2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

öyle gerçekten de konuşmak için konuşan çok merakları da çok...
boşverdim canım ama bundan sonra çevreme demem yani tedavimi asla ...
çok konuşuldukça olmuyor
bencede benimde etrafimda mal cok
soyle dsnuyorum artik bazi insanlar bazilarinin mutsuzlugundan mutlu oluyor bunu biliyorum ona gore diyorum kendime zaten herkse hersey denilmez kim olursa olsun .
insanlar hakkinda dusuncelerim cok degisti

bencede benimde etrafimda mal cok
soyle dsnuyorum artik bazi insanlar bazilarinin mutsuzlugundan mutlu oluyor bunu biliyorum ona gore diyorum kendime zaten herkse hersey denilmez kim olursa olsun .
insanlar hakkinda dusuncelerim cok degisti
evet canım gerçekten de bazıları mutsuzluktan besleniyorlar kendilerinin sıkıntısı yok başkalarının sıkıntısından kendilerine konuşma konusu dedikodu yapmaya mağazin çıkıyo

evet canım gerçekten de bazıları mutsuzluktan besleniyorlar kendilerinin sıkıntısı yok başkalarının sıkıntısından kendilerine konuşma konusu dedikodu yapmaya mağazin çıkıyo
canim benim aslinda onlarin sıkıntılari cok buyuk hem beynen hem ruhen hem esleriyle bilmiyeere canim cicim ayagi :) bilmeyenlerde mukemmel zanneder iste.
oyuzdende baskasinin mutsuzluguyla mutlu oluyo ya iste
incelenecek vaka cokkkkk

canim benim aslinda onlarin sıkıntılari cok buyuk hem beynen hem ruhen hem esleriyle bilmiyeere canim cicim ayagi :) bilmeyenlerde mukemmel zanneder iste.
oyuzdende baskasinin mutsuzluguyla mutlu oluyo ya iste
incelenecek vaka cokkkkk
bugün ben sıkıntıdayım ağlıyorum yarın bu onlara dönebilir çok şükür bu günümüze bin şükür...
sadece muradlarımız hayallerimiz var onlara ulaşmak bizim için biraz daha uzun süreçmiş inşallah çok kısa zaman kalmıştır bizim de sevinmemize.

canim benim kendini uzme .
senin sinavin bu Allah 3 sekilde sinar insani verir sinar vermez sinar verir alir sinar. vardir Rabbimin bildigi senj az da olsa anliyorum ama dillendirme artik bak olan sana oluyo.
sevindirme milleti onlar mutsuzlukla besleniyo ama bu dünyanın oteki tarafida var

elbette biliyolar ahiret oldugunu ama iste islerine oyle geliyo dertsiz insan ne bilsin derdi hayatlarinda herseye sahip olmus insandan seni anlamani bekleme...
ben neler duydum gordum esim hasta olunca ben uzuluyodum neler diyolardi ben hastaligi ve sonrasi boyunca kimseyle dertlsmedim sadece onun annesi ve kardesleriyle dertlestim. bana aptal aptal cahil cahil konusmalar yapanlaar oldugu icin yasadigimi ben bilirim
senin yasadiginida sen bilirsin ama dillendirme..
az insan cok huzur

Allah im seni feraha cikasin insAllah

Allah im seni feraha cikasin insAllah
ALLAH RAZI OLSUN canım...
ben de ev değiştireceğim oturduğum yerden memnun değilim hem kira olarak hem komşuluk olarak da bir ALLAH'IN kulu kapımı da çalmadı toki evlerine taşınacağım ..

kiz sen yeni tasinmadinmi
evet canım samsuna taşınalı 10 ay oluyor ev değiştiriyoruz ev çok soğuk oluyor 6. kat tam rüzgarın olduğu yer ulaşımı çok kötü eşim için de...
buradaki toki evlerine taşınıyoruz kimse yok kapımı bir ALLAH'IN kulu çalmadı ben de sıkıldım eşim de şikayetçiydi aman taşınalım o zaman dedim hem orada daha uygun ..fiyatlar

evi bulduk ay sonuna çıkarız 15-20 gün evi toparlamak düşer çevresi sakin yürüyüş de yaparım kimse olmasa da yürümeye iyi..
belki bir komşu yaparım kendime heheheheh

evet iki hafta canım.Mola cok ıyı gelecek ınsallah. Sende bır yolunu bul durup nefes al.
gelmez mi ya 2 gün bile yeter valla . bende bu hafta sonu kendimi eve kapatacam kimseyi arayıp sormayacam ne zaman böyle olsa sorun oluyor gerçi
tedavi oldum ama olumsuz oldu şuan kafa tatilindeyim kafamı dinlendirmeye aldım kendimi bakalım yakın zamanda da tedaviye cesaretim yok
herşeyin hayırlısı olsun canım zaten kafa hazır değilse ağır gelir tedavi.hic gerek yok
iyi diyelim iyi olalim insAllah bebek iyi Sukur.
esim eskiye gore daha iyi masAllah ilaci cocuklar oldu artik oyle hissediyorum ikiside hele oglan yapisik adama:)
se n nasilsin canim
Iyiyim bende canım bir yazayım halinizi hatırınızı sorayım dedim.
Maşallah canım daha iyi olsun allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…