2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım hayırlısı olsun canım üzülme

aaynaa nasılsın güzelim

Saye- nasılsın canım transfer aşamasına geldin mi

@INCIK BONCUK nasılsın arkadaşım

Birdilimkek nasılsın tatlım oğluşa isim belli oldumu
Canım kasım adetiyle gideceğim tekrar inşallah sen nasılsın
Canım nasılsın. Enim transfer kasım adetiyle olacak inşallah. Yazdıklarını okudum moral bozma olursa şükür olmazsa denemeye devam inşallah
Sagolun kızlar iyiyim şükür nasip olursa kuzumuzun adını Ömer Muhammed koymak istiyoruz :)
Adıyla yaşasın inşallah çok güzel bir isim
Amin cnm allah razı olsun düşüşe geçmiş bugün beta 2500den 1600e inşallah iyice değerlerin düşmesini bekliyoruz
Çok geçmiş olsun İki dış gebelik geçirdim seni çok iyi anlıyorum

Tedavin hayırlı olsun canım kafana takma inşallah güzel yumurtalar olur. Köye neden gidiyorsunuz orasını anlamadım tedavi her şeyden önemli
Cok saol cnm icimi rahatlattin biraz:))
Bu haftalarda normal canım üzülme benim de öyle olmuştu

Canım ben her testi yaptırdım kan pıhtılaşması için iğne de vuruyorum ama olmuyor üzüldüm canım ama eninde sonunda tutacak senin inanıyorum ben

ağlamak yok canım bundada var hayır. belki tüp bebek denersiniz onda ihtimal daha fazla ya

Bana tüp bebek yapmıyorlar canım kendim hamile kalabilirim için onda aynı şeyleri yaşama ihtimali var iye

Canım hepimizden güzel haberler gelir inşallah.kaç haftalıktı? Kürtaj oldun mu?kan pıhtılaşması dısında başka sorun bulmusmuydu doktor
6 Hafta bitmişti kalp atışı dinlemeye gitmiştim gelişmemiş kürtaj olmadım kendiliğinden düşsün diye bekliyoruz kan pıhtılaşma sorunundan başka sorun yok

6 Hafta bitmişti kalp atışı dinlemeye gitmiştim gelişmemiş kürtaj olmadım kendiliğinden düşsün diye bekliyoruz kan pıhtılaşma sorunundan başka sorun yok
ilacımız zaman galiba çok üzüldüm arkadasım umarım sonrakini ikimizde sağlıkla kucagımıza alırız.

sorma canım kaynım yeni evli tutturdular aynı dönemde izne çıkalım beraber tatil yapalım köye gidelim diye.onlaratedaviden bahsetmedk.bi kaç günlüğünede olsa köye gelmemizi bekliyor eşimin ailesi. Sağol canım hayırlısıyla adet olmayı bekliyorum.pzt başlıcaz tedaviye.

Kirmizilar geliyor sanırım canım
Çok ağrılı kopacak sanki kasiklarim yarına tam sökülüp akarsa adet oldum diyeceğim böyle yerleşme kanaması olmaz heralde
0Hayirlisi ne diyim
hayırlısı deyip dua edicez canım benim dile kolay söylemesi ama sabredecez Rabbim sabırlarımızın mükafatımızı tez vakitte verecek inşallah.ah ahh bu kırmızılar gelmesin bebiş gelsin bende bi umut test. Yaptım negatif her zamanki gibi. İnşallah adetimi tam zamanında olurumda tedaviye başlarız bizde.

hadi ya yine mi canım sen de kan pıhtılaşması mı var?
genetik test falan yaptırdın mı ben de adet oldum aşılamam tutmadı
Canım benim üzülme ağlama daha yolun başındasın ya nasip deyip devam edeceğiz yola
Canım ben her testi yaptırdım kan pıhtılaşması için iğne de vuruyorum ama olmuyor üzüldüm canım ama eninde sonunda tutacak senin inanıyorum ben
Arkadaşım çok üzüldüm geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın. Kaçıncı bilmiyorum ama sürekli düşük yapıyorsan tüp bebekte embriyolara genetik tarama yaptırıp öyle deneme yaptırabilirsin. İşinin ehli bir Dra git. Bende yaşadım biliyorum bu üzüntüyü tekrar tekrar yaşama
Tedavin hayır getirsin canım kontrol gününe galan denk gelmeden git gel yaparsınız belki olmadı artık bir bahane bulunacak

çok sağolun dostlar ben de birkaç ay dinleneceğim ondan sonra ikinci aşılamayı düşünüyırum

çok sağolun dostlar ben de birkaç ay dinleneceğim ondan sonra ikinci aşılamayı düşünüyırum
Canim benim.. Misafirlerm bardi gider gitmez hemen giril baktim sonucunu merak ediyordum.. Rabbim neylerse güzel eyler.. Umudumuz sabrımız tükenmesin yeter ki ınsallah güzel günler göreceksin. Bennde aşılama olmustum tutmadi ama sonrasında kendiliginden oldu Rabbimdne ümit kesilmez.. Üzme kendini lütfen güzel kalpli arkadasim benim..

bilmiyorum canım ya sonrasında kendiliğinden olur mu bilemiyorum bu ay soğan kürü uygulayacağım bakalım başka ne yapsam acaba belime şu yakı da mı yapıştırsam diyorum ..
yok umudum kesilmedi canım ağladım bir kez sonrasında ağlamadım hayırlısıyla nasip olur inşallah canım ama ne yapsam diye de düşünüyorum tabii

Merhaba kizlar. Persembe gunu kan verdm bhcg 25.96 cikti yarin tekrarlicaz testi cok endiselym insallah yukselmistir degerler.
Rabbim yuzumuze guler insallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…