2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allahım hayırlısı ile sana nasip etsin canım

Allahım hayırlısı ile sana nasip etsin canım
ALLAH'IM inşallah cümlemize hayırlarla sağlıcakla salih ve saliha evltlar nasip etsin canım amin..
ben hayırlısı ile sağlıcakla hamile olup kucağıma da aldığımı görürsem herkes de alır gibi geliyor bana..
ALLAH güzel kaderler yazsın evlatlarımıza da bzlere de onların güzel günlerini görmek nasip olsın inşallah analı babalı sağlıcakla hayırlarla yaşatmak nasip olsun inşallah amin

evet canım kaldı 12 gün 3 günü atlattım ben de heyecan yapmamaya çalışıyorum dua edersen sevinirim canım

canım ya cok zor gunler yasamıs olmalısın. bır tane kaybım var mahvoldum. seni hiçç düşünemiyorum. ama belli ki çok güçlü birisin. öldürmeyen her darbe güçlendirirmiş. ama içime doğuyor bundan sonraki bebeini sağ salim kucagına alacaksın. sen bunun için çabalasan da çabalamasan da. sevgiler :)

kızz ben sana gün sayma demedim mii :))) takılıyorum canım. elbette gün saymamak mümkün değil.
ay saymam diyorum ama yine de oluyor demek ki anam demin ayağımı biraz hızlı attım kasığım nasıl acıdı ben yavaş yürüyim ya

ay saymam diyorum ama yine de oluyor demek ki anam demin ayağımı biraz hızlı attım kasığım nasıl acıdı ben yavaş yürüyim ya
yavas yürü tabi diikat et kendine ay. dinlen uzan :).çatatma iğnesimi agrıya neden oluyor acaba? ayy hayırlısıyla gecsın 12 gun

yavas yürü tabi diikat et kendine ay. dinlen uzan :).çatatma iğnesimi agrıya neden oluyor acaba? ayy hayırlısıyla gecsın 12 gun
ay yavaş yürüyeceğim canım insan heyecan yapıyor...
ağrı oluyor bazen sahra canım kasığımda yarın da uzanır dinlenirim iyice
ay kendimi bir hoş hissediyorum hamile olsam da inanamam sanırım ya..

ay yavaş yürüyeceğim canım insan heyecan yapıyor...
ağrı oluyor bazen sahra canım kasığımda yarın da uzanır dinlenirim iyice
ay kendimi bir hoş hissediyorum hamile olsam da inanamam sanırım ya..
ben hala inanamıyorum . kımıldadıgını görmesden inanamayacagım sanırım. ama o varlıguını bı hıssettireck ılerde sorma gıtsın DD sana dıyorum ama senın gunlerını ben sayıyorum canım :) rabbim hayırlısını versin.

Ben bile inanamıyorum canım karnım füze gibi hep ileri gidiyor bebis icerde tek kale maç yapiyor ama elime almadan komusunu duymadan inanamicam heralde :)) insallah herkes tatsin bu duyguyu amin amin cok cok

Herkesin hamile kalmasına mutlu oldum oluyorum ama en çok sana sevindim kaybettiğim yavrumun adısın canım dualarım herkesle

Amin

Ben bile inanamıyorum canım karnım füze gibi hep ileri gidiyor bebis icerde tek kale maç yapiyor ama elime almadan komusunu duymadan inanamicam heralde :)) insallah herkes tatsin bu duyguyu amin amin cok cok
ayy canım masallah yaa. benım o gunlere cok var . ama karnım cıktı bılıyor musun. gaz mı bımıyorum ama pantolonlarımın bel kısmı artık sıkıyor.sanırım hamıle pantolonu almalıyım.ben önümüzdeki hafa ikili teste gideceğim. ikili testi ne kadara yaptırmıştın sen?

ayy canım masallah yaa. benım o gunlere cok var . ama karnım cıktı bılıyor musun. gaz mı bımıyorum ama pantolonlarımın bel kısmı artık sıkıyor.sanırım hamıle pantolonu almalıyım.ben önümüzdeki hafa ikili teste gideceğim. ikili testi ne kadara yaptırmıştın sen?

Herkesin hamile kalmasına mutlu oldum oluyorum ama en çok sana sevindim kaybettiğim yavrumun adısın canım dualarım herkesle
yaaaaa gözlerim doldu var yaa. canım benimm gerçekten biliyorum sahran yeniden karnına düşecek o kadar içten dua ediyorum ki sanaa. alllahım en umutsuz anında güneşini versinn.

ikili tarama paralı mı yoksa özele gideceğinden mi canım

ikili tarama paralı mı yoksa özele gideceğinden mi canım
canım paralıymıs ama ben özele gıdıyorum aradım onları telefonda fıyat vermıyoruz dedıler. sinir oldum kendierine. devlet ücretsiz yapıyor. ama kendi doktoruma gıtsem hem muayene olurdum ne bileyim. ama bazı özel hastaneler çok fahiş fiyatlar veriyor.

Allah sabır versin canım çok üzüldüm senin içinde içinin nasıl yandığını anlayabiliyorum. Allah inşallah bu acıların mükafatını kat kat versin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Yaşamayan anlayamıyor maalesef. Ben şimdi tedavi oluyorum ama içim hep bir buruk sanki gene aynı şeyler beni bekliyor gibi bazen umutsuzluk karışık duygular. Ama inancımız var şükür Allah veriyorsa hayırlısı bizi beklediğinden diyorum .

Canim ben ikili testi sordum bir sorun cikarsa tedavisi var mi diye.. Yok denilince o zaman ben rahat bir gebelik yasamak istiyorum test yaptirmicam dedim imza atıp ciktim.. Fiyatlarini hic bilmiyorum. En önemlisi ayrintili usg onu yaptirdim sadece 22. Haftada..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…