2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Beni de guldurdun canim yaa :)) evet zaman cabuk gecti gercekten ama simdi agrilardan geceler geçmiyor. Anlatirlardi da anlamazdim son günler ne kadar zormus. Yatmaya uyumaya yatakta dönmeye ağrısız şekilde ayağa kalkmaya yürümeye hasret kaldim. İnşallah siz de yasayinca anlayacaksiniz annelik içgüdüleri olmasa cekilecek gibi degil ama Rabbim sabrını veriyor elhamdulillah :) sen naptin tedavi mi oluyorsun düzenli görüşmedik son zamanlarda

Allah razı olsun incikim boncukum inşallah atlattık sayılır. Sen nasılsın neler yapıyorsun?

Allah razı olsun incikim boncukum inşallah atlattık sayılır. Sen nasılsın neler yapıyorsun?

Canlarim ben bayagidir durgun haldeyim ne doktora gittim ne baska bisey yapabildim. Sadece bol bol dua ediyorum. Adetime 4 gün var. Umreye giden bi yakinimiza meryem ana eli diye bir bitki varmis. Mekkede yetisiyormus galiba. Hamile kalan cok varmis. Bi umut istedim bakalim bidahaki ay kullanicam insallah. Bide bu adetimde doktora gidicem butun tahlillerimin yenilenmesini isticem belkide direk tüp bebek tedavisine baslicam. Insallah gerek kalmaz cok dua ediyorum. Hepimiz icinde.

Hakkinda en hayirlisi olur insallah kuzum daha fazla beklemezsin. Ben o otu hamile kalmadan bir ay önce kullandim faydasi oldu mu bilmiyorum ama ben son zamanlarda o kadar çok şey yaptim ki şükür mevlam cabalarimin karşılığını verdi. Sizinkilerin de verecek insallah

neresi oldu canım? :)

sağol kuzum bugün testlerim pozitif çıktı çok şükür:)
sende durum nedir
  • Ne mutlu gözün aydın
  • Benim bir oğlum var ikinci çocuk için tüp Bebek tedavisi görüyorum adet olunca subatta transfer olacak

Yok kuzum yarin 39. Hafta bitecek nasipse geçen hafta doğum hazirligi yapip gittik hastaneye ama doktor bu pazartesiye erteledi.. Son günler gercekten zor bekliyoruz bakalim.. Sen ne zaman nakil olacaksin canim
Hadi bakalım hayırlısı ile kavuş yavruna
Şubat sonu gibi Şubat adetini bekliyorum

Hadi bakalım hayırlısı ile kavuş yavruna
Şubat sonu gibi Şubat adetini bekliyorum
Sagolasin canim benim inşallah rahat nir dogum olur oglum ve benim için. Senin de Rabbjm emeklerinin karşılığını versin insallah çok sıkıntılar çektin. Rabbim her isteyene hak edene aratmadan versin inşallah

limoncicegi41 nasilsin canım seni merak ediyorum
Canım benim sağol iyiyim.dış gebelik normal düşüğe dönüştü. En son hcg 8ölçüldü artık takibi bıraktı doktor atlattın dedi. Şimdi adeti bekliyorum rahim filmi çektircem. Önceki çekilen filme göre teşhis koyamadı doktor perde mi var yarım rahimli miyim belli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…