2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canımmm nasıl sevındım anlatamam. hayırlı olsunn. hiç içine kusku düşürmee. gözün aydın. allahım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın
Amin inşallah canım. Sabah baya üzüldüm ama iyiyim şimdi daha iyiyim Cuma’yı iple çekeceğim artık

Hayırlı olsun canm Allah sağlıkla kucağına almayı naaip etsin

kızlarrr rahim filmi sonucum çıktı. sonucumda uterus konfigürasyonu değerlendirilememiiştir yazıyor. us önerilir . her iki tuba nında acık oldugu düşünülmektedir yazmıslar ne demek bu

kızlarrr rahim filmi sonucum çıktı. sonucumda uterus konfigürasyonu değerlendirilememiiştir yazıyor. us önerilir . her iki tuba nında acık oldugu düşünülmektedir yazmıslar ne demek bu
Canım bir problem gözlememişler hsg de. Geçmiş olsun. Başka çıkmayan testin kaldı mı

Canım bir problem gözlememişler hsg de. Geçmiş olsun. Başka çıkmayan testin kaldı mı
kromozom testim cıkmadı kuzum . bi cıktı dedıler gıttım meger tekrar kan almaları gerekmiş. üreme olmamış. beni geç canımın ıcı sen nasılsın? yarını iple cekıyorum. gerçi güzel haberini alacagımdan eminim :)

Aaa bende bu test için iki kere kan verdim benimkinde de üreme olmamıştı. İnşallah tez zamanda çıkar canım. Ben iyiyim aynen çok meraklıyım yarın için heyecanlıyım. İnşallah rabbim nasip etmiştir. Mide yanması hafif bulantı hissediyorum ama psikolojik mi üşüttüm mü bilmiyorum:) dua ediyorum bebiş habercisi olsun diye

akıntın varmı bel agrısı? göğüs hassasıyeti gerçi hiç belirtide olmayabilir o kadar değişken ki bu belirtiler . kimisinde erkenden bulantı olurmuşbence oldu kuzum yarında tahlillerle kesinleşir.

akıntın varmı bel agrısı? göğüs hassasıyeti gerçi hiç belirtide olmayabilir o kadar değişken ki bu belirtiler . kimisinde erkenden bulantı olurmuşbence oldu kuzum yarında tahlillerle kesinleşir.
Canım göğüs hassasiyeti var akıntım jelden de olabilir bilmiyorum var ama emin değilim. İnşallah olmuştur inşallah bu tedavimle bebeklerimi sağlıkla kucaklamak nasip olur. Sizden de hayırlı haberler gelir inşallah

5 gün gecikti cok heveslenmistim ama biraz önce kahverengi leke ve sancim başladi cok üzüldüm 15 aylik evliyim 11 aydir iatiyoz olmuyo
İnşallah uğraştırmadan nasip eder Allah. @aaynaa seni listeye ekler bu sıralar sık giremiyor

hoşgeldin canım inşallah rabbim tez zamanda dileğine kavusturur. test yaptınmı belki yeleşmedir?
Amin isteyen herkese insallahyok test yapmadim cunki agrim cok kendimi taniyorum bu kahverengi lekeden sonra hep hasta oluyorum artik heveslenmekten. Ile sıkildım

kizlar selam sonucum 73.27 cikti ilki 20.58 di drumdan haber bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…