2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

amin canım benim hayırlarla sağlıcakla inşallah canım amin

Aminnn canım benim evet doğru söylüyorsun aynı dönem aynı seylerı yasadık umarım sen ve isteyen herkes hemen bebiş sahibi olur allah razı olsunn

canım iyiyim şükür adet günüm yaklaştı karnım davul gibi hayırlısı ile olsun inşallah
sen nasılsın arkadaşım
Hayırlısıyla olursun inşallah canım. İyiyim bende ev iş arasında git gel yapıyorum. Grip oldum bir taraftan
Canım şimdi çıktı 358 hamileyim canlarr
Çok şükür canım çooook sevindim Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucaklamak nasip etsin inşallah

oleyyyy oleyyy nasıl mutlu ettin beni anlatamam rabbim bu sefer sağlıkla kucağında göstersin bir tanem

dualarında bizleride eksik etme
Ayy canımın içiii allah razı olsun heepp duamdasınız kuzum allahım en tezinden sana ve bekleyen herkese versin,sağlıkla dogumunu nasip etsin.hepimizin yüzü gülsün inşallah

canım senın son adet neydi?önceki gebeliğin ilk miydi? inşallah bu ay sende müjdeli haberi alırsın kuzumm amin amin aminn

Aminnn canım benim inşalla isteyen bekleyen herkese tez zamanda nasip olur ve inşallah bu kez kaybetmem
inşallah hayırla sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini canım hastane sonuçların çıkmışmıydı son durum ne demişlerdi...
eşin şu vitaminlerden kullandı mı yine canım?
mart gibi biz de ikinci aşılamayı düşünüyoruz korkuyorum çok

canım merhaba histereskopi yaptırıcağını okudum bir topicte
ben yaptırdım soracağın husus olursa yardımcı olurum
hayırlısı ile seninde güzel haberlerini alalım inşallah
sağolasın canım tam net cevap alamadım konuda açtım .
etlik zübeyde hanıma amh 0.74 çıkınca bahsetmiştim direk tüp bebek denmişti.histereskopi istedi.Adetin hangi günü gidilecek demedi.Histereskopi yapıldıkdan sonraki adettinde dd tüp bebeğe başlanıyormu.

çıktı canım 358 cıktı. pozitif cıkarsa iki gün sonra yine kan ver demişti doktor. artışı normal mi diye bakacak. evet eşim yine prooxed ve l argının kullandı. dogal e vıtamını de aldım ona. canımm hıcc korkma. allah ne zaman yazdıysa o zaman oluyor. diğer hersey vesile. ben rahim filmi cektirdim ya ona baglıyorum . erkenden hamıle kalısımı. seninde ahyırlısıyla olacak vakti gelince ama kendini strese sokma canım benim

strese sokmamaya çalışıyorum canım ben de bakalım mart ayını bekleyelim ne olacak inşallah

Kızlar önceden bir haftadır yaptığım ovulasyon testlerim hep T silik çıkıyordu• bugün ovulasyon testi yaptım. İki çizgi de böyle aynı gibi çıktı. Yorum ve bilginize tavsiyenize açığım.=) teşekkür ederim

Eklentiler

• 3B7C5822-53C2-4E14-90BD-1CE0413D2F9B.jpeg
    46,1 KB · Görüntüleme: 42
Canım lh pik yapmıs bugün yarın ondan sonraki günü değerlendir

Kizlar beta hcg değeri nezamana kadar iki kat artiyo benim değerlerin artışı yavaşlamis 4 gün önce 4100lu bir değerdi bugün 8900 lu bir değer çıktı 16400 civarı olmasi gerekmezmiydi doktora gösteremedim yine bis gebelik mi geçiriyorum acaba bilgisi olan varsa lutfen

kızlar bugüün hcg artısına baktırmak ıcın kan verdım 358 den 456 ya cıkmıs maalesef artıs guzel degıl boyle olupta yukselen var mı ki yada dıs gebelik mi ayyy bana sevinmek haram galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…