2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

oyyyy masAllah.
Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin

Bana bunu diyen tek doktor muaynesine giderim ama harıl harıl bir tedavi sürecine katlanacak gücüm yok sadece
annene cok gecmis olsun
ay hadi inisAllah iyi haberlerle arkadasim
Sağol canım.
Amin hepimizden güzel haberler ile

Bana bunu diyen tek doktor muaynesine giderim ama harıl harıl bir tedavi sürecine katlanacak gücüm yok sadece

Sağol canım.
pisman olmamak icin gucun yeterse git.
doktor dedigin moralde vermeli insana ya
zaten gelen hasta moralsiz oluyo
hasta olmasa sorun olmasa isi ne doktorda
inisAllah guzel hABERLERLE ALLAH EMEKLERININ KARSILIGINI VERSIN HAYIRLISIYLA

Sağol canım.
Sen tüp denemelerinden sonra dogal yplla gebe kaldın. Bence yine olacak yorgunlugunu anlıyorum. Tüp gercekten yoruyor.hiç amh baktırdın mı? Habersiz bırakma beni

Kuzıcuk sen nasılsın adete kac gün ver? İnş güzel haberler verirsin bize
bugunu saymazsam
son 4 gun . gunu sasmazsa .Amin diyim pek umudum yok .
aman artik yaklasinca gun gerildim onu farkettim canim ya bu ay kafaya takmadim ama son gunlerde gerildim valla.
bi diyorum test yapiyim . bi bosver az kaldi. hamile kaldigimi zannetmiyorum cunku degisiklik yok malesef olurum yani galiba .
canim ya sende kendini yipratma bi teyze var dertlestim onla bana diyoki ki.inida yirtsan tup bebekte yapsan ne aklina gelirse yapsan Allah verince olur dogruda. bol dua etmeli takmamali aslinda kafaya dogrusu bu insan kendini yipratiyo yanlis yapiyoruz arkadasim kendimize yapiyoruz aslinda .
olan bize oluyo

kızlar merhaba bugün rutin kontrol için doktora gittik. Ultrasonda baktı yumurtalar rahim vs herşey gayet iyi . hormon için kan verdim sonuç çıkmış ama doktor pazartesi bakacak. siz bi bakar mısınız bi sorun var mı acaba

harnup pekmezi kuru üzüm bol bol yemen lazım kırmızı ne varsa birde

Kuru uzum de bana baya fayda etmisti. Ara ogunlerde falan da kullanılabilir. Bir de bi doktor kontrolunde demir takviyesi almak da faydali olabilir :)
dogru diyosun kuru uzum faydali arkadasim kansizliga
histerskobi sonrasi doktor verdi zaten folik asitle.
6 ay once ilk histereskobi olunca 12 cikmisti simdi 9 . oyuzden bazilari bana hasyamisin bembeyazsin diyodu .
zaten hep halsizim. aman Allah baska dert vermesin canim

aminn canim insallah
aminn
ben yaptım 3 tüp 1 aşılama yaptırdım nasip olmadı aynı şeylere harcayacak maddi imkan yok verirse allahtan dicem artık . ömür boyuda doktor kapılarında da dolaşamam ki
sen ne durumdasın
merhaba bende senin gibi üc tüp bebek iki asilama iki de ilacla deneme yaptim dis gebelikler bir gebelik kaybi kimyasallar yasadim. yarim rahim degilim ama yolum kolay degil. mersindeymissin konyada ali acar var bir gitmeni görüs almani tavsiye ederim. netten de bir arastur istersen. gercekten insan yoruluyor ümitsizlige kapiliyor, maddi manevi yipraniyor biliyorum ama iste bir ümit deyip yola devam ediyoruz. Allah hayirlisini versin insallah. tez zamanda kucagini doldursun.
pekmez yiyorum. yaz diye yemiyodum.
dun oyle duyunca hemen dun basladim:))
kansizlik icin aile hekimin ilac baslasin canim. birde et yemeklerinin yaninda yogurt ayran yeme emilimini azaltmasin.

doktorum ilac verdi canim sagolasin yinede)) yogurt olayinida eczaci dedi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…