2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hayırlı olsun arkadaşım inşallah güzel haberlerini alırız kasık ağrısı normal arkadaşım
inşallah canım senin de güzel haberlerini alacağız bir arkadaşımızın da ilk tüp denemesi tuttu ...
hayırlarla sağlıcakla inşallah hamileyim diye yazacaksın buraya canım...
aaa hamiş arkadaşların heyecanı aldıkları ciciler falan isimler bunları heyecanla beklemedeyim

Bnde ilk asilamayla oldum ins seninkide tutarr canim
inşallah canım dikkat ettiğin şeyler oldu mu kaç yumurtan vardı kaç mm idi canım seninki ikiz mi acaba değerin bayağı iyi kaçıncı gün test yaptın aşılama diyince ben de soru yağmuruna tuttum seni :KK70:

Gittim simdi doktora 5 haftalikmis ama ultrastonda keseyi goremedi doktor alttan gorduu
Bu haftalarda normal vajinal görünmesi hayırla sağlıkla kucağına al inşallah
ALLAH RAZI OLSUN canım benim ben de yeni bir açayım dedim bugün daha iyiyim ama hafif hafif ağrım var gögüslerime hiç dokunamıyorum en fazla mide yanması kıvrandırıyor beni bir de söylemesi ayıp aşırı gegirme var midem çok rahatsız
Canım inşallah hayra yoralım hayır olsun. Progesteron kullanıyor musun

Bıraktım ben artık canım herşeyi ben sen hacettepeye gidiyorsun değilmi
bırakma canım evet hacettepeye gurkan bozdağ profa gttim 122 tlye özel muayene olduk işlerimiz hızlı ilerlesin diye kredi kartıyla yaptık tüm harcamaları artık benim de malım beklemeye sabrım kalmadı...
sen de git canım geçen ay 21 tüp bebeğin 19undan olumlu sonuç almışlar ben şu ana kadar çok memnunum doktorumdan

bırakma canım evet hacettepeye gurkan bozdağ profa gttim 122 tlye özel muayene olduk işlerimiz hızlı ilerlesin diye kredi kartıyla yaptık tüm harcamaları artık benim de malım beklemeye sabrım kalmadı...
sen de git canım geçen ay 21 tüp bebeğin 19undan olumlu sonuç almışlar ben şu ana kadar çok memnunum doktorumdan
Canım benim artık manevi gücüm tükendi
Senden hayırlı haberlerini bekliyorum

Anladım canım progesteron da böyle etkiler yapıyor inşallah seninki bebiştendir. Test tarihi verdi mi
15 gün sonra kan testi yaptır hamileysen gel dedi canım kanaman falan olursa da acile gel dedi öncesinde mi olursa diyor bilemedim canım zaten ayın 30 u adet zamanım o zamana kadar adet olmam lazım olursam bilemedim...
midem çok ğraştırıyor beni canım 4 gündür nezleyim üşüttüm bir de iki gündür öksürük öksürürken karnımı tutuyorum tam zamanı sanki ama inşallah etkilemez bebeği ne diyim canım ben aşılama olduğuma inanamıyorum ki hamile olsam ona inanamam heralde...
bu aşılamayı da çok bekledim ya

canım hiç öyle düşünme gerçekten bak utrason sırasında beklerken anam durumu ne kadar daha kötü olanlar var gençten bir bayan 24 ancadır yaşo tüplerini aldırmış birinin yumurtaları hiç büyümüyor birinin üçüncü tüp...
bence git hacettepe ye kimse orada peşini bırakmıyor inan herkes herkese umut konuşuyor manevi güç tükenmek de ne sirkelen ALLAH'IN izniyle bebişini düşün ona yapacağın hazırlıklar örgüleri beşiğini kızıyorum bak sana olur mu birkaç ay daha dinlen hiç bekleme git şu gürkan hocaya inan bir arkadaşım önerdi de inan herkes öyle geliyor kadınlar hep şu öerdi bu önerdi diyor başarılı bir doktor..
beklemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bebeğini düşünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
bak hamiş olunca tatlılardan kaçamazsın isteriz demi kızlar baklava falan :KK70::KK70::KK70::KK70:

15 gün sonra kan testi yaptır hamileysen gel dedi canım kanaman falan olursa da acile gel dedi öncesinde mi olursa diyor bilemedim canım zaten ayın 30 u adet zamanım o zamana kadar adet olmam lazım olursam bilemedim...
midem çok ğraştırıyor beni canım 4 gündür nezleyim üşüttüm bir de iki gündür öksürük öksürürken karnımı tutuyorum tam zamanı sanki ama inşallah etkilemez bebeği ne diyim canım ben aşılama olduğuma inanamıyorum ki hamile olsam ona inanamam heralde...
bu aşılamayı da çok bekledim ya
Bende transferden sonra öksürük olmuştum canım ama nasıl öksürmek. Göğüs hastalıklarına kadar gittim gebelik daha çok yeni hiç bir şey veremem dedi üç ay öksürdüm. Sen bol ılık su iç iyi beslen. İnşallah hamile olduğuna da bebeğini kucağına aldığına da inanacaksın hep birlikte sevineceğiz

Bende transferden sonra öksürük olmuştum canım ama nasıl öksürmek. Göğüs hastalıklarına kadar gittim gebelik daha çok yeni hiç bir şey veremem dedi üç ay öksürdüm. Sen bol ılık su iç iyi beslen. İnşallah hamile olduğuna da bebeğini kucağına aldığına da inanacaksın hep birlikte sevineceğiz
ay kuzum hep beraber inşallah sevineceğiz bebeklerimize hazırlıkları heyecanla bekliyorum ya...
aldığımız cicileri beşiğini patiklerini..
ben de pekmezli su içtim şimdi yine içeceğim ya sinir etti beni öksürük

Sürecinizi çok bilmiyorum ama tükenmeyin. Bakın ben beş yıldır bekliyorum iki dış gebelik bir kimyasal gebelik birde üç aylık kaybım var .bu ay transferim iptal edildi. Ama uğraşıyorum hala rabbimin var bildiği tedbir bizden gerisi Allah’tan. Biliyorum bir yerlerde benden daha kötü durumda olanlar var şikayet etmeye hakkım yok.

ay kuzum hep beraber inşallah sevineceğiz bebeklerimize hazırlıkları heyecanla bekliyorum ya...
aldığımız cicileri beşiğini patiklerini..
ben de pekmezli su içtim şimdi yine içeceğim ya sinir etti beni öksürük
Keçi boynuzu özü var eczanelerde canım ondan alabilirsen iyi geliyor. Tahta kaşıkla yemen lazım onu. Suyu yanından ayırma. İnşallah o günleri de görürüz canım

Sürecinizi çok bilmiyorum ama tükenmeyin. Bakın ben beş yıldır bekliyorum iki dış gebelik bir kimyasal gebelik birde üç aylık kaybım var .bu ay transferim iptal edildi. Ama uğraşıyorum hala rabbimin var bildiği tedbir bizden gerisi Allah’tan. Biliyorum bir yerlerde benden daha kötü durumda olanlar var şikayet etmeye hakkım yok.
Benim 7kaybım var canım
1.si34 haftalık kayıp anne karnında biliyorum benden kötüleri de var ama ben artık manen bazı şeylerden ümidi kestim Allah hayırlısını versin inşallah Allah Sana ve dileyen herkese evlat nasip etsin

X