2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

arkadaşım şüpheniz varsa test yaptırın kandan baktırın derim
benim oğlumda da dış gebeliğimde de lekelenmelerim oldu

Merhaba arkadaşlar 2. Bebegime hamileyim . Son adet tarihim 5 Aralık . Ben 2 ocakta kan tahlili yaptırdım 17.87 çıktı . 8 ocak'ta tekrar yaptik 574.8 çıktı . İlk bebeğimde de bu şekildeydi. Doktor geç döllenme demisti. Ayın 17 sinde randevum var umarım keseyi görürüz

Arkadaşım benim bildiğim herkeste tam tamına 2 kat artmadığı . Hatta nette de okumuştum 1.5 kat artan da varmış . Seninde öyle olabilir . Hesapla bak 9.225 oluyor . Senin sonucunda çok yakın buna. Allah yardımcın olsun

Canım ilk 358 iki gün sonra 456 iki gün sonra 515şimdi yine kan verdim kaç çıkar bilmem

canım çok üzüldüm inan dış gebelik bende yaşadım ondan biliyorum zorlu bir süreç allah yar ve yardımcın olsun

rabbim mucizesini göstersin inşallah gelişmeleri yaz

Canım ilk 358 iki gün sonra 456 iki gün sonra 515şimdi yine kan verdim kaç çıkar bilmem
canım artış var ama böyle olunca dış gebelik mi oluyor ki yani düzenli artmış anlamadım pek bilmiyorum bu durumları ama

canım artış var ama böyle olunca dış gebelik mi oluyor ki yani düzenli artmış anlamadım pek bilmiyorum bu durumları ama
canım değerin %60 oranında en az artması gerek iki günde bir o zaman sağlıklı bir gebeliktir demişti benim drum dış gebelikte

canım değerin %60 oranında en az artması gerek iki günde bir o zaman sağlıklı bir gebeliktir demişti benim drum dış gebelikte
hımm hayırlısıyla dış gebelik değildir inşallah ya sıkıntılı dönemler yaşadı sahra zaten ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN inşallah hayırlarla sağlıcakla sevineceğimiz günler yakındır..
senin transfere az kaldı demi canım hep heyecanla bekliyorum haberlerinizi ben de derslerle uğraiıyorum ama aklım burada bakıyorum hep ara ara ama daha deneyemeyeceim yaş da geçiyor hep maddiyat önümüze engel oluyor o nedenşe de biraz dişimi sıkmam lazım sizi unuttum sanmayın sınavdan sonra aynı buralarda olacağım hep ama br 6 ay sıkıntılı çok çalışmalıyım ders

İNŞALLAH İNŞALLAH SAHRADA BİR MUCİZE GÖRÜRÜZ VE SAĞLIKLA İLERLER GEBELİK

CANIM UNUTMA OLURMU SENİNDE KENDİNE GÖRE TELAŞIN VAR NORMAL SINAVLARA HAZIRLANIYORSUN ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI GÖRÜRSÜN İNŞALLAH

EVET OCAK ADETİNİ DÜN OLDUM ŞUBAT ADETİ İLE TRANSFERE BAŞLAYACAĞIZ İNŞALLAH

canım çok üzüldüm inan dış gebelik bende yaşadım ondan biliyorum zorlu bir süreç allah yar ve yardımcın olsun

rabbim mucizesini göstersin inşallah gelişmeleri yaz
canım allah razı olsun dün doktora gittim bi dhaa baktı 590 olmus hcg şu an cok belirsiz ne desem yalan olur dıyor takip edip netlestireceğiz diyor. sol yumurtalıkta kist gördü bu normal gebeliktede oluyor kendiliğinden gıdıyor ama durum sımdı farklı takıp etmeliyiz dedi. rahim kalınlasmıs bı yerını gösterdi burda olusmaya calısıyor gıbı dedı inşallah ordadır da sağlıksızsa normal düşük olur. senın ne zaman anlasılmıstı dıs gebelik oldugu hcg kaclardaydı sen iğne vuruldun mu?

