2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

E neden kürtaj yaptı o halde

canım değer küçük 500lerde idi bebeğin tam olarak nerde olduğu belli olmuyor 1500lü hcg olmayınca
onun için rahimde gelişmeyen bir gebelik olarak düşünüldü ve kürtaj yapıldı iğneyi kolay kolay vurmak istemedi benim drum

Kızlar dün okulda fenalasınca hastaneye yatırdılar.sanırım iç kanama olur diye kendimi korkuttum.şimdi iyiyim boşuna yatıyormusum gibi geliyor.ama göndermiyolar takip etmemiz lazım diyorlar hcg590dan 512 ye düşmüş. İnşallah düşer böyle

yavrum çok geçmiş olsun bu süreçte insan internetteki dış gebelik yaşanmışlıklarını okuyunca panikliyor dediğin gibi iç kanama korkusu veya tüpün qatlama korkusu bende de oldu insanın psikolojisi resmen bitiyor bu süreçte sana kıyamam rabbim bu sınavdan en kısa zamanda sağlıkla çıkmayı nasip etsin

Canım durumum iyi diye cıkmak istedim doktor kabul etti ama dısardan mutlaka takip edelim dedi
hadi bakalım güçlü ol biliyorum üst üste geldiği için çok zor geliyordur seni çok iyi anlayorum. inşallah kendiliğinden düşer gider değerin bir tanaem

Benim 5 aralıkta kanamam başladı adet sürem kadar yani bir hafta sürdü. Beş haftalık hamileliğim sonlandı. Tam bir ay sonra 5 ocakta adet oldum. O da aynı normal adet süremdi. Size sorum şu ki ben hamile kalmak istiyorum tekrar. Düşük sonrası adetim düzensiz olmadı normal olmam gereken zamanda oldum. Yumurtlama tarihimde bir değişme olamamıştır değil mi? Düşük sonrası hiç korunmadık. Korunmayı da düşünmüyorum.

Benim 5 aralıkta kanamam başladı adet sürem kadar yani bir hafta sürdü. Beş haftalık hamileliğim sonlandı. Tam bir ay sonra 5 ocakta adet oldum. O da aynı normal adet süremdi. Size sorum şu ki ben hamile kalmak istiyorum tekrar. Düşük sonrası adetim düzensiz olmadı normal olmam gereken zamanda oldum. Yumurtlama tarihimde bir değişme olamamıştır değil mi? Düşük sonrası hiç korunmadık. Korunmayı da düşünmüyorum.
olmamış canım erken hafta düşüklerinde sapma pek olmuyor hayırlısı ile güzel haberler verirsin inşallah bize

Canım durumum iyi diye cıkmak istedim doktor kabul etti ama dısardan mutlaka takip edelim dedi
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM ŞİMDİ DOKTOR NE DEDİ DÜŞMESİNİ Mİ BEKLEYECEKSİNİZ YANİ :KK43: ALLAH ŞİFA VERSİN CANIM

Bu yıl inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğim olur, yaklaşık iki buçuk ay önce 36 haftalıkken bebeğimin kalbi durdu normal doğumla doğum yaptım, yeniden bebeğim olsun diye hep kendimi toparlamaya çalıştım, yine de ağlamalarıma engel olamıyorum

hadi bakalım güçlü ol biliyorum üst üste geldiği için çok zor geliyordur seni çok iyi anlayorum. inşallah kendiliğinden düşer gider değerin bir tanaem
inşallah canım. sağolasın bu arada rahşm filmime baktı doktro ve tek boynuzluymus. bu nedenle dusuk oluyor olabılır dedı. bu sekılde de saglıklı dgum yapabılırsın ama takıpte olmalıyız dedı . oyy oyy oy canım cokk sıkkın.

Bu yıl inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğim olur, yaklaşık iki buçuk ay önce 36 haftalıkken bebeğimin kalbi durdu normal doğumla doğum yaptım, yeniden bebeğim olsun diye hep kendimi toparlamaya çalıştım, yine de ağlamalarıma engel olamıyorum
çok uzuldum canım. basın sagolsun allah sabır versın. rabbım tez zamanda yenı evlat versın sana

canım ne kadar sabırlıymıssın. nasıl dayandın bunlara blmem. allah banada bu sabrı verir inşallah. senin nasıl sonlandı iğne ile mi?
Canım benim başa gelince sabrediyorsun maalesef. Benim ilk dış gebeliğim 568 civarıydı beta hem kürtaj hem iğne yapıldı. İkinci de ise sadece iğneyle sonlandı. Sol tüpüm kapalı olduğu içim riskim çok fazla canım. Allah bir daha yaşatmasın ne sana ne bana nede kimseye. Seninki inşallah kimyasaldır kendiliğinden sonlanır. Günlerce kan vermek acabalarla beklemek zor biliyorum

Canım benim başa gelince sabrediyorsun maalesef. Benim ilk dış gebeliğim 568 civarıydı beta hem kürtaj hem iğne yapıldı. İkinci de ise sadece iğneyle sonlandı. Sol tüpüm kapalı olduğu içim riskim çok fazla canım. Allah bir daha yaşatmasın ne sana ne bana nede kimseye. Seninki inşallah kimyasaldır kendiliğinden sonlanır. Günlerce kan vermek acabalarla beklemek zor biliyorum
sorma canım ya benimde rahim tek boynuzluymus. ondan düşük yapıyormusum. dediğin gibi inşallah kimyasal olmustur .

O Oglunahasret başın sağolsun arkadaşım çok zor günler geçirmişsin içinden hala acının çıkmaması çok normal.
kaybın çok büyük allah sana yeniden sağlıklı ve hayırlı evlad nasip etsin inşallah

X