2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

i
istanbul diyeydin . burdan konu acsana belki merainli birileri oneride bulunur.
ben senin yerinde olsam egitim arastirmadaki genc doktorlardan birine goderim arastirip. cunku gencler olumlu yaklasir seni anlar ve enson cikan yontemlerden daha iyi haberleri olur

Mersinli misin bende mersinliyim
Mersin ve çevresinde tüp bebek merkezi kısıtlı
Ama başka bir sayfada Mersin üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde tüp bebek deneyen ve olumlu sonuç alan arkadaş vardı
Benimde ilki 14 ay sonra gelen ikincide 6 yıldır gelmiyordu aşılama tüp Bebek tedavisi derken doğal yolla geldi
Senin hormonlar iyi ise ceviz balık yağı yumurta arisutu kullanıyorsan illaki evladın olacaktir Allah'ın izniyle

seninle ruhudelinin topiğinde konuştuk yanılmıyorsam nick değiştirdim nuffiun/denetimdi .
mersin ünv aşılama yaptırdım ama dr un sürekli sen yarım rahimlisin demesinden bıktım usandım rahminden diyip duruyor sıkıntı var ki geliyorum dimi am yok hep aynı diyip duruyor . orda başka dr de yok normal kadın doğuma gidicem onlar aşılama yapıyorlarsa onda yaptırcam

Nickini hatırladım Dr gerçekten önemli inşallah rabbim muradinizi sağlıkla nasip etsin

canim ya Allah verir inisAllah

Sağol canım

aaynaa canım nerelerdesin yaaa merak ettmeye başladım seni? her sey yolunda ı?
Nasılsın canım.
Bugün annem k. Doğuma muayne oldu . Dr ye yarım rahimli hastanız oldu mu dedim oldu dedi. Çocuk doğurabiliyorlar mı dedim evet dedi. Sadece düşük yapıyorlar dedi o düşünlerde rahmin büyümesini sağlıyor dedi. Kaslar gelişiyor yani . O dr ye gitmeyi düşünüyorum spontone ilerlicem

İyiyim canım hala adet olmayı bekliyorum. Çok güzel haber hayatım ben inanıyorum senin cocugun olacak benim doktorumda aynısını diyor yarım rahimli olup doguran cok var ama düşükte yapıyorlar diyor denemeye devam et diyor

annene cok gecmis olsun
ay hadi inisAllah iyi haberlerle arkadasim

merhaba. bu forumları çok okumuştum bir ara. ben de gebelik testinde yeni çift çizgiyi gördüm. hemen yazmak istedim. aylardır ovulasyon testleri kullanıyordum ama olmuyordu. en son yumurtlamadan önce doktora gitmiştim. biz hep bir gün ara verip deniyorduk o dönemde. doktorun bana söylediği, son çalışmalara göre bir gün yapıp,ertesi gün de yapınca sonuncusu daha kaliteli oluyormuş. artık tüp bebekte de arka arkaya 2 gün örnek istemeye başlamışlar mesela.

örneğin salı günü ovulasyonda 2 koyu çizgiyi görmüştüm. doktorum bana pazartesi, salı deneyin demişti. bir de garanti olsun diye çarşamba. bu şekilde yapınca oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…