teşekkürler canım allah hepimize yardımcı olsun hepimizin sıkıntısı ayrı. hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN SENİN DE CANIM ALLAH EMEKLERİNİ ZİYAN ETMESİN KİMSENİN HAYIRLA SAĞLICAKLA TEZ ZAMANDA EVLATLARIMIZA KAVUŞURUZ İNŞALLAH SABRIMIZIN SONU SELAMET OLUR İNŞALLAH BİR YANDAN DELİ GİBİ BEBEK BEKLEMEYİ DÜŞÜNMEYİ ERTELEMEYE KPSS TELAŞI İYİ OLDU BİR YANDAN DA GERÇEKTEN HEP MADDİ NEDENLERDEN DOLAYI BİR AŞILAMAYI BİLE 4 SENE SONRA YAPTIRMAK NASİP OLDU HAYIRLISI İLE ATANIRSAM O ZAMAN DİREK TÜP BEBEK DERİM DÜŞÜNCEM BEKLEMEM YANİ..
BAKALIM AMA YİNE DE İKİNCİ AŞILAMAYI DA DÜŞÜNMEKTEYİZ EN GEÇ NİSAN GİBİ..
İNŞALLAH SEVİNÇLİ HABERİNİ ALIRIZ CANIM SENİN DE SAHRA DA SIKINTILI DÖNEMİ ATLATIR ALLAH TEZ ZAMANDA ARDINDAN BEBEĞİNİ KAVUŞTURSUN ONA DA SAĞLICAKLA HAYIRLARLA KUCAĞINA ALIP KOKLASIN DOYA DOYA EVLADINI...
NELER NELER DEMEK YAZMAK İSTİYORUM ZAMANINDA DA YAZDIK ÇOK ŞEYLER PAYLAŞTIK BİRBİRİMİZLE HAMİLE ARKADAŞLAR BİZLERE BOL DUALAR ETSİNLER NE DİYELİM AZ DAHA SABIR LAZIM BİZE

allah razı olsun canım. aynen kelimeler yetmiyor sanki. ne desem az.ne desem yeterince ifade edemiyorum.

canım benim kürtaj oldu hcg düşmeli dendi kürtaj olduğumda 400 küsürlerde idi
ancak kürtaj sonrası 1 hafta sonra hcg istemişti dr kontrol amaçlı benim değer 500 küsürlere çıktı o zaman dr bu rahimde değil tüpte kesin dedi rahimi boşalttık hcg düşmeli idi dedi o zaman iğne vuruldu bana

Günaydın arkadaşlar çatlatma iğnemin 11.günü dün kan tahlili yaptırdım.10.günü 3.90 dı dün yaptırdım 2.70 e düşmüş bata 5 gün kaldı. Bi umut varmı sizce.bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi

ARKADAŞIM ÇATLATMA İĞNESİNİN ÜZERİNDEN 10 GÜN GEÇMEDEN KANDA VE İDRARDA TEST YAPMAYIN
BU İLAÇ HCG DEĞERİ ÇIKMASINA NEDEN OLUYOR YANILTIYOR

ARKADAŞIM ÇATLATMA İĞNESİNİN ÜZERİNDEN 10 GÜN GEÇMEDEN KANDA VE İDRARDA TEST YAPMAYIN
BU İLAÇ HCG DEĞERİ ÇIKMASINA NEDEN OLUYOR YANILTIYOR
Gülüm ben işti meraktan baktırdım ard arda iki gün .düştü acaba geri adet günümü kadar çıkar yada düşermi herangi bi gebelik olduğunda.yani yükselme olasığı olmazmı .

Gülüm ben işti meraktan baktırdım ard arda iki gün .düştü acaba geri adet günümü kadar çıkar yada düşermi herangi bi gebelik olduğunda.yani yükselme olasığı olmazmı .
canım olsa yükselme eğiliminde olurdu diye düşünüyorum iğne etkisi ile birlikte düşme olunca ümidini kırmak istemem ama hakkında hayırlısı olsun arkadaşım
dr bana çatlatma iğnesinin etkisi olur sakın 10 gün geçmeden test yapma demişti

Anladım gülüm allah razı olsun.hani acaba düşüp sonra yükselenler oldumu ki.mecbur adetimi bekliycem 5 gün var.

E neden kürtaj yaptı o halde

Kızlar dün okulda fenalasınca hastaneye yatırdılar.sanırım iç kanama olur diye kendimi korkuttum.şimdi iyiyim boşuna yatıyormusum gibi geliyor.ama göndermiyolar takip etmemiz lazım diyorlar hcg590dan 512 ye düşmüş. İnşallah düşer böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…