2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bakalım listemizin 125. hamişi kim olacak....
listemize gelmek isteyenleri bekliyoruz..

Merhabalar bende Rabbime şükür tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım. Mayıs da doğum nasipse.
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Rabbim dileyen herkese nasip etsin duaları kabul etsin
hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bebeğini canımamin..
benim 2 tüp bebek olumsuz oldu 3.yüz düşünüyorum nasipse

Merhabalar bende Rabbime şükür tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım. Mayıs da doğum nasipse.
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Rabbim dileyen herkese nasip etsin duaları kabul etsin
hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bebeğini canımamin..
benim 2 tüp bebek olumsuz oldu 3.yüz düşünüyorum nasipse

bakalım listemizin 125. hamişi kim olacak....
listemize gelmek isteyenleri bekliyoruz..
Merhaba canım şükür ler olsun hamileyim hemde dogal yoldan. Saskınım korkuyorum inşallah bu sefer kucağıma almayı nasip eder inşallah. 3 dogal hamilelik, 3 kayıp.... Cok saskınım çünkü adet oldugum da transfer için hazırlıklara baslaya caktık. Bir hafta stres yaptım olmayacak niye adet olmuyorum Bi aksilik var bu ay olmazsa ne olacak diye yedim bitirdim kendimi. İki yıldır dogal olsun diye ugrastık olmamıştı hamile olabileceğim aklımın ucundan bile gecmiyor Du. Cok sükür hamd olsun . Beta hcg istenildiği kadar yükselmedi henüz ama insallahhh toparlanacak rabbim ona güç verecek inanıyorum. 42 yasımız bitirdiğim gün aksamı öğrendim. Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Tekrar hamile kalabilmek çok güzel rabbim tamamına erdirsin inşallah saglık sıhatle. Her zaman dualarım bu yola baskoymuş isteyen herkese rabbim nasip etsin banada inşallah. Çok dualar ettim arısütü kullanmıştım, nar suları içtim, sogan suyu içtim. Bitkileri pek içemedim çünkü yesil inciri 5,6 tane yesem prolaktin hormonum hopp yükseliyordu. Cabuk tepki veriyordu vucudum. Zemzem suyu içiyordum şifa niyetine. Dua edenim çoktu Allah herkesten razı olsun. Her hafta burda bir turbe var cuma günleri bayanlar herduayı okuyorlar oraya gidip dua edip Allahtan orada yatanların yüzüsuyu hürmetine istiyordum. Ve her gittiğimde kadınlar kulübündeki isteyen, ugrasan bütün bayanları mucizelerine kavustur diye dua ediyordum. Çok şükür bircok arkadas kavustu tez vakitte bizlerde kavusacagız inşallah. Ümidinizi kaybetmeyin kaybetmeyelim hep hayırlısını isteyelim. Benim ikinci yumurta toplama yapılacaktı iptal edildi çok üzülmüştüm okadar ilaç parası verdik boşa gitti diye. Sonra dedimki o yumurta lar dan biri transfer edilip tutmasaydı daha çok üzülürdüm dedim vardır bundada bir hayır dedim. Önceki toplamadan birtek emrio vardı onu taranfer ettirelim dedik. Rabbim neylerse güzel eyler sevindirdi bizleri insallah kucagımıza alınca dahada sevinecegiz bir tane cocugum uz olacak inşallah. Rabbım isteyen herkese hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Hepimize duamdır, Allah hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin, gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyleyip nasip etsin inşallah hepimize..

Canımmm çokk ama çok sevindimm gözlerim yasardı sevincten. Rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin. Tez zamanda diğer bekleyen arkadadlarada basip etsin

Cokkkk ama cok sevindim ALLAHIM dua dua dua ..
Allahim saglikla kucagina almayida nasip etsin

canım çok çok sevindim...
ALLAH hayırlısı ile sağlıcakla bebeğinikucağına alacağın gün de gelip güle gülebüyütün inşallah amin..
ben de çok yorgun olduğum bir dönemdeyim kendimi toplamaya çalışıyorum umudumu yeşertmeye çalışıyorum..
biraz bu sıralar duadan uzak kaldım ama o konuda da kendimi toplayacağım inşallah bizleri de unutma dualarında..
konumuzun 125. hamişi sensin

Sagolasın canım teşekkür ederim. Ama saglıklı Bi gebelik değil Dr dış gebelik ten şüpheleniyor.pazartesi günü belli olur herhalde.koyverme kendini daha dogrusu koyvermeyelim bizim enbüyük gücümüz Allaha sığınmak neylerse güzel eyler.. Vardır Bi sebebi..3 kez kaybettim bu sefer ne olacak bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Kaderimizde ne varsa onu yasıyoruz.. Rabbım hepimize hayırlı yazılar yazsın inşallah... Ümit hep var eski komsumun 9 tüp bebek denemesi ve 11 yıllık evlilik. Sonuç hersey bitirip tüp bebek sayfanı kapattıktan iki yıl sonra dogal hamile kalıp kızını dünyaya getirmiş... Onun için düşsekte kalkacagız umudumuzu kaybetmeyecegiz... Kaderimizde yoksa anne olmak vardır Bi hikmeti.. Belki cennete mükafatımız vardır bilemiyoruz.....

aynen canım benim haklısın umut hep var insanı sadece yıpratan milletin lafı sözü..
kaynanam yanımdaydı unutkanlığı iyice arttı bazı şeylere de aşırı takıntılı hergün çocuk çocuk milletin çocuklarına taktı yıprandım biraz annemide kaybedince biraz yalnız hissediyor insan kendini evet vakit gelmişse evlatlarımız bizi de bulacak inşallah amin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…