2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

A anneveoglusu Birdilimkek Birdilimkek aaynaa aaynaa canlar değerim 160 a düştü çok sevindim kendi kendine bitecek inşallah hepinizden allah razı olsun dualarınız yetişti bana
Cok sevindim canim benim dedigim gibi doktorun o yorumu doğru cikiyor demek ki cok şükür.. Rabbim sana da hepinize de saglikli gebelikler nasip eylesin Insallah.. Ben de artik her gün beklenti icindeyim bana da dua edin kolay kurtulalim yavrum ve ben:KK200:

Cok sevindim canim benim dedigim gibi doktorun o yorumu doğru cikiyor demek ki cok şükür.. Rabbim sana da hepinize de saglikli gebelikler nasip eylesin Insallah.. Ben de artik her gün beklenti icindeyim bana da dua edin kolay kurtulalim yavrum ve ben:KK200:
ah kuzumm aynen doktor haklıymıs. inşallah sende çok kolay bır dogumla bebişini kucagına alacaksın canım . her gün aklımdasın valla :)

A anneveoglusu Birdilimkek Birdilimkek aaynaa aaynaa canlar değerim 160 a düştü çok sevindim kendi kendine bitecek inşallah hepinizden allah razı olsun dualarınız yetişti bana
Canım çok sevindim inşallah bir dahakine sağlıkla hayırla gelsin bebeğin.
Allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım bir avazda kavuşun inşallah

ah kuzumm aynen doktor haklıymıs. inşallah sende çok kolay bır dogumla bebişini kucagına alacaksın canım . her gün aklımdasın valla :)
Ay canim benim Allah razı olsun :) zaman yaklastikca icimde bir korku oluyor kötü rüyalar görüyorum. Insallah hayirlisiyla olur biter

Canım çok sevindim inşallah bir dahakine sağlıkla hayırla gelsin bebeğin.

Allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım bir avazda kavuşun inşallah
Amin canim benim Allah razi olsun Rabbim nu duygulari hepinize yaşatsin ınsallah. Sen ne durumdasin peki herhangi bir tedaviye basladin mi A anneveoglusu . Nu ay transfer olacakti oldu mu

Amin canim benim Allah razi olsun Rabbim nu duygulari hepinize yaşatsin ınsallah. Sen ne durumdasin peki herhangi bir tedaviye basladin mi A anneveoglusu . Nu ay transfer olacakti oldu mu

yok canım şubatta transfer nasip olursa
maşallah seninde az kaldı paşama kavuşmana
allah sağlıkla kucağında göstersin

Canim beniimmm dis gebelik hep duyuyordum ama tam olarak neydi bilmiyordum sen oyle diyince arastirdim. Allah korumus canim benim tehlikeli durumu atlatmisin cok sukur. Sen saglikli olur iyi ol yeterki. Ben inaniyorum hepimiz gunun birinde saglikli gebelikler gecirecegiz Allahin izniyle. Dualarim seninle canim Rabbim bol sabir versin. En azindan sunu biliyorsun bak kolay bi sekilde hamile kalabiliyorsun bir problem yok. Doktor önlemiyle saglikli gebeliklerinde olur tez zamanda insallah.

Ayy vok heyecanli canim insallah emeklerinizin karşılığını alacaksiniz. Evet benim az kaldi biz de bur atlatsak şu süreci hayırlısıyla inşallah

Yaaa caniiimmm daha dün gibi hatirliyorum hamilelik haberine nasil sevinmistikkk. Ne cabuk gecti gunler dogum zamanin gelmis. Doktora gittigim zamanlarda bi hamile kiz vardi yaninda annesi vardi. Kiz kontrole gelmis son günleri. dogumdan korkuyodu. Annesi kizim ne korkuyosun icerde kalan yok merak etme bi sekilde cikartirlar demisti. Annesinin boyle tesellisine gulmustum. Seninde bi sekilde cikacak insallah Rabbim anlamadan aci cektirmeden bi cirpida hayirlisi ile dunyaya gelir insallah. "Sümmes sebila yesserrah" dogumu kolaylastiran dua. Bol bol bu duayi okumaya gayret et canim.

X