2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Buraya yazarken tel çaldı merkezden bilgi verildi 12 yumurtanın 10 tanesi olgundu bunlardan 8 i döllendi dedi 3. ve 5. gün sizi arayacağım dedi. kalitesi şuan belli olmaz 3. günü bir fikir verir bize biraz dedi.ayy inşallah 3e ve 5e kayıp yaşamadan gelir kuzularım

Masallah canim cok şükür:) şu an 8 tane yavruşun var :))))

hayırlarla sağlıcakla seviniriz inşallah kuzum ya amin

canım iyiyim şükür dün sabah yumurtalar toplandı 12 yumurta elde ettik
döllenme için bugün arayacaklar bende merak içindeyim kaçı döllendi ve kaç tanesi 5. güne ulaşmayı başaracak
maşallah canım hayırlısıyla en sağlıklıları 5. güne ulaşsın transfer olunca da anneciğine sımsıkı sarılsınn :) allah emeklerını boşa cıkarmasın canım amin amin aminn.

canım iyiyim şükür dün sabah yumurtalar toplandı 12 yumurta elde ettik
döllenme için bugün arayacaklar bende merak içindeyim kaçı döllendi ve kaç tanesi 5. güne ulaşmayı başaracak
maşallah canım hayırlısıyla en sağlıklıları 5. güne ulaşsın transfer olunca da anneciğine sımsıkı sarılsınn :) allah emeklerını boşa cıkarmasın canım amin amin aminn.

aaynaa canım bugun sana argımac ve çinko hapı gönderdim . cumartesi elinde olur. ikiside vitamin. içinde prospektüsü de var prospektüsünü mutlaka okuyun. benım eşimde herhangı bır rahatsızlık yoktu gönül rahatlığıyla kullandık. ancak her ne kadar ilaç değil vitamın olsa da siz yinede doktorunuza danısmadan kullanmayın. en iyisini doktor bilir. umarım işine yarar canım.

Allah razi olsun canım hakkını Helal Et nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum canım haftaya çarşamba raporu çıkarmaya gideceğiz ilaçları alacağız o zaman sorariz

allah razı olsun arkadaşım çok teşekkür ederim.

canım sperm kalitesini arttırıyor diye biliyorum eşimin sorunu olmamasına ragmen dr yumurta toplama gününe kadar kullanacaksınız demişti
devlet karşılıyor mu canım bu ilacı yoksa kendimiz mi alıyoruz haftaya çarşamba ilaçları almaya gideceğiz o zaman doktora yeniden soracağız inşallah

devlet karşılıyor mu canım bu ilacı yoksa kendimiz mi alıyoruz haftaya çarşamba ilaçları almaya gideceğiz o zaman doktora yeniden soracağız inşallah
yok canım bizim çocuğumuz olduğundan mı bilemiyorum özel reçete ile aldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…