonra yatacaksan her sey yplunda gider allahın izniyle doktorun sözünü harfiyen dinle canım inşallah vakitli gelecek dünyaya
canim hakkinda hayirlisi olsun gercekten cok sevinistin senin icin ama vardir rabbimin bir bildigi. insallah her sey yoluna girer

gecmis olsun canim insallah bebeklerin zamaninda gelir saglikla.

canim hakkinda hayirlisi olsun gercekten cok sevinistin senin icin ama vardir rabbimin bir bildigi. insallah her sey yoluna girer
insallah canım. o kadar alıstım ki bu duruma. cok sarsılmadım o nedenle.gececek bılıyorum.insallah bır dahakı sefere aynı anda bırbırımızın guzel haberını alırız ve bu kez saglıkla ılerler.

Sana bakmak için geldim tüp tedavisine baslicaktin ama kimyasal yaşamışsın sanırım son durumun ne

Kuzum bugün gittim doktora sıfırlanmasını beklicez dedi azıcık artmış hcg adet olunca bidaha baslıcaz. Sen nasılsın
Ilaçlara başladığından dolayı düşmüş olabilir mi peki ? Bu konuda aydınlattı mi doktor. Iyiyim ben ne olsun herşeyi bıraktım tedaviyi takviye gıdaları olmayacağını kabullendim

Ilaçlara başladığından dolayı düşmüş olabilir mi peki ? Bu konuda aydınlattı mi doktor. Iyiyim ben ne olsun herşeyi bıraktım tedaviyi takviye gıdaları olmayacağını kabullendim
ılac baskılayıcı ılactı doktor olumsuz bır etkısının olmayacagını soyledı. ondan degıldır dedı. kuzum sen cok umutsuzsun neden ya ? benım durumumu bılıyosun. yarım rahım yetmezmıs gıbı kanda hafıf duzeyde pıhtılasma. oda yetmezmıs gıbı amh 0.17 yanı nerdeyse hıc yumurta . esimde sperm kalotesızlgı var. ama bak kendılıgınden oldu. gercı dusuk oluyo ama bak döllenme oluyor. lütfen umıtsız olma. bak benden ıyı durumdasın

Kuzum bugün gittim doktora sıfırlanmasını beklicez dedi azıcık artmış hcg adet olunca bidaha baslıcaz. Sen nasılsın
her iste vardir bi Hayir diyicez neyapicaz veren Allah insan uzuluyo iste bosver takmamak lazim aslinda belki ikiz ucuz olur kiz :))) hadi inisAllah en azindan tedaviyle sansin yuks3liyo . hadi inisAllah canim ya bu sefer Rabbim Ser ise Hayra cevirip nasip eder inisAllah. Allaha emanet ol saglikla kal saglikla kalki bebislerin olsun:)

her dr olumsuz konuşunca tüm umutlarımı yıktılar benim

aslinda kafaya takmamak lazim bi yakinimizin kizi 7 sene cocugu olmadi tup bebekle yeni cocugu oldu simdi kendiliginden hamile kalmis . ilk cocuk tup bebek ikinci kendiliginden Allah in isi iste
Allah tan baska istiycek kapimiz yok canim vardir saati sen elinden geleni yap genede sonra keske dememek icin .
olmazsada elimden geleni yaptim diyebilmekte insani vicdanen rahatlatir.
Rabbim inisAllah sanada anneligi tattirsin Amin

aminn
ben yaptım 3 tüp 1 aşılama yaptırdım nasip olmadı aynı şeylere harcayacak maddi imkan yok verirse allahtan dicem artık . ömür boyuda doktor kapılarında da dolaşamam ki
sen ne durumdasın

aminn
ben yaptım 3 tüp 1 aşılama yaptırdım nasip olmadı aynı şeylere harcayacak maddi imkan yok verirse allahtan dicem artık . ömür boyuda doktor kapılarında da dolaşamam ki
sen ne durumdasın
bi komsu var suan 55 yasinda cok kucuk evlenmis.17 yasinda oglu var.
olmamis olmamis tup bebekte olmamis doktorlar demis senin cocugun olmaz sonra kadin kendi liginden hamile kalmis.Rabbim buyuktur inisAllah Allah sana anneligi tattırır.Herseyin Zamani var derleer ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…