2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Merhaba kızlar :) bende e 2018 annesiyim inşAllah :) son adet tarihine gore 5 haftam bitti bugün ve doğumum 14 eylül görünüyor ancak benim ilki sezeryan olduğu için 38. Haftada alınır heralde

ALLAH ŞİFA VERSİN CANIM babanın ismi ne dua ederiz inşallah canım senin tedavideki son durum ne
canım allah razı olsun
Babamın adı osman allah razı olsun bir tanem
Canım beklemedeyim şubat adetini bekliyorum aralık adetini oldum
şubat adeti ile transfer hazırlıkları olacak

canım allah razı olsun
Babamın adı osman allah razı olsun bir tanem
Canım beklemedeyim şubat adetini bekliyorum aralık adetini oldum
şubat adeti ile transfer hazırlıkları olacak
hadi hayırlısı inşallah sevinirsin canım benim baban da şifa bulur inşallah moral her şeu işte...
ben de ikinci aşılama için ne zaman gitsem diye bekliyorum

Merhaba arkadaslar benımde nisanda 3 yılım bitecek 1 tane asılama yaptırdım tutmadı napıcagımı sasırdım

kızlar bu arada ben memlekete gittiğimde yıllardır tanıdığımız bir hoca vardı ama ben pek yanaşmıyordum annem en sonunda ikna etti beni subyan hamaylısı yaptırdı benim için içmelik dua falan onu taşıyorum içmelik suya da başladım belki şifa olur bakalım nasip hayırlısı sağlıcakla inşallah amin

Allah razı olsun canım Rabbım benım gibi isteyen herkeze nasıp etsin gercekten çok zorrr
Benimde çok zor oldu çok bekledik çok dua ettik sakın vazgeçme asla ümitsizliğe kapılma vaktinden önce hiç bir çiçek açmıyor.. İnşallah Allah'ın izniyle olur inşallah <3

30 kasimda kurtaj olmak zorunda kaldim bebekgim olmustu. Simdi 14 gun oldu

2017 bitmek uzere insallah 2018 bize hayirli gelir de saglikli sihhatli hayirli evlatlarimiz olur.

30 kasimda kurtaj olmak zorunda kaldim bebekgim olmustu. Simdi 14 gun oldu

2017 bitmek uzere insallah 2018 bize hayirli gelir de saglikli sihhatli hayirli evlatlarimiz olur.
hoşgeldin sen de aramıza canım listemize ekleyeyim mi seni de?
başın sağolsun melek annesisin inşallah seviniriz hepimiz hayırlarla sağlıcakla amin

selam kızlar ben yine hamileyim galiba bugün 28. günüm adet olmadım test yaptım o kadar silik bir çizgi varki inanmakta güçlük çekiyorum. ama daha da kötüsü bırak sevinmeyi heyecanlanamıyorum bile
ay canım benim çok çok sevindim inşallah bu sefer hayırlarla sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah zaten sonuçlarını da bekliyordun inşallah bir şey olmayacak ...
dualarını eksik etme bizden de canım

Benimde çok zor oldu çok bekledik çok dua ettik sakın vazgeçme asla ümitsizliğe kapılma vaktinden önce hiç bir çiçek açmıyor.. İnşallah Allah'ın izniyle olur inşallah <3
ben de aşılamam olmayınca üzüldüm çok şimdi ikinci aşılamayı düşünüyorum ama hevesim ilki kadar tabii olmuyor biraz daha mı beklesem d,yorum

selam kızlar ben yine hamileyim galiba bugün 28. günüm adet olmadım test yaptım o kadar silik bir çizgi varki inanmakta güçlük çekiyorum. ama daha da kötüsü bırak sevinmeyi heyecanlanamıyorum bile
Canım neden sevinmiyorsun problemini iyi kötü öğrendin drun sana gereken ilaçları başlayacak inşallah sağlıkla tamamlanacak hamileliğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…