2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hiç bilmiyorum canım ne olduğunu ben de yeni farketttim belki üye olduğum tarihin bayağı zaman geçmesi ya da msj sayımdan da kaynaklı olabilir bilemedim

ama kendimi kandırıyor da olabilirim canım sen hani hamile kaldığın için belki o duyguyu biliyorsun sana yabancı değil ama bana çok yabancı...
ALLAH'IM HAYIRLISI İLE SAĞLICAKLA KUCAĞIMIZA ALMAYI DA NASİP ETSİN İNŞALLAH HEPİMİZE AMİN

yok canım belirtiden hissetmiyorsun. ilkinde bile hissetmiştim.anlıyorsun birşekilde. nasıl desem sanki yalnız değilmişim gibi oluyor. hissediyorsan vardır insallah canım 2020 bziizm senemiz olur ınsallah

yok canım belirtiden hissetmiyorsun. ilkinde bile hissetmiştim.anlıyorsun birşekilde. nasıl desem sanki yalnız değilmişim gibi oluyor. hissediyorsan vardır insallah canım 2020 bziizm senemiz olur ınsallah
Ay canım bilmiyorum sanki var gibi bilemiyorum bazen istemdışı göbeğimi okşuyorum bilemedim ya...
yarın bakalım ne çıkacak

aaynaa
test yaptinmi insAllah Allah im guzel haberler verirsin Aminn
yaptım canım olumsuz gebelik yok..
ama doktor bana perşembe demişti kan tahlilini ben erken yaptım ..perşembe tekrarla ilaçlarını devam et dedi pek umudum yok ama neyse diyorum canm..
bir tuhafım tüp bebek merkezine de gittim hemşirelere sor doktora sor ağla falan iyice kendime kızdım ikisine de kendimizi hazırlıyoruz hep

canım hayırlısını diledik öyle düşün. gececek insallah ıkıncıde olur nkuzum

Allah rahmet eylesin basınız sagolsun. Rabbim geride kalanlara uzun ömürler versin inşallah

İnşallah vardır Rabbim büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…