2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

anladım canım. histeroskopiye ne kadar odemıstınız ki siz? inşallah olur canım ya. tüp bebek de ayrı zorlu bır surec.ümitsiz olmamaya calıs . moral etkiliyor canım ya

yemene içmene çok çok dikkat et ben de zorla bir şeyler yemeye çalışıyorum daha çok dikkat etmek lazım tedavi zamanı da öyle olmalı yani vitamindir şudur budur
Ödüm kopuyor başlıcak dıe gene aynı problemler.. Kasarlı tosta talim, az corba içmeye calıştım hep bulantı.. O değilde herkes hamile sanıyor neler aldım multıvıtamın v. S. Bu da nasip. Kaldı öyle..
Rahatsızlıkla ilgili aldıgım ılaclar yarın baslıcm 15gun cıvarı sürecek 7.gun başlayacağım ilaçlar bıraz ağır yan etkileri varmış bugun hep yan etkilerine baktım, eger surec ilerlerse tup bebekte kaliteyi etkilermi kafam orda..
Yarın sabah ilk kontrole gdp sonra heyette iğneleri alıcam hayırlarla ilerlesin işimiz

ŞİMDİ 2020 İÇİN YENİ LİSTE

1.@arkadasimes
2.@aaynaa
3.@Cennetul Mualla
4.@limoncicegi41
5.@ZehreNur

6.@ayllllliiiin35
7.@Greeneliton
8.@Yariiimm
9.@aziz misafir

10.@SchonerDuft
11.@Z2ytin
12.@benderyayimki
13.@hamzam06
14.@papatyakokankadin
15.@Huzur45
16.@Ozgenin annesi
17.@ Siyahkelebekkk
18.@Efembahya
19.@ Meyra_naz
20.@olmazsanOlmaz01
21.@Bebegim2019
22.@sstsessizol
23.@LadinBesler
24.@harikamo
25.@mervedas
26.@ayavuz18
27.@Masalicindemasal
28.@ @Selma59
29.@ cemre cemre
30.@ Krmzblk
31.@ Knoppers

32.@@ Maral72
33.@
Gunewim gel artik
34.@

HAMİŞ SAYIMIZ :)=====>

anladım canım. histeroskopiye ne kadar odemıstınız ki siz? inşallah olur canım ya. tüp bebek de ayrı zorlu bır surec.ümitsiz olmamaya calıs . moral etkiliyor canım ya
10 bin civarında biz gitgel sonraki muayene ler yapılan işlemler filmler 13 bini buldu kalacak yer içinde. Kredi cekildi 18 bin çekildi 13 gecti elimize gerisi faizi sigorta sı onu ödüyoruz. Baska ödememizde var gerci o mart nisanda bitecek. Anca ondan sonra kredi kartı ile karsılayabiliriz. histerskobi ninki seneye marta bitecek. Ovulasyon dönemimdeyim bakalım nasip.sagolasın canım teşekkür ederim.

oo cokmusgercekten canım. inşallah tüpe gerek kalmaz canım.

Kızlar uzun protokol olacakmış. yasmin verdiler 15 gün iç gel dediler. sanırım lucrin diye iğne alıcam tekrar muayeneye gidince biraz uzun protokol neymiş diye.. neyse ben garip te sanıyorduki hemen başlanacak zaten kafaca hazır da değildim..yeni yıla bunun stresiyle girmek istemiyordum hocada hemen başlarsak negatif alabiliriz dedi siz daha iyi bilirsiniz dedim.
sanırım geçen ay kistim vardı ki yasmini verdiler bende heyecanla soramadım..
hayırlısı böyleymiş, bu ay işyeri de yoğun. birde kendi rahatsızlığımdan dolayı baya streslere girdim istemsizce. Ocakta başlıyorum nasipse.
sizlere yazayım dedim.

hadi hayırlısı canım senin için de heyecanlı günler yakın ALLAH UTANDIRMASIN..
hepimizi hayırlarla sağlıcakla sevindirsin inşallah hayrlı sağlıklı evlatlarımız olur inşallah amin

herzamanki gibi yorgun olsamda biri itekliyo sanki kalk diyo. Allah im beni bana birakma iyi degilim

hadi ya başınız sağolsun abisinin neyi vardı canım..
Allah razi olsun.. iyiydi vefat etmeden 15 gune kadar ..
ee ecel gelince gerisi bahane oluyo iste ah ahh 15 gun hastanede yogun bakimda yatti.
duymayanlar benim esimi hasta biliyolar ya o vefat etti sandi .
benim halimi dusunebiliyomusun Allah im hayatimin en zor gunleri abisinin oldugunemi yanayim duymayan esim zannetti dusunmesi bile Alllah im onami yanayim Allah im Rabbim vardir bildigin Hamdolsun esim iyi keske abiside iyi olsaydi ama elimizden geleni yattik hepimiz azrail gelince o bu su bahane oluyo vakit saat iste

ALLAH RAHMET EYLESİN canım..
kalanlara sabır versin inşallah..
gerçekten de ölüm gelince denecek laf çok az ALLAH hayırlı sağlıklı uzun ömür versin sevdiklerimize ailelerimize inşallah..
amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…