2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bence bir süre uzaklas şu stresten ve hicbirsey düşünme kuzum. Duayi birakma sadece gerisini bırak bir süre

Preseed jeli duydun mu hic canm
Bi arastr bnce. Bide ben bu ay sogan kuru yaptm esimede her sabah kestane bali ile serbet yapp icirdim adet bitiminden sonrada gun asiri iliski oldu preseed jel ile. Cok sukur pozitifi gordum ama degerlerm dusuk biraz gec dollenme olablr dedi dr. Bakalm yarin tekrarlicam.

hayırlısıyla sevineceğiz inşallah canım sağlıcakla amin

Insallah canim insallah ama cok caresiz hissediyorum artik bu ay guzel gidiyodu yumurta yeterli buyukluge ulasmisti progesteron degerimde iyiydi cok hazirlamistim kendimi ama olmadi kismet degilmis belki de daha zamani var bu aydan sonra tedaviye ara vermeyi dusunuyorum cok stresli geciyo cok bitkin caresiz hissediyorum kendimi

6 Hafta bitmişti kalp atışı dinlemeye gitmiştim gelişmemiş kürtaj olmadım kendiliğinden düşsün diye bekliyoruz kan pıhtılaşma sorunundan başka sorun yok

Arkadasim Rabbim her kulunu farkli farkli imtihanlara sokuyor. Bize hic nasip etmiyor senide demek boyle sınıyor. Insallah bu son sinavindir Rabbim sabir versin ve tez zamanda hayirli saglikli bir gebelik gecirecegin hamilelik nasip etsin

çok sağolun dostlar ben de birkaç ay dinleneceğim ondan sonra ikinci aşılamayı düşünüyırum

Canim umudunu hic kaybetme. Ilkinde tutma orani zaten cok dusuktur derler. Ama igneli tedavi oldugun icin onun etkisini birkac ay gorursun. Bana doktor oyle demisti. Yani bu ayda sanki igne olmussun gibi yumurtalarin gelisir buyur. Sen su bi kac ayi guzel degerlendir. Yumurtlama gununu akintilarini takip et. Insallah 2. Asilamana gerek kalmaz.

Hamileligin hayirli olsun canim. Bi arkadasiminda gec dollenme olmustu keseyi kalp atislarini cok gec gorduler su an hic bir sorun yok gayet saglikli. Seninde oyledir sikinti yapma Allahin izniyle degerlerin yukselir. Bu arada bende preseed jeli kullaniyorum 2 aydir. Yumurtlama gunlerimi takip ederek o gunlerde kullaniyorum sadece. Bitkisel kurler yedigim ictigim seyler yaninda cabasi. Ama Rabbim ol emrini benim icin henuz demedi hamile annelerin dualarina ihtiyacimiz var. Tek eksigim az tevekkul eksik ibadetlerim diye dusunuyorum. Rabbim duasini kabul ettigi kullarinkinden etsin bizimde dualarimizi insallah.

evet canım adet oldu bayağı yoğun adetim biraz dinleneceğim birkaç ay bakalım ikinci aşılamayı da düşünüyorum
Canım hakkında hayırlısı olsun üzüldüm acıkcası ins normal yolla gelir mucizen
Bu 3. Aşılaman degilmiydi?ben mi yanlıs hatırlıyorum
3 den sonra tüp bebek raporu veriliyor
Devlette olmadı tüp hakkını dene
Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün

Insallah canim. Icimi rahatlatiyor boyle yorumlar. Umarim bir sorun cikmaz..
Rabbim hepimizin gonlune gore nasip etsin insallah.

Bu arada canm ben preseedi kullandgm ay hamile kaldm. Yalnz sunu soylemek istyorm ben yumurtlama gunu vs bunlara inanmyorm pek..
Adet bitiminden hemen sonra bir sonraki adet donemine kadar gun asiri iliski oldu benm. Cnku adetlerm duzensz ne zaman yumurtlayacagm belli olmaz :) jel de yeterli oluyor zaten canm..

Yok canım ilk aşılama bir kez özelde yaptiracaktik iğneleri yedim ama aşılama olmadı doktor zaten iki aşılama sonra tüp dedi bana iki ay dinlenecegim sonra ikinci aşılama istiyorum

maşallah canım az kaldı kuzum bel agrılarında bıtecek bırazcık daha sabır. :) randevun ne zaman tekrardan?
Ayin 15 ile 20 si arasi giderim heralde canim. Plasentamin 28. Haftaya kadar yukarı toplanmasi bekleniyor ben 29. Haftayi bekleyip emin olmak istiyorum insallah duzelmistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…