2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

2 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 100 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :)

ŞİMDİ 2018 İÇİN YENİ LİSTE

1.@svd_a 24 eylül
2.@INCIK BONCUK 1 eylül
3.@arkadasimes
4.@darkgirl1906 3 ekim
5.@anneveoglusu
6.@aysefeytum 10 ekim
7.@aaynaa 27 eylül
8.@slnchn 10 eylül
9.@eslemvera

10.@sahra41
11.@ZehreNur
12.@RUKAYYE44 3 ekim
13.@Afilim92 28 ağustos
14.@Dodine
15.@ayllllliiiin35
16.@Benimkigeliyor 5 eylül
17.@Greeneliton
18.@bebegim-gel 6 ekim
19.@bubus82
20.@Yariiimm
21.@aziz misafir 25 eylül
22.@Lina dmrkrn 10 ekim
23.@Gelartik00
24.@mine_42

toplam : 4

listemizin son hali daha çok anne adayını listemize beklitoruz bakalım yeni hamiş haberleri duyarız inşallah amin

Merhaba Kızlar:) eşi promotil m forte kullanan var mı buda vitamin yararı oldu mu sizlerde. Bizimde sayı hareket sorunu var;(

Rica ederim canım mutlaka doktora danışın inşallah işinize yarar
çarşamba günü gidince soracağız canım eşim şimdi içmiyor sorduktan sonra inşallah ben de temizlik yapıyorum ince ince aşılama zamanı her yer iyice düzenli olsun diyorum zaten gelip de kim işimizi yapacak iki üç gün yatar dinlenirim diyorum hayırlısı bakalım...
stresten adetim 2 gün gecikti ağrım var ama gelmiyor

Kizlar meraba ilk asilamami yaptirdim buqun 3. Gunum ve adet sancim qbi karin agrim var goguslerimde aqriyor acaba bu iiyemi isaret kotuyemii bi yardim edin noluurr

canım hareket sorununa en iyi gelen keçiboynuzuymus vaktin olursa saracoglulun videolarını dinlemeniöneririm çok güzel bilgilendiriyor.
Keçiboynuzu kurunu yaptım canm baya kullandı eşim çok ise yaramadı bizde.simdi kaan hocanın tedavisindeyiz bakalım ne olacak

Kizlar bu ayda olmadi benim. Halbuki en umutlu ayimdi. Sizde biliyosunuz elimden gelen herseyi yapmistim kürler yiyip icmeler duzenli iliski. 3 gun var adete erken gebelik testi negatif cikti bugun 2 hamilelik haberi daha aldim. Cevremde bi tek ben kaldim

Canım 8 taneden 3u dondurulmuş bugün 5 tanesi 5 gün için gözlem altında

Sen nasılsın

Heyecan ile pazartesi günunu bekliyorum
Ohh cok sevindim canim cok şükür:)) ben de ayni bir degisiklik yok benim de cuma sabahi ayrintili usg var ben de heyecan ve stres ile onu bekliyorum..

Kzlar bende varm batm 3 gun gecikti gecikmenn ilk gunu ogleden sonrs yaptm test negatf cktı herkes sabah yap dedi ama daha yapamdm adlet olmadm anlcnz suan belrtlrrm sunlar arada bianda tek tarafli sag kasgma igne batmasi gbi agri yasyrm sık idrara ckma gogus agrisi ve 10 gun once gogus uclarm agryrdu smdi agrmyr anlamdm bole yani

olumsuz olma canım şuan tam olarak ne kadardır bebek istiyorsun bak benim 4 sene olacak ama umutsuz olmuyor bu işler bu ay aşılama tedavim başlıyor ilk aşılamam bundan önce maddi nedenlerden yarım kalmıştı o ilaçları boşu boşuna yemiş oldum ben de çevrem hep hamiş hepimize oluyor canım..
vazgeçmek yok inan hepimiz hayırlarla sağlıcakla sevineceğiz inşallah amin

Ben de varımmmm
hoşgeldiniz hanımlar sizi de listemize ekliyorum hemen ilk sayfada listemiz hepimiz peş peşe seviniriz inşallah hayırlarla sağlıcakla amin

hoşgeldiniz hanımlar sizi de listemize ekliyorum hemen ilk sayfada listemiz hepimiz peş peşe seviniriz inşallah hayırlarla sağlıcakla amin
Ekle cnm olmadm daha regli brklyrm bende bir kac gun dnra test yapmayi dusnyrm yne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…