2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

SAĞLIKLA büyüt oğlunu canım gözün aydın .allah analı babalı büyütsün

Allahim vesile kilsin stres lisindir simdi hersey olacagina variyor bosver )
Biz Iyiyiz sukur
Amin insAllah. Allah iyilik versin. Dediğin gibi hersey olcagına varıyor.... Yumurtalarda gerileme olmuş onun için toplama iptal edildi. Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda. Görüşürüz

merhaba arkadaşlar artık 2021 için yeni liste hazırlamaklazım uzun zamandır girmedim kayınvalimdem yanımdaydı kendimde de değildim biraz nasılsınız?

Hayırdır ne oldu Bi sıkıntı yok demi. Şimdi nasılsın
iyiyim canımkardeşim uzaktan eğitimdeydi bilgisayar ona lazımdı kayınvalidem yanımda 4 aydır telefonu da elime çok alınca iyiki şu telefonlar vardı demeye başlıyor iyice uykuya verdim kendimi de o zaman canım sıkıntı yok çok şükür... az kaldı gitmesine artık aldım bilgisayarı üzerime..

Seni sormali bende uzun zamandir ayna da yok diyordum

ŞİMDİ 2021 İÇİN YENİ LİSTE

1.@aaynaa

2021 için listeye katılmak isteyenleri bekliyorum listeme...

124 tane hamiş haberi duyurduk konumuzda...

2021 için gelin beraber bekleyelim bebeklerimizi konumuzun bebişleri büyüdüler...çok şükür annelerden de bizlere dualarını bekliyorum..

18 martta inşallah bebeğimi kucağıma alacağım. cok heyecanlı olmamın yanı sıra çok endişeliyim. Canımdan bir parça, küçük bir beden ve korkunç bir dünya...

Amin canım ben 2020 yi gene düşük yaptım dış gebelik bu sene olur insallah isteyen herkesin olsun
inşallah canım seviniriz hayırlısı ile sağlıcakla gülüm bu kadar sabrın sıonu selamettir inşallah amin birbirimize destek olalım...

18 martta inşallah bebeğimi kucağıma alacağım. cok heyecanlı olmamın yanı sıra çok endişeliyim. Canımdan bir parça, küçük bir beden ve korkunç bir dünya...
her zaman dünya da olmayan yok canım anne ve baba olarak çocuklarımızıiyi yetiştirip hayırlı sağlıklı olmasını dileyp vicdanlı birer evlatlar olmasını dileyeceğiz inşallah amin..
hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah amin..
bizlere de dua et kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…