2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Sağol canım iyiyim adet olmak için ilaca başladım inşallah adetle birlikte drla görüşmeye gideceğim transfer işlemi için sen nasılsın sonuçların çıktı mı
tarusal mı içiyorsun canım bende bu gün dr isteği ile başladım iki defa günde

Sağol canım iyiyim adet olmak için ilaca başladım inşallah adetle birlikte drla görüşmeye gideceğim transfer işlemi için sen nasılsın sonuçların çıktı mı
Hayırlısıyla inşallah bu kez transfer olur.benim sonuçlar henüz çıkmadı.bir ay sonra çukar sanırım.

Ayin 15 ile 20 si arasi giderim heralde canim. Plasentamin 28. Haftaya kadar yukarı toplanmasi bekleniyor ben 29. Haftayi bekleyip emin olmak istiyorum insallah duzelmistir
inşallah düzelir canım sıkıntı yapma gelişmelerden bizleri haberdar et hayırlarla sağlıcakla nasip olacak inşallah doğumda bizleri de duandan eksik etme..

Hayırlısıyla inşallah bu kez transfer olur.benim sonuçlar henüz çıkmadı.bir ay sonra çukar sanırım.
insallah canim hakkimizda hayirlisiyla olsun hayirlsiysa nasip olsun canim. insallah seninde sonuclarin iyi cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…