2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Çok duygulandım aynayla ilk listeyi oluşturduğunda bekleyenlerdendim bende şükür ikizlerimize kavuştuk.bir kız bir oğlum var. 1 yaşına gircez 15 kasımda.zaman öylesine hızlı ki .yeterki sabırla bekleyelim. Rabbim ol dedinmi vakti gelince nasip ediyor gönlümüzden geçenleri.Allah herkese hayırlısıyla evlatlarına kavuştursun inşallah.

Sürecini okurdum denk geldikçe. Hatta hamileliğin ve doğumun okumuştum yine. Masallah saglikli uzun ömürler dilerim bebeklerine. Bizde hala değişen bisey yok zaman zaman üzülüyoruz ama elden bısey gelmiyor, zamanda nasil gecmis vay be. Artık eskisi kadar girmiyorum biraz uzak kalabilmek en iyisi.

Merhaba doğum yaptınmı canım. Aklıma geldin. doğum takvimin silinmiş sanırım bebeğin doğdu güzel haberler almak dileği ile.
Merhaba canım şükür doğum yaptım. Covıd oldum covıd olunca 38.hafta bebegı rıske atmamak için sezaryen yaptılar. Bir haftalık olduk. Çok şükür şimdi ikimizde iyiyiz. Doğumda seni unutmadım tabiki burdaki rumuzunla dua ettim sana dainşallah en kısa zamanda seninde güzel haberini alalım canım

Allah razı olsun sevindim inan duanda yer verdiysen ne mutlu bana. çok sevindim ne güzel inşallah bizlere de nasip olur. Ne güzel bir mutluluktur şimdi, yeni bir enerji yeni bir yaşam ne mutlu sana.

Canım bebeğine kavuşmuşsun çok sevindim güzel günlerde büyüsün insallah.
Çok geçmiş olsun Hayirlisiyla aldın kucagina

Allah razı olsun sevindim inan duanda yer verdiysen ne mutlu bana. çok sevindim ne güzel inşallah bizlere de nasip olur. Ne güzel bir mutluluktur şimdi, yeni bir enerji yeni bir yaşam ne mutlu sana.
Amin inşallah allah seni hayırlısıyla tez zamanda daha büyük mutluluklarla sevinDirsin canım. Gercekten bambaşka bir duygu. Ama hepte endişe var. Gece belki 20-30 kere kalkıp nefes alıyır mu diye bakıyorum. sendeo güzrl haberi alınca hemen yaz olurmu.

Amin inşallah rabbim herkesi sağlıcakla evlatlarına kavuştursun hayırlı sağlıklı ömürler versin. Zaman gerçekden yaşarken yavaş gibi ama geçerken bi okadar hızlı ağlasakda üzülsekde sevinsekde hep hızlı geçiyomuş yani bi şekilde geçiyor gerçekden. İlk evlendiğimde çocuk ahibi olamayıp aenelerce bekleyenlere hem üzülür hemde hayret ederdim nası sabredip beklemişler diye. Tabi kul başına gelmeyince anlamazmış. Öyle bi sabır veriyormuşki rabbim geçmez sandığın vakitler hızlıca geçmiş gitmiş oluyormuş gerçekdwn beklerken beklediklerime kavuşunca anladım. İnşallah sizde beklerken tez vakitte kavuşanlardan olursunuz .bende ara ara girip bakıyorum .hala dua etmeye devam ediyorum.

Hayırlı olsun bahtı açık ömrü uzun olsun inşallah

Merhaba hanımlar uzun zamandır girmiyorum sayfaya yeni arkadaşlar gelmiş. Hosgeldiniz. Eskiler bilir beni nihayet tüp bebek tedavisi için ilk iğneyle bismillah dedik dün gece. Uzun bir süreç var önümüzde bir sorun çıkmaz sa tamamlarız inşallah. Sizlerden bol bol dua istiyorum. Rabbım isteyen herkese hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Şimdiden dualırınız için tessekkür ederim, saglıcakla kalın...

Allah im vesile kilsin insAllah

Çok tesekkür ederim canım benim. Amin inşallah cümlemizin. Allah isteyen bunun için cabalayan herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah. Sen nasılsın? Hersey yolundadır inşallah
Amin inşallah. İyiyim çok şükür tüp bebek tedavisi için ilk iğneyle bismillah dedik bakalım inşallah bizede nasip eder saglıklı sıhhatli bebek. Dualarını eksik etme çok öpüyorum Allah'a emanet olun

Merhaba canım nasılsın ? Ufaklik büyüdü mü? Nasıl gidiyo? Biz iyiyiz şükür son haftalarımız bekliyoruz miniğimizi
Ablacımm o kadar yoğun geçiyor ki günler şükürler olsun yine de çok bekledik çok istedik.
Tek başıma büyütmeye çalışıyorum bebeğimi.
Evet büyüdü çok hareketli resmen dünyadan koptum diyebilirim covidden dolayı da kimseyle görüşemiyoruz haliyle annemlerin desteği bile yok
Sen de doğum yapmışsın almışsın kızını kucağına gecenin bu vakti aklıma düştün ne büyük mutluluk Allahım herkese yaşatsın ne çok bekledin.
Buraya girdiğimde nedense içim cız etti eski zamanlar geldi aklıma çok büyük destekcimdiniz E Eren61 abla sen de öyle hepinizden Allah razı olsun.
Lütfen kusuruma bakmayım giremiyorum artık hal hatır soramıyorum.
Bebek isteyen yeni arkadaşlarında Allah kucaklarını doldursun inşallah

Amin insAllah
Burda kizlar dada derin bi sessizlik var ayna dan da cit yok

Amin insAllah
Burda kizlar dada derin bi sessizlik var ayna dan da cit yok
Ben iyiyim sen nasılsın çocuklar ve eşin nasıl. Tüp bebek tedavisi ne devam ikinci yumurta toplama yapılacak pazartesi günü olur sanırım.aynaa dan uzun zamandır ses soluk yok. Herkes iyidir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…