2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

yok yok umutsuz olma inşallah canım bebişin seninle haftya kese de gözükür demi inşallah sevinelim senin haberinle umutlanalım..
limoncicegi41 sen nasılsın canım
İnşallah öyle olur diyeyim canım ama durum iç açıcı görünmüyor. İlaçları da bıraktım zaten. Hayırlısı bekleyip göreceğiz

İnşallah öyle olur diyeyim canım ama durum iç açıcı görünmüyor. İlaçları da bıraktım zaten. Hayırlısı bekleyip göreceğiz
yok yok umutsuz olma canım bazen olur az yükselir bir bakmışsın binlerde ikibinler de ben inşallah inancındayım seninle bebeğin

yok yok umutsuz olma canım bazen olur az yükselir bir bakmışsın binlerde ikibinler de ben inşallah inancındayım seninle bebeğin
İnşallah mucize olur canım Allah razı olsun
22 temmuzda canım sınav daha da çok çalışmalıyım on gündür annemin yanındayım dün gece geldim kuzum işte yorgunum çok
Temmuza da baya var Allah kolaylık versin canım kazanırsın inşallah

İnşallah mucize olur canım Allah razı olsun

Temmuza da baya var Allah kolaylık versin canım kazanırsın inşallah
inşallah canım benim mucizen seninledir...
zaman çok ama konular da çok çok çalışmalıyım korkuyorum biraz

Canım çokkk geçmiş olsun allah şifa versin. Güzel dileklerin için cok sağol seviyorum seni

bede diyorum bu kız nerelere kayboldu. annen nasıl ıyı mı canım?
annem daha iyi evde inşaat vardı tuvalet akıyordu falan annem yapamazdı ben temizlik yaptım..
aklım hep annemde kalıyor şimdi de düşünüyorum ikinci aşılama için canım sen neler yaptın

annem daha iyi evde inşaat vardı tuvalet akıyordu falan annem yapamazdı ben temizlik yaptım..
aklım hep annemde kalıyor şimdi de düşünüyorum ikinci aşılama için canım sen neler yaptın
ellerine saglık canım. cok makbule geçmiştir eminim.. direk tüp bebeğe yönelemiyor musunuz. doktoruna ısrarcı olsan belki rapor cıkartır tüp bebek için? ben tahlilleri bekliyorum.. bırı kaldı cıkmayan. daha doktora göstermedim ötekileri. bu arada korunmuyorum da bilmiyorum hamile kalırsam kızar mı doktor :))

her ne olacaksa hayırlısı olsun. ben iyiyim canım hala sonuc beklıyorum. sonuncuda cıksada doktora göstersem diye sabırsızlanıyorum.
İnşallah sonucun iyi çıkar canım. Sonrasında hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…