2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

evet canım rahatsızdı kilosu vardı kalp krizinden aniden vefat etti..ALLAH'IM mekanını cennet eylesin inşaallah amin..kendimi biraz yalnız hissediyorum ev çok sesszi oluyor işte birkaç hafta sonra kaynanamı getiririm artık öyle bilmiyorum bakalım ne olacak
Zaman her şeyin ilacı.. Dua her kapının anahtarı.. Selamet her sabrın sonu... Zor günler geçecek canım Ya Sabır...

Ben pek hatırlayamadım 😊kimdin ki sen 🤣🤣🤣canım ya nasılsın ikili test vaktin gelmiş. Yaptırcan mı?
Ben de seni hiç hatırlayamadım öğretmen hanım 😁 oğlumda yaptırmadım bunda da düşünmüyorum canım. İkinci bebede daha da sakin oluyor insan. Bi kalp atışını duydum Bi cinsiyetini öğrenmeye bir de doğuma giderim diyorum 😄 şaka Bi yana testleri düşünmüyorum canım nasipse 20. Haftadan sonra detaylı usg daha önemli bence onu yaptıracağım

Ben de seni hiç hatırlayamadım öğretmen hanım 😁 oğlumda yaptırmadım bunda da düşünmüyorum canım. İkinci bebede daha da sakin oluyor insan. Bi kalp atışını duydum Bi cinsiyetini öğrenmeye bir de doğuma giderim diyorum 😄 şaka Bi yana testleri düşünmüyorum canım nasipse 20. Haftadan sonra detaylı usg daha önemli bence onu yaptıracağım
Allah bi avazda kurtarsin

Dogru söylüyorsun canım bencede en mühim olanı detaylı ultrason. Hayırla saglıcakla gelsin miniğin. Hayırlı evlat olsun inşallah🙏

Kızlar bişey soracaktım çatlatma iğnesinin üstünden 17 gün geçti bugün test yaptık evde ne çok net nede çok silik çıktı 3 gün önce beta hcg 7.40 çıkmıştı
Şimdi sorum gebelik var mi anlamadım ben

Eklentiler

• 71B81073-E574-4883-A1D0-EE7198CF1F3C.jpeg
    71B81073-E574-4883-A1D0-EE7198CF1F3C.jpeg
    190,4 KB · Görüntüleme: 190
inşaallah canım bakalım nasip senden sonra benim de 2 tüp bebeğim oldu ...
bekliyorum ALLAH'IM inşaallah hayırlısı ile sağlıcakla beni de sevindirir 3 ay önce annemi de kaybettim canım yetimdim öksüz de oldum hayırlısı ile sağlıcakla evladım olursa hüznümü onunla unuturum diyorum bana duanı eksik etme canım..
Başın sağolsun canım rabbim mekanını cennet eylesin.Allah rahmet eylesin . Canım Allah seni hiç ummadığın anda gönlünden geçenlerle sevindirsin inşallah . Bolca sabır dayanma gücü versin Allah

X