2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

şuan listemizde 5 hamilemiz oldu darısı hadi bakalım 6. kim olacak acaba:KK73::KK73::KK73:

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
amin hayırlarla sağlıcakla inşallah sohbetlerimizde her zaman bulunun soracaklarınız olur soracaklarımız da inşallah git gide çoğalır hamilelerimiz

Kizlar bu ayda olmadi benim. Halbuki en umutlu ayimdi. Sizde biliyosunuz elimden gelen herseyi yapmistim kürler yiyip icmeler duzenli iliski. 3 gun var adete erken gebelik testi negatif cikti :KK43: bugun 2 hamilelik haberi daha aldim. Cevremde bi tek ben kaldim :KK43:
canım benım biliyorum o hayalkırıklıklarını. banada öyle olmuştu. ben hayal kırıklıgı yasarken cevremde o hamıle bu hamile. onlar adına elbette sevınıyrodum ama hıc benım olmayacak gibiydi. ama gün doğmadan neler doağar. allah çokkk büyük canım benim. vakti gelecek azıcık daha sabır.

Kizlar bu ayda olmadi benim. Halbuki en umutlu ayimdi. Sizde biliyosunuz elimden gelen herseyi yapmistim kürler yiyip icmeler duzenli iliski. 3 gun var adete erken gebelik testi negatif cikti :KK43: bugun 2 hamilelik haberi daha aldim. Cevremde bi tek ben kaldim :KK43:
yalnız değilsin canım bende sendenim . Daha yeni benle beraber evlenen teyzemin 1 kızı var 2.5byaşında.Şimdide düşük dahil 3.gebeliğini öğrendim. Hamilelik haberleri geliyor. 3.yılımıza girdik ağustosta. Bu ayda olmadı femara yumurta takibi çatlatma iğnesi kulanmıştım.Gebelik testi 8.günde silik,11.günde negatif çıktı.yarın dr kontrolüm var. Bu ay da olmassa kasıma aşılama yaptırcaz inşallah. Allah büyük canım bol bol dua et nefsine yenik düşme inancını kaybetme Hayırlısıyla sağlıcakla gelecek bebişlerimiz. :)

allah büyüktür,sen yüreğini ferah tut canım..sadece dua et de ki;rabbim benim elimden bişey gelmiyor verende koruyacak olanda sensin,ben sana bırakıyorum sen koru..diye dua et göreceksin bi sorun çıkmayacak
allah razı olsun canım ne güzel bir duaymıs. hislerim aynen böylee
bir sorun çıkmadı dimi canım...rabbim o bebeği nasıl yoktan var etmişse öyle de korur,duanın gücüne inan...benim içinde ismen dua eder misin?ismim Emine,,,eşimin amelşyatının üzerinden 10 ay geçti dua et tez vakitte normal yolla hamile kalayım inşallah...dua istiyorum hepinizden...4yıllık evliyim...

X