2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Evet hatırladım Yok bi değişiklik canım. Sende durumlar ne?
Ben şuan hamileyim canım daha yeni. Tüplerim kapalıydı hatırlarsan. Ameliyat felan oldum açılmadı sonra istanbula gittim orda tekrar hsg çektirdim çok şükür açıldı orda. Sonra eşimde sıkıntı çıktı. 1 ay bi macun yedirdim ona 1 ayın sonunda hamd olsun hamile kaldım

Gözünüz aydın canım çok sevşndim . Saglıkla kucağınıza almak nasip olsun

arkadaşlar tüp bebek tedavim olmadı çok üzgünüm ama nasip değilmiş aartık..

Hakkında hayırlısı olsun çok üzgünüm senin adına
Dondurulmuş emriyo var mıydı? İlk tedavide hamile kalanların yüzdesi daha düşük genelde 2. 3. Tedavide daha çok gebelikler oluşuyor. Evet keşke olsaydı ilkinde. Nasip. Biz elimizden geleni yapacağız. Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin

Allah bi avazda kurtarsin saglikla kucagina alirsin insAllah

Gözünüz aydın canım çok sevşndim . Saglıkla kucağınıza almak nasip olsun
Allah razı olsun canım. Amin inşallah. O kullandığımız macunun kadınlara olanıda var. İstersen bi görüş orayla bana vesile oldular. Belki bende sana olabilirim
Allah bi avazda kurtarsin saglikla kucagina alirsin insAllah
Amin inşallah canım. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin

dondurulmuşlarım var canım bakalım biraz dinleneyim de hem maddi olrak da az toparlanalım diyorum üzüldüm çok bugün de adet oldum ama elden gelen bir şey yok canım dualarını eksik etme lütfen ...
daha sabrımız bitmedi sanırım inşallah sevinmemize an ve anlar kalmıştır diyorum

ne macunu bu canım fiyatı ne kadardı bu macunların..

Amin inşallah. Üzülmemek elde değil elbet.. Rabbim kolaylaştırsin bidahaki tedavin de olumlu sonucu alman dileğiyle

ne macunu bu canım fiyatı ne kadardı bu macunların..
Canım ben sivaslıyım ve burda yapıyolar. Belki beni hatırlarsınız bende tüp bebek yollarından geçtim. Bana yaptığı macun ve bide çay vardı 120 tl. Eşime 2 tane karışım bala karıştırdım 1 tanede çay 80 tl. Ben bir buçuk ay kullandım eşimde 1 ay kullanmadan hamile olduğumu öğrendim.

evet canım seni hatırlıyorum ...
bu aktara nasıl ulaşabiliriz canım ..biz de almak istesek telefon numarası falan var mı? senin adına çok sevindim canım ben yeni toparlanmaya çalışıyorum şuan adetliyim..
belki bize de şifa olur

sağolasın canım Allah razı olsun Rabbim en kısa sürede sizlerede nasip etsin inşallah. bana vesile oldular inşallah bende sizlere olurum. Bende çok çaba sarfettim 2 yıl içinde hamd olsun Rabbime gönlümün muradını verdi. ben özelden atıyım sana kartı

hayırlısı ile sağlıcakla kavuşuruz inşallah evlatlarımıza inşallah amin...
ben biraz ne yapacağını bilemez durumdayım şu sıralar tabii tedavinn yorgunluğu da var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